Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

jankando
autor
11. dec 2008

teraz tu asi zase nik nie je.no co uz... 😠
vy pekarky jedne

Eni, tak sa nevyplatilo ist do polska?
vsetko co si kupila sa ti nelubi?
my pouzivame len avent cumliky a ja ich zboznujem..neviem preco lubim tu znacku.. 😉 sak i flasky len od Aventu popuzivam...i sterilizator.....a dudliky tu kupujem stale 2...to su uz tak zabalene..este som asi nevidela tuna po jeden balene..a stoji to 3.9 libier ..tusim..viac nie....su drahsie, ale co treba platit za znacku 😉
ale kupila som z libracu i take tri dudliky okruhle..no nevviem.....este stale som som ich nedala vysterilizovat...nejak petkovi chutia tie od aventu.

eni, ake su tie lyzice? naco dobre?

ja mam take thermo..vraj ze ak bude nieco velmi horuce,tak zmeni farbu.. 😠 no uvidime...a Nadka nam uz dopredu kupila misticky a lyzicky na papanie... 😀 😀 to sa este nacakame..ale mile od nej.. 🙂

katka755
12. dec 2008

jani ty tu jak nocna vila...........
takze nevestu hej?a petkovi sa pacila?super pocit tako ze rodinka ste uz nie?a pockaj ake to bude ked budete mat este jedno........tatko jedno za ruku ty druhe,je to super nooooo.......

ja som tiez v polsku videla dva v baleni tusim za 240sk a boli prisvitne......ja chcem flase od aventu len ich asi budem objednavat u nas som ich zatial nevidela ☹ ☹ ☹ alebo ked nie tak tusim nuk take jak ma jozko tie su tiez fajne s tym velkym dudlanom,mne sa to hlavne paci koli tomu ze si tu flasu pekne aj z hubkou umyjes lebo je ten otvor velky a nie take uzucke na nervy s nimi

katka755
12. dec 2008

my uz sme tri baby hore a ideme nieco piect baska je uz nachladena tak je doma a mala nam este buvinka.v noci som ich mala na posteli obe a rano vstanem a tamca ruku na basinej hlave a baska nohy na tamci nooo az som pozerala ci este dychaju,nechapem ze sa tak obe pokrutili.....

angienka
12. dec 2008

Zdravim pekarky jedne,no dnes som sa peeekne vyspala 😵 a mamka ted asi s timmcom po vonku chodia bo dnu niesu 😕
Jani ta tu tie laptopy stoja najlacnejsie 700kc ale to len tie detske a potom okolo 1300kc 😨 ale ja ho i tak chcem len tie obyc pre deti nemozeme najst 😠 len v tom nemecku a to bola akcia zo 35eur na 25eur 😨 skoda ze pismena v nemcine a aj spieval ci rozpraval nemecky 😝

angienka
12. dec 2008

hej kati ta to sranda minule si tato tiez cez timmca dal tu sloniu ruku a timmy sa na nho este viac pritulil chrobacik a spolu si chrapkali 😵

Jani tie lyzicky akurat su vytvarovane anatomicky tak prisposobene aj zahnute vies,ale celkom dobre mi s nou papakal 😉 dudaky som este nerozbalila ani mame take priesvitne teraz len v strede je ten kruh taky modro modry a druhy taky cerveny tienovany,no co uz za tu cenu dobre a s dudakmi sa doma mozme ohadzovat 😀 tolko ich mame 😉

angienka
12. dec 2008

kati hej tie flase su uzasne,ja ostatne uz moc nepouzivam len na cajik,abo ked sa mi uz nece umyvat ale nepapa cez ne tak ako cez aventaka-je bombova flaska a presne ten otvor bo fajne sa tam sype kasa ja uz len od oka to tam sypem nelyzickujem a pri tych malych otvoroch bola vacsina okolo flase nez dnu 😠

malibuu7
12. dec 2008

caute zienky, tak ja som bola u dr. akurat mam sol na inhalovanie, no ale musim nejak preliecit krk, bo taaaak ma boli... chcem piect linecke, ale ked drobci je tak mrzuty...

angienka
12. dec 2008

no koonecne niekto 😉 a mne sa nedavno cipisek zobudil ta uz vystraja ale zabava sa sam no cakam kedy chyti nerv a uz som vychystana von 😠 i ked sa mi vooobec nece a necitim ze by som schudla ked tolko drancujem po vonku kazdy den cca 7km a nic na vahe i ked zas ma tu dobre vykrmuju 😀

angienka
12. dec 2008

vy pekarky tak to uz i ja budem musiet zacat s niecim len neviem s cim,ked mamka furt ze netreba bo mame kupne a ze je este cas na linecke...no zajtra mozno pojdem do mesta konecne ten balik odoslat bo tu sa na mna smeje kazdy den ale ja leniva a samej sa mi az do mesta s drobcom nechce bo to blbe mi na postu s kocikom tu ist 😝 ta skocim kupit ale asi tych jezurkov urobim len-cez vikend sa k tomu snad uz dokopem 😀

angienka
12. dec 2008

bambulky asi niktora nedorazite co a mam nejaky pomaly net ani stahovat mi to moc nejde tak ma stvu vcera som stahovala take ramecky s mickey mausami a uplne uzasne a sa mi prerusilo a bol taky pomaly ze sa mi necelo do polnoci cakat 😠 ta som sla spat ☹ no co uz tak budem este nakukovat idem si ohriat obedik 😉

angienka
12. dec 2008

no nic tak my teda pojdeme vonku 😝

snehovavlocka
12. dec 2008

ja som vo svidniku.

snehovavlocka
12. dec 2008

ahoj, janka. ja som vo svidniku. ty si odtialto?

snehovavlocka
12. dec 2008

sorry, jani, akosi som zaspala na prvej stranke. mavate aj nejake vychadzky spolocne? rada by som sa niekedy pridala.

snehovavlocka
12. dec 2008

baby, chodite na net castO? mate cas? (nerypem, len sa fakt pytam)

malibuu7
12. dec 2008

ahoj snehova vlocka...
tak vo svidniku je akurat Katka, inak sme vsetky mimo SR 😉

angienka
12. dec 2008

ahoj zienky tak som tu zas,este mi timmynko spi v kociariku doteraz sme boli von,je tam dnes celkom pekne ale uz sa zaclo stmievat tak sme to zabalili 😉

angienka
12. dec 2008

no zajtra som chcela ist do stropkova zeny do tesca na ten laptop a na postu ale asi to s kocarkom moc nepojde no ono by aj slo ale asi budeme cely od blata 😠 uz 3dni tam nieco kopu pred znackou sp 😝

angienka
12. dec 2008

inac vlocka ja chodim dost casto na net hoci casu nieje moc 😝

jankando
autor
12. dec 2008

Ahojte baby..
Katu, ta ty mas tu slcnu chudinku stale chorucku..jooj, moja..daj pusu od nas. 😵
a ty uz ides peict, hej? no ze napises cos dobreho napikla.. 😉
ja by som chcela tie linecke, ale ked sa uz i bojim sama, i nemam vykrajovacky..Kati, asi pouzijem tvoj recept alebo pohar.. 😀
Eni, joj, ta tebe dobre doma, ale 7 km by som nechodila ani keby ma rezali.. 😖 ja na take nie som a...ani si neviem predstavit aka zima je u nas, ked tu je brutalana a tu je stale teplejsie ako u nas cez zimu.blleeee
ivi..tak ty az tak chora, ..waw.vam normane teraz zavidim lekarov, bo tu keby ste boli, tak vam nasadia paracetamol a ze to teraz je taky virus v ovzdusi..teda , ze je tu zima a preto...
😒

jankando
autor
12. dec 2008

Snehova Vlocka...
vitaj...no my sme skoro vsetky nejak zo svidnika, alebo stropkova, no ..z okolia.. 😀
a doma je teraz moment. len Ena a Katka je stale v sk.. 🙂

jankando
autor
12. dec 2008

Katu, hej ja nocna vila...my neja dost neskro chdime spat..fuj..a rano som jak zabita..dnes som spala do tretej..aj petko so mnou.. 😉

no krasne to je ako rodinka...vies a taka porazena rodinka.. 😀 boli sme mama, oco a babo a oni tiez tak boli, mama , oco a babo...i moze svokrovci raz budeme.. 😀 no a fjane sme pokecali, i John s tym druhym tatom vypili..ta tak prijemne uvolneno...toto mi chybalo po tych stresoch... 😉

zistila som, ze tu je vraj nejaky cesky pub, alebo restika alebo co...tak musim johna nabadat, nech nas tam vezme... 😉

jankando
autor
12. dec 2008

zase tu nikto nie je...
hm..a ani noc nie je.. 😕
tak kde ste vsetky..

katka755
12. dec 2008

ahojte baby....
snehovavlocka vitaj.....som v Sk nooooooo a sama z tychto bab,tak stretko mam akurat z malibuu ked k nam pride.......

katka755
12. dec 2008

noooooo snehovavlocka,mozes sa nam trosku predstavit mozno sa aj pozame........aspon z videnia...mozno

katka755
12. dec 2008

tak my sme dnes len medovniky piekli z celej davky a este mam v chladnicke pol davky tak chcem vecer upiect ked kocky zaspia..... s nimi je to hrozne

eni a to ti tak vydrzi dlho v meste?ze dost dha cesta peso....

ivco vidis hlava najprv teraz krk zozeniem kobicu? 😀 😀

katka755
12. dec 2008

jeeeeeeeeeej baby a zabudla som sa pochvalit ze mame druhy zubok..................konecne tyzden bola zla

angienka
12. dec 2008

no take stretko by som i ja vzala bo nejak sa nas tu vela normalnych zislo,co poviete 😀 😉 ?
Tam sa mi nejak nece v cr stretavat moc,i ked som bola na 3stretkach,ale to vsetko a tu akurat s majkou sme sa stretli a s Jankou len minuly rok na chvilocku co janu 😒 ale uz by som ta chcela vidiet i tu moju cokoladku krasnu 😵

angienka
12. dec 2008

kati tak gratulujeme selmicke 😉
My stale nic ☹ no nevadi 😒

Jani a ja rada sa tak prejdem furt ku tesle chodim,bo najradsej nemusim kazdemu zdravit i ked rada pokecam ale to i tam po ceste stretnem kopu ludi ta furt prehodim rec z dakym 😎 ta to fajne a teraz jak tam kopu co som pisala ta to akurat pred znackou sp ta az k tesle nechodim bo tam kopu a hlina az na chodniku narucana a dnes uz taka mega kopa 😠 nevedia za sebou spratat ta neznam jak sa s kocikom tam dostanem cez to jedine ze po poli obidem 😠 😝 😠 dnes som 2x bola tam i nazad a potom este po nasej mega dedinke...no ale co uz ked doma zlosti 🙄

katka755
12. dec 2008

noooooooo mohli by sme stretko spravit niekedy.....len kedy

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre