Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

mukky
1. feb 2009

a ja co len viem tak janka stale pekne povie na petka ze je to zlaticko.....a nepamatam ci nejak inak ho vola alebo hovori....ja neriesim to ako ktora hovorite detom ja o to m som vseobecne vravela....lebo vecer som akurat s kamoskou o tom hovorila....a je to od teba nepekne obvinenie ze ja poza chrbat nieco pisem!ano pisala som ip a opytaj sa janky ci tam bolo nieco o ludoch ztade....bolo to len a len o vareni a priprave papania...a ty chodis na skype a co?mam napisat ze to co ty...ze poza chrbat???ja niesom taka

mukky
1. feb 2009

kludne tie ip sa daju preposlat,daj si ich poslat....a potom ma sud a obvinuj....nechapem o com pises...stale,ved som len povedala ze ja by som nepovedala na male diet a ze je zle,lebo nevie hovorit a povedat co mu je...

mukky
1. feb 2009

a mam dobru teflonku a davam malo oleja a ked to manzel chce na veceru tam mu to urobim,je to jeho vec co chce jest,preto som napisala ze si len kusnem...

jankando
autor
1. feb 2009

Zdravim
po precitani som sa rozhodla, ze reagovat nebudem
MOJ NAZOR
deti su a vedia byt protivne a zvlast tie vacsie....tiez sem tam poviem Petkovi, ze je protiva, le to neznamena, ze ho bijem ci mu ublizujem, alebo ze ho nemam rada....ani to, ze nie som dobra mamina..lebo SOM.. 🙂
Ja som pred Petkom deti doslova nemala rada...nikdy som sa k nim nemala a ani nikdy som sa nevedela s nimi hrat, nikdy ma nezaujimali, a tvrdila som, ze dieta nechcem a ani nikdy nebudem mat
Hold, niekto tam hore o tom inak rozhodol a Petko je tu a som stastna........ 😵 😵

mukky
1. feb 2009

anie.. a dievcata su asi tvoje kamosky sudim,a ak by som nieco poza chrbat pisala isto by ti to dali vediet jani ahoj budem robit medzery ...dufam ze si pochopila ze ten clanok som nepisala v suvisloti s tebou...len som tam asi nedala bodku...

jankando
autor
1. feb 2009

Eni
vcera som nad tebou tak premyslala, ze to mas vazne tak ovela tazsie ako my...no Katka tiez tak
tatkov v noci nemate doma..ta ja by sa asi pycla, keby John v noci nebol doma a celu noc vstavat..
takze uplne chapem , ze si maximalne vytazena a pri takom cipisovi jak je Timmcek , ta sa nedivim.. 😎
Uz som pisala, ze on na vo vyraze take, ze hned viem precitat, ze to je anjelik s certikom vo vnutri.na jeho usmeve vidno, ze heh.......vystavim kazdeho kto sa do mna pusti.. 😀 😀 😀 😀
Cez den este zvladam byt sama s Petkom, ale v noci by som asi nezvladla.....vstavat unavena .....ja ked som hore, tak mi nevadi chodit robit mliecko, ale ked uz spim, tak sa mi tak tazko vstava,ze do riti. 😠

jankando
autor
1. feb 2009

No a inak som toho Shreka asi vianocneho nevidela.. a ma tam uz i male Shrekovcata?
ooni su take nadherne..joj...
ja zboznovala Shreka,ale najviac ma brala prva cast..
a moj bracho..sak on cely Shrek je....on od kamosa ako svadobny dar dostal obrovskeho Shreka, ktory nieco rozprava..i grga.. 😀 😀 a k tomu mal i sadu do kupela. 😀 😀 to vtedy bol Shrek inn

mukky
1. feb 2009

angie a maoj manzel tiez pracuje a robi denne a nocne a 12stky....tiez som sama casto s malym,ked spi ponocnej necham ho spat lebo ma tazku robotu a velku zodpovednost a aj po dennej sa ja malemu venujem a nie je tolahke ...ale chcela som dieta a vedela som do coho idem..a to ze som tu dnes extra dlho je mi az divne....ale pekne spinkal a manzel s nim bol von a potom spinlkal a ja len odbehujem lebo mam pracu ale idem cvicit s malym tak odchadzxam

angienka
1. feb 2009

mne je jedno co je pekne a co nepekne-a to je dokonale ved ty cela si dokonala ze ty pises poza chrbat vtedy som o tebe mala este aku taku mienku ale teraz ta nechapem...co bolo o jedle ze si pisala janke to co ti vadiu na mne ze ja davam malemu aj to aj to ta preco si to mne nenapisala,co teba je do toho ktora co skusame davat tvoj bude vzdy jest len to co mu napisu v tabulkach a co sa docita abo mu pediater odporuci,uz teraz ho lutujem...este docitam a vyjadrim sa k ostatnym veciam a pak tu koncim 😠

jankando
autor
1. feb 2009

Eni, nekonc.
ja som tu..😉

angienka
1. feb 2009

este to vysvetlim tak nechcem sa hrat na chudinku a to ani niesom-proste som 800,ci 900km od svojej rodiny a priatelov tu mi nema kto pomoct ako doma za svokrou nepojdem aby mi ho postrazila to jedine ze bol nutny nejaky urad alebo krajna vec...mangel odide o 20.40 vrati sa rano 7.20 kym si lahne je aj 8-9 a to my vstavame a on ide spat takze niekedy sa s timmym ani nehra max nam da puisu a ide spat pak ked vstane je cca 15hod pri normalnom dni ked ide normal spat a nikto neotravuje takze som na nho kazdy den v cudzom meste sama 19hodin ked vstane tak kym sa naje a ideme nakupit alebo varit tak tie sme s nim bud obaja alebo proste robim zienku domacu alebo vari on a ja sa opat staram o timmca pak vykupat a spat a proste nestazujem si musime tak zit ci chceme ci nie,len ide o to ze moje dieta nespi cele noci ted sa nam to trosku zlepsuje ze sa budi niekedy len 4x co uplne sa mi chce plakat od stastia ale niekedy su noci ako boli vzdy ze plakal alebo sa mrvil alebo sa budil a ja som nespala vobec alebo po par minutach a behala okolo neho cely den kedze neni samostatny a treba sa mu veela venovat 😒 dievcata a hlavne janka vedia ake som mala problemy s horuckami vsetci boli zufaly ze odmietam doktora ze to neni normalne ze mam vkuse kazdy den horucky...Tak som sa rozpisala ze uz ani neviem preco to tu vlastne pisem a co ja mam co vysvetlovat 😝
My vsetky sme sa doteraz vzdy chapali ci boli pravopisne chyby ci ani nie medzery az doteraz vzdy das nejak nevhodny prispevok a ked nieco ta sa vyhovaras...neviem co si myslis ale ja to citim jednoznacne tak ze si myslis ze ty si najlepsia matka a my neviem jak ublizujeme svojim detom davame im nespravne jedla aj ked vieme ze nejaky blby doktori su proti a ten povedal to a babka kulinarka ono a ty sa riadis tymi svojimi radami-ale to sme si uz tiez vyjasnili-proste koncim takym stylom sa ja nemam chut bavit a bodka.

angienka
1. feb 2009

jani aj ine som na skype-a ked som pri tom tak skype s jankou mam u hodne dlho a nechces aby som si ju nahodou kontaktov vymazala ked je aj na konovi?

jankando
autor
1. feb 2009

eni
kasli na to/.....
vratme sa do starych kolaji..
Ivca nepise uz, Slavke o chvilu idem hodit linka
a katus..uz sa tesim az pride a tiuez majca

angienka
1. feb 2009

jj sak na vsetky uz mame skypa ked budu mat zaujem aspon budem mat viac casu na seb a aspanok ked bude timmy dobry 😀 bo ten kon dobra zavislot ale jani skype 😉

jankando
autor
1. feb 2009

TYYYMTO VYZYYYVAM EEEEENUUUSKU AAABY SSA VRAATILA SPAAAT
vraj i svoje fota, i Timmyskove...a HHHNNNEEEDDD

jankando
autor
1. feb 2009

http://www.spsosvid.edu.sk/roky_2001_-_2005.htm

a toto je pre ENusku....len pre zaujimavost..tam som ja pridala..este Vas to cakaa
asi to otvori na zaciatku, tak chodte na nas rok koncemia... 😉 len dole treba stale ist.isto to najdete.. 😉

jankando
autor
1. feb 2009

Taaaak..kde steeeeeeeeeeeeeeeeeeeee?

slavka23
1. feb 2009

tuuuuuuu .aspon ja 😅 vidim ze tu rusno

malibuu7
1. feb 2009

ahojky zienky...
reagujem postupne ako citam... jani maslo do zemiakov som mu nnepridavala, i ked uz jedol nase ze´miaky a tam maslo bolo... no predvcerom sme na ranajky jedly veku s maslom a dezmikom, velmi mu chutilo....

eni sunar vobec mu nedavam ani do nemliecnych kasi... urobim taku aku mam... ja ho stale kojim, mliecka este mam dost... posledne dni som mala menej, no vcera a dnes mam take naliate jak kratko po porode 😉 eni presne viem co myslis ked pises ako ti timmy vymysla... my sme boli vcera vonku a to hruza a des,to on sa tak vykrutil v kociku ze sme ho s babcou museli na striedacku niest na rukach,bo neobsedel v kociku...

hej hej rusno, este docitam a potom i ja sa vyjadrim k tomu 😀

jankando
autor
1. feb 2009

no...tak som rada, ze kukucky dosli

a podpiste peticu, nech sa Ena vrati, bo zrezignovala

vymazala labumy, vzala pasovu fotku prec...a ze mozno len kukuckovat bude.. 😠 😠 😠

jankando
autor
1. feb 2009

Slavus, no ako?
mala sa este budi ?zlatusik .....to take dive sny musela asi mat....joooj 😢

mukky
1. feb 2009

ja som vzdy pisala pravdu o sebe ze sa viac riadim lekarskymi nazormi ako babskymi alebo dam mu to a to ved vyskusam...som pisalal ze beriem lieky a som alergik atd.....a nepaci sa mi ze tahas do to ho mojho syna a ze ho lutujes..atd....pri dnesnej osvete aka je,ze existuje internet a je vela dostupnych materialocv a diskusii i tu na konikovi a mamkna 90% zmyslaju ako ja co si piseme a citam toho co sa smie a nie....nedaj na rady lekarov vobec,rob podla seba,ani nedaj ockovat ,nic necitaj.....daj tvaroh,mlieko,maslo....i oriesky a cokoladu,a pridaj citrusova ovocie....posad ho pred televizor,kde jasne si mamy tu pisu na diskusii ako ich lekari upozornili ze myhotave obrazky u taak malych deti mozu vyvolat epilepticke zachvaty....www.mamaaja.sk ...ved to nic ze si alergicka,podavaj nadalej alergeny....ja som janke nepisala ze tya ine jak robia papat,len o mrkvve ako ma urobit ak bude chceit zacat....

jankando
autor
1. feb 2009

Mukky
ked mihotave pohyby sposobuju epilepsiu, tak preco potom odporucaju tie mobily do postielok-kolotoce????

jankando
autor
1. feb 2009

alebo myhotave..nie som si ista.. 😀

angienka
1. feb 2009

zas mi stupol tlak kedze som cakala ako sa k tomu ivka vyjadri tak nakukujem 😠 jani prosim ta preposli jej co pisala bo ma nejaku kratkodobu pamat asi jej lekar poradil ze to je tak lepsie 😒
Ockovat nedam isto tiez som myslela e hej kym som si neprecitala ako je to skodlive tie zakladne jasne ano,ale teba po tom prd 😝
Holalaaaa take predsa zistujeme ze vsetky narazky co tu boli jemne nastolene boli fakt myslene ako narazky...ale kludne sa vykrucaj dalej snad ti to aj niekto zhltne 😖 to vies ze dam lebo skusam-toto neni vysvetlenie pre teba ale skor aby si nepresvedcila i ostatne o tom aka som zla matka lebo si myslim e som NAJUZASNEJSIA MATKA NA SVETE 😀
Pozor aby ta nekleplo ked to budes citat 😎
Skusam lebo ked som kojila som ensmela ani kapku mlieka do kavy a ani pribinak ani nic a pak som zistovala ze pijem kafe a nic o tyzden ze jem pribinak a nic nakoniec som mu skusila smotanu a tiez nic az ked som dala tvaroh ta sa mu vyhodilo par asi 4 vyrazticky male jemnucke 😖 takze tolko k tomu nechcela som svojmu dietatu ublizit to ti musim napisat aby si nahodou na mna niekoho nezavolala ze co to robim 😀 bo to uz je tak trapne ze sa divim ze taky ludia este ziju 😕

mukky
1. feb 2009

ja s ludmi vychadzam dobre,nemam rada hadky,som otvorena a priama,ale tebe sa nepaci ze ja asi robim nieco ine...ja som ta nikdy neosocovala...mozno je to rokmi....som nikomu nekazala uro to a to....proste mas asi nejake trable a musis sa vyrozpravat,asi rada vyvolavas konflikty,rozbroje,ides len rovno,a nepozeras ani do prava ani do lava...

angienka
1. feb 2009

Asi poznam malo mamin v okoli no nikdy som sa nestretla s tym zeby mamce otravovali pediatrov po slovensku a pytali sa tolko co ty a citali ked citas ta citaj vsetko-ty si tiez vyberies len to,co sa tebe pozdava-ja som si zas vybrala nieco co sa pozdava mne pre teba je to moje nespravne pre mna to tvoje tabulkove-nepocitas mu nahodou aj kalorie-vies,koly linii 😀

jankando
autor
1. feb 2009

Mukky
co ta narazka?...ze mozno je to rokmi? myslis si ze, mas 30 rokov a vies vsetko?
vyved sa prosim z omylu, ked si to tak myslela...

btw....ja tu fungujem tusim od marca ci aprila min. roku a ziadne hadky tu neboli....doteraz.. 😝

jankando
autor
1. feb 2009

Tiez som sa nikdy nestretla s maminou, ktora by kazdy krok riesila s pediatrom
asi sa v tebe nevzbudil Materinsky cit, ak nevies co robit sama..
nehovorim, ze viem vsetko, ale z niecoho som az prekvapena ,ze ako to ze viem to a to...to bude asi tym..materinskym....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre