Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

katka755
7. feb 2009

to je jedno netrapi ma to uz som to vcera precitala,som len rada ze som tu vtedy nebola aj ked ste mi chybali,no poviem vam ze az som zabudla jak sa zije bez netu kolko casu so mala........
mala teraz nie koli netu nemam ale koli malej je nejaka zla starsne stale fnuka vrieska mame este len 4zubaky tak asi dalsie idu nemozem z izby ist stale krili a place za mnou hoci len na skok pojdem niekam

katka755
7. feb 2009

ni jani marek ju tak vola lebo stale nieco pase a ked je vazna ta licka ma take jak fucka
ahoj maji a tiez aby som nezabudla zdravim adrianu

majka225
7. feb 2009

kati co vy uz mate 4 zubky hmm tak to je dobre....ta moja mala ma este len 2 zubky spodne....dajak sa im nechce ist vonku 😠 😠

katka755
7. feb 2009

no dnes super den mna tak boli hlava ze konec to z vas som vas v noci stale citala,cez den mi mala nedala a teraz uz vstala tak asi dlho nebudem

katka755
7. feb 2009

hej maji mame ale z jaku medzerkou jak tatko ma.....
ja som dnes fakt taka jak keby som tyzden v kuse nespala tak mi suseda basku vzala na 2hodky von a ja som si vanu dala mala mi spala tak som mala chvilku po dlhom case pre seba

katka755
7. feb 2009

no viete ze som fakt rada ze mame taku susedu?ked mi treba na skok na nakup ci niekde inde tak len zaklopem ked je doma a ona hned ju berie este aj ked doma som ta mi klope ci nemam nieco na praci ze ona sa z tamkou pobavi......
a ona tiez ked ide niekde a som doma ta mi malu da tak je to super lebo ich nemusie vstde tahat zo sebou

katka755
7. feb 2009

maji gratulujem k vodicaku uz aj jazdis?

majka225
7. feb 2009

no tak to je super ze si aspon chvilku mala cas pre seba..ja idem doraz tatka odviez do SP na hokej...aaa 😠 zeby este neprisiel dolamany 😝

jankando
autor
7. feb 2009

Kati, a to sa akoze na niekoho tuna hnevas? 😨

katka755
7. feb 2009

nie jani

majka225
7. feb 2009

kati dakujem pekne hej idem sem tam do SP atd.... minule som isla z PO a to len od utorka mam vodicak 😀

katka755
7. feb 2009

ta fajne maji len chod zaciatok ked prepasnes ta sa tazsie potom jazdi

majka225
7. feb 2009

hmm sak to..potom by bolo tazke zas nato nabehnut a nebat sa....

katka755
7. feb 2009

sak to tak ti prajem vela stastnych kilometrov

majka225
7. feb 2009

juj mozno nam tatko uz ostane doma ze nepojde do prahy ale to je take ze sa to moze zvrtnut a pojde...no ale zatial je doma

malibuu7
7. feb 2009

ahojte zienky

no dnes bolo uplne uzasne vonku, poobede sme boli na prechadzkej a pred chvilou sme sa vratili z vecere... no taka vecera... aj s drobcom, ale fajne sme sa vybavili tam... s kamosmi pokecali, fajne bolo... take odreagovanie trosku...

maji i ja ti blahozelam k vodicaku... v tom chaose co tu vladol som na to zabudla... 😉

kati to mas super, taku susedku mat... i ja by taku brala vsetkymi desiatimi... tu o sme tu mali s tym dievcatkom rocnym tak sa odstahovali ked sme boli cez vianoce na sk a teraz dajaka nova holka tam byva....

adrianamickova
7. feb 2009

ahoj zeny ja vas zdravim,dnes bol den pohoda,1x som vyvesila vonku pradlo,super vsetko uschlo,dakujem ti slniecko,mali sme navstevu,a teraz cucim na postu,ale som stale s vami 😵

adrianamickova
7. feb 2009

katka755,dakujem ja musim dajaku prichodnu abo co??? ☹
a mas krasne dievcata 😵

malibuu7
7. feb 2009

maji Leuska riadne vyrastla uz... a jaka podarena v tej zelenej ciapke a sale... 😀

malibuu7
8. feb 2009

ahojte

tak ako ste vikendovali? nik tu nepise ☹

my sme mali super nedelu... jozko trosku mrzuty, no ale uz viem aj preco... zubky zubky zubky.... 😕 ale uz aj 7. je vonku 😎 😵 hura hura... tak snad bude dobrucky....

adrianamickova
8. feb 2009

ahoj ahoj,dobre bolo,navarene oddychnute,upratane a uz spia 🙂 ,aj mnzel zaspal s nimi 😖,pocasie vyslo,deti boli vonku,

adrianamickova
8. feb 2009

klop klop,ja neviem kedy dievcatam vysli zubky, no viem starsej od 9.mesiaca,a mladsej az na 13 mesiac prvy zubok a nie dole ako zvykom,ale hore 😀,a ziadne teploty ziadne mrzutosti,vsetko v norme,o to horsie teraz uz nemali dudky a zase sa dudkame aj cez den ☹

adrianamickova
8. feb 2009

malibuu,posielame jozinkovi boztek na nostek 😵

slavka23
8. feb 2009

zdravim baby.....
no ja som konecne po predlzenom vikende zas dorazila s tym ze budem mat co citat a tu jakosi prazdno 😒 😒
ta kde ste ?? 😠 som sa vam chcela pochvalit ze uz sem tam mimco zacitim jak kopne.....zatial len tak slabulinko ale taaaaaak sa tesim 😀 😀
...a pozdravujem adrianu 😉

adrianamickova
8. feb 2009

slavka ahojky ja som tu ale skacem medzi presovom a svidnikom,ja som taka cezpolna 😅.
a to je super sprava co hlasis,tesim sa s tebou........ 🙂,potom informuj dalej

adrianamickova
8. feb 2009

slavka a kde si vikendovala?

slavka23
8. feb 2009

len doma,ale ocko sa nam vratil uz vo stvrok.To ked on je doma tak nemam akosi cas sem nazriet 😅
no z toho drobca sa aj ja velmi tesim...uz som bola trosku nervozna preco je taky lenivy...aj ked viem ze je normalne ked prve pohyby zacnu aj neskor.. 😀

adrianamickova
8. feb 2009

mam sa priznat????nepoznam to,ja mam kocky adoptovane,ale nedala by som ich za ziadny svet,su to moje laaasky,milujem ich ako vlastne,a prave som nasla kamosku z liecenia,tak uz klikam aj na madare 😀

slavka23
8. feb 2009

skutatocne??no...takych ludi obdivujem...je to krasne ked mozes dat lasku detickam o ktoru ich ti biologicky rodicia pripravili alebo uz z akehokolvek dovodu nemohli dat..
teda....ty toho stiiihas 😀 😀

jankando
autor
8. feb 2009

Adriana
pridavam sa ku Slavkinemu obdivu
je super, ze ich mas,a ze im davas lasku..oni ti budu isto vdacne za to vsetko.. 😉

Slavi

tak ty mas lenivca hej?
to moj bol taak lenivy, ze az..tiez kopat zacal neskor, a to som sa uz bala, ale potom kopal riadne, jak divoch
no ale na porod bol lenivy az az...5 dni som prenasala...a to som bola uz vysilena.....to som ho uz prosila nech pride k nam vonku..i john ho pytal.. 😀
a to mi i zattku oni -lekarky- vytiahli a ze vacsina zien porodi do 2 dni od tej zatky, tak mi povedali a prd....lenosko moj.......pobudol 5 dni...naviac.. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre