Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

jankando
autor
8. feb 2009

btw
kedy mas sono? budes chciet vediet ci to dievcatko, ci chlapec? ci sa nechas prekvapit?

adrianamickova
8. feb 2009

stiham lebo dnes boli vonku zaspali uz pred 20.hod,a s nimi aj tato,tak mam pokoj ticho,tak si tu tukam tukam...

adrianamickova
8. feb 2009

ja som chcela deti a mam ich,mne sa narodili zo srdiecka 😉

slavka23
8. feb 2009

...aspon si si dlhsie tehotenstvo vychutnala jani 😀 😀 😀 aj ked si asi viem predstavit co to bolo...
az za tri tyzdne idem na poradnu...tak neviem este kedy a kde ma poposiela...uz som zabudla co vsetko sa robi...akurat mi teraz krv brali na tie geneticke testy a tak...tak dufam ze vsetko ok bude 😕
a jasne ze chcem vediet..ale nechce mi povedat..zevraj az v 30 tom tyzdni lebo dovtedy to vobec nemusi byt iste co mu ukaze.. no si pockam...

jankando
autor
8. feb 2009

Adi.....
su zlatunke tvoje dievky
hned ako si napisala 1x som ti preluskala albumy.. 😀 😀
ty uz mas ale velke slecny..kukam do pasu..tak pekne uz hajaju..zidne bezsene noci.. 😉

slavka23
8. feb 2009

to je kraasne adri....narodili sa ti zo srdiecka....

jankando
autor
8. feb 2009

Slavi, tak tomu ver, ze bude vse ok.. 😉
ku ktoremu gyndarovi chodis?
heeej? az tak? my sme boli tusim v 20 tt poslednykrat a nam nepovedali, ze vraj as mrvil dost, ale to nie pravda, bo tu bras nechcu povedat, ak to nie su anglanky, ale zahraniciarky.. 😠

slavka23
8. feb 2009

adi a preco dve slecny?ak sa smiem spytat...

adrianamickova
8. feb 2009

slavka jeje fotky zo zoo,pozname,to musime kazde leto navstivit 🙂,a pekna dcerka
jankando......ahoj coze nespis,nespite??dakujem vam za obdiv, pre mna to normalka 😝

adrianamickova
8. feb 2009

ja som este neskoncila,ja chcem teda my chceme velku rodinu,prvu som mala slecnu tak aj druhu,a asi aj tretia bude slecna,sak dievcenskych veci plna skrina,nie nie neviem co bude na sklade? 😉

jankando
autor
8. feb 2009

Adi
tak ja som netopier..ja spim tak do poobedia sem tam a noc som hore, lahsie sa mi stava ku petkovi, nez by som spala a potom sa tazsie budi na mliecko...uz som tak zvyknuta, i ked posledne dni som uz precerpana a chodim spat skor.. 😉
dnes ale idu vsetky oblubene reality shows v telke, tak som hore.. 😀 😀

a tu mame o hodinu menej ako u vas, takze este len 9 hodin. 😀

slavka23
8. feb 2009

Krul...nestazujem sa...spokojna som s nim ako s doktorom...
aj mne sa zdalo ze pri tinke skor povedal..no uvidime,mozno sa prekecne 😀
To je hnusne od nich ze zahraniciarky neberu tak isto jak tie svoje...ved zena jak zena...
dakujem adi...tvoje slecny tiez su zlatunke

jankando
autor
8. feb 2009

Adi a ak sa mozem opytatk ake velke k tebe prisli zo srdiecka? 🙂

jankando
autor
8. feb 2009

Nie, nie
Slavi, myslim, tie setry co robia sono
Bo tu i napr,. pakistanky robia a tie vraj nechcu povedat..samozjreme nie vsetky, vraj mi jedna lekarka pak vysvetlovala, ze lebo i ich krajinach je zakazane povedat dopredu pohlavie, bo vraj kdesi dievcatka bars nechcu a tak radsej na potrat..cize radsej nehovoria..ale to nie asi vsetky..ale my sme dopalili asi na prave taku.. 😠
a potom som chcela este sono a uz nechceli, ze nech sa necham prekvapit..ze to by som si musela sama zaplatit a ze to stoji vela..bo tu sa v tehu chodi len 2x na sono...ak je vsetko ok..

adrianamickova
8. feb 2009

dievcata rychlo aj vam deti vyrastu,nebojte uzivajte si to,ja uz ani neviem ze boli take malinke,

slavka23
8. feb 2009

jaaj tak...takze ty si nevedela ze petko bude petko? 😀

jankando
autor
8. feb 2009

Neeee.ta co si..ale tusila som , ze bude chlapcek..vsetko sme kupovali zvacsa do modra, alebo tak univerzal...
sak jak som porodila, ta som na nich kricala nech mi povedia hned co to je a nie oni tam tiesili pupocnu snuru..bo John strihal...... 😠

adrianamickova
8. feb 2009

😝 sonku 2 mesacnu, 😝 amalku 6mesacnu

adrianamickova
8. feb 2009

jankando,kde to ty si vo svete vlastne?

slavka23
8. feb 2009

no to musela byt komedia 😀 😀 😀 az mi smiesno teraz 😀 😀
ale super ze si tam nebola sama...ja by som tak chcela igora ku porodu,ani pupocnu snuru by strihat nemusel,len aby ma za ruku drzal...... 😀 😀 ale on aj toho sa boji 😠

jankando
autor
8. feb 2009

takze si si Adi uzila nocne ...hej.. 😀
Ja som v Anglicku.. 😉

adrianamickova
8. feb 2009

praveze vobec nie,mna vsetky kamosky strasili ze pockaj nevyspis sa,ze detske choroby,ze zubky,ze krmenie????
nepoznam to,pekne spali papali,neviem tak normalne asi,a asi ze som ich tak velmi chcela a dlho na nich cakala 😖

jankando
autor
8. feb 2009

To mu verim..
sak som uz pisala, ze bracho povedal, ze by tiez nesiel svojej zene, ze on by nevydrzal ju vidiet v bolestiach
Slavi, mne sa to tak zvrtlo, ze i moja mama tam bola...
cudne nie, ale vies ako povzbudive... 😉
som rada, ze tam boli
a obaja
i ked vies, mama...no prezivala to dost.....ale uz je vse v poho... 😉
Ta tomu ver, ze bola komedia..ja jak nadrogovana som bola z toho plynu co mi dali dychat.... ta ja som furt ani neviem ako zaspala...
a potom oni na mna, ze epi mi idu dat, bo ze je zle otoceny ta ja ze dobre a oni isli pripravovat a ja zacala kricat, ze ja uz rodim a oni, ze nech si nevymyslam, ze nie som dost otvorena..pipky....a mna uz tlacilo..tak som zvrieskla na smarkulu, ze rodim a hotovo a ona kukla a cela cervena bola pred mamou a johnom, bo zo mna hlupu chcela spravit, e si vymyslam a ona, preboha, vet ty uz rodis....pppiiipp
no ale ten plyn ma omamil tak,ze som nemala silu tlacit..tak som sa ovrieskala....a to ma pritom chvalili, ze vobec nerobim hluk pocas kontrakcii... 😀

jankando
autor
8. feb 2009

Adi
tak to asi u tebe funguje to pozitivne myslenie.. 😉

slavka23
8. feb 2009

jezu...musela byt sranda na tom sale jani 😀 😀 😀 😀
no ty si mala mamcu.....a ja svokru....cely cas odkedy som prisla na porod bola pri mne...ona tam robi tak to brala jak samozrejmost ta som ostala mimo trosku ked mi vsade pozerala...ale potom som bola neskutocne rada ze je somnou...psychike to pomoze dost....

adrianamickova
8. feb 2009

duuuufam ze funguje,aj ked teraz su uz betarky aj pokricim....

malibuu7
8. feb 2009

jej babule ste sa rozpisali a ja na vas ani nekukla, sme pozerali film a aj drobcovi som sa pekne venovalaa...
jani tak az teraz prvykrat citam o tvojom porode.... 😀 teraz sa nam smeje,ze? ale vtedy v tej chvili nieje cloveku jedno...

adi klobuk dole 😉

adrianamickova
8. feb 2009

🙂

malibuu7
8. feb 2009

jej Adri, este nespinkas?

adrianamickova
9. feb 2009

dobry,biely den sa zacina u nas,tak uz po nasej jari ☹ ale naozaj pekne bielo ako v rozpravke,deti sa tesia opat vytahujeme sane 😀 😀 ,a neprestava snezit........ 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre