Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

angienka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jankando
autor
4. feb 2009

Baby
ta ja dneska maximalne unavena......uz som stihla 2x spinkat s Petkom
Bojujeme pred kazdym jedlom, raz mu dam kvapky do nosa, raz mu dam ten sirup na teploty 😢
a hladny je, jak psik a nechce mrkvu ani za prd.. 😢
tak pockam, este zajtra skusim dat a ak nebude chciet, tak pockame kym sa vyzdravieme....ale kasku spapal, hoci len 80 ml, bo viac nechce, ani mliecko mi teraz viac nevypije...sa mu tako pije so zablokovanym nosikom

jankando
autor
4. feb 2009

Ivus
vcera som skukla ten Disaster movie a riadna haluz mi prisla, take bez deju...mne tak sa zdalo...
ale uz mi napno funguje strong, tak stashujem o dusu..
ale vseto v angline..filmy, ktore su teraz v kinach tuna..

zuz11
4. feb 2009

poprosim Vas sukromne nezhody si rieste v sukromi a bez nadavok a urazania a nezverejnujte ziadne IP, plati urcite listove tajomstvo aj na nete 🤐 😉
pekny vecer zuz

malibuu7
4. feb 2009

Eni to naozaj nebolo od teba pekne, ze si takto zverejnila sukromnu postu. Predsa keby to chcela napisat, aby sme to vsetky precitali, tak by to hodila rovno sem. 😒

jankando
autor
5. feb 2009

Caute baby
ja sa uz k nicomu nevraciamjavascript:addEmoticon('😠','vBody')
takze sa robim, ze o nicom neviem.. 😀 😝 😕

Len tak , ze zase raz ponocuje, to moja choroba...ale sme akurat hore vsetci..malemu davame tie kvapky do nosa..to sa nabojojueme..ale ak mu to ma pomoct tak nech...

Inak, tu farbu , co som spominala na vlasy z libraca, tak som si hodila na vlasy a super mi chytlo na moj odraast, ale na tie tmave nie... 😠 nevadi....ono na ten odrast mi chytlo tak asi o odtien slabsie ako moje, ale no nevyzera to zle, i ked som polovicne svetlejsia a polovicne tmava. 😀 mne to nevadi..nikdy mi nevadilo... 😀
hlavne, ze mam vlasy, bo pri tom vypadavani... 😠 JOhn mi uz i skoro vynadal, ze vsade su moje vlasy..a co ja za to nemozem, ze tak padaju a pritom ani rozpustene nenosim doma... 😠
Vam to prestalo?ci stale pokracuje?
JOhn mi vcera povedal, ze pri takomto style vypadavnia mojich vlasom budem o rok holohlava.. 😀
len aby pravdu nemall;l 😝 😠

jankando
autor
5. feb 2009

Cukrus moj, dnes jak ma videl, ze tlacim hrusku, tak tak na mna vrcal, ze az, aby som mu dala ochutnat..tak som mu zase raz prilozila k ustam a frajerik si lizal o dusu.. 😀 😀 😀
chuti mu.. 😀
Inak, nemozem najst nikde v obchodoch ten napoj slivkovy, tak som dnes kupila slivky a planujem mu dat trosku stavky ochutnat..dnes mi uplne odmietol mrkvu so zemiakom.. 😠 bol nervny a vsetko vyplul, tak som sa uz ani nesnazila...
Zajtra skusim este a ak nic, tak pockam, kym vyzdravie a dam znovu

Inak, nase kaku sa klop-klop nejak zlepislo..dufam, ze to nie len chorobou ...
bo ja uz som musela mu nozickami tlacit na brusko aby sa vykadil...no a som sa bala,aby nezlenivel, ze nebude vediet sam zatlacit..ale vcera sa pekne vydail,i dneska sam sa vytlacil...take zlate moje bobko.. 😵

jankando
autor
5. feb 2009

Inak
Eni
som ti skukla foto na azete co si dnes pridala, to je taky cukrus ten tvoj maly....
zboznujem jeho vlasky...take fajne harko ma ..taku ofinisko.. 😵 😵 😵
A ten nas ma stale rovnako ake pri narodeni, mozno o par mm niekde vyrastli.. 😠 cakam teda afro, ze sa dostavi... 😀 😀

adrianamickova
5. feb 2009

ahojte svidnicanky a okolite zenusky,ako sa vam zacina den?u nas je hmla maloco vidiet,kocky pozeraju rozpravky,ten svet elmo toto je nasa naj....,a potom len znelky vecernicka aj na stv aj na ceskom,a co chystate na oded?

malibuu7
5. feb 2009

dobre ranko prajem... ci uz obed skor 😀 nó my sme pred nedavnom vstavali...

jani a ty mu kedy skusas davat zeleninku? ja jozkovi rano davam mliecko.... teda myslim pred obedom a zeleninku na obed, pripadne az poobede.... tak mu skus ponuknut neskor,mozno bude chciet 😉

adri... pekne sme sa vyspinkali, dlhooooo... pocastie tu u nas asi celkom ok, uvidime, pojdeme na chvilu von, no neprsi, nesnezi tak by to malo byt ok a na vikend hlasia pekne, tak dufam ze bude...
ja idem varit kapustovu polievku a este mame rezne so salatom, tak len sa upecu 😎

adrianamickova
5. feb 2009

uvarene najedene,trochu sme sa hrali s kockami a uz dievcata spia,cesnakovu polievku so syrom,zemiaciky rybka,to je hned hotove....,aj moja amalka zacina soplit,pocasie na figu.......ked sa zobudia,pojdeme aspon trochu na vzduch,cakat tata na zastavku....a to sa tesia obidve,pocitame auta,poznavame farby....akoze, 🙂
a ked tato vystupuje za dveri autobusu wwaauuu to je radost 😅,tak prijemne popoludnie vsetkym,a posielame pusu mate krasnych drobcov 😅

jankando
autor
5. feb 2009

Ahojte baby

Ivi....ja mu davam naobed, ale niekedy sa podari az poobede..ako dnes....akurat vyvaram flasky, urobim vodicku a idem mu skusit dat... 😉

adrianamickova
5. feb 2009

ahoj jankado,ty byvas priamo v meste?

jankando
autor
5. feb 2009

Ahoj Adi
ano , ja byvam priamo v meste..ale myslis na slovnesku ci v uK?

adrianamickova
5. feb 2009

myslela som ci vo svidniku?ci ty s taka medzinarodna?

jankando
autor
5. feb 2009

no..
ja som v uk
a ano, priamo byvam v meste vo Svidniku..ale uz tretim rokom zijem tuna, v uk

adrianamickova
5. feb 2009

uz sa chystame do svidnika,krsnatko bude mat narodeniny,tak na taku malu milu oslavu,ja tam rada chodim
a kazde leto dukla,pomnik,a samozrejme kkuuuuuupaliskooo,to mate superne

jankando
autor
5. feb 2009

Hej?
ani neviem..do mojej asi 14stky som tam nebola..myslim na kupalisku.....ale viem,ze s to ted vola Vodny svet a myslim, ze Ena tam bola...a ja som este okrem toho pocula aky mali rozbor vody, tak tusim, ze ani uz nepojdem.. 😀 ale teraz by som vlastne chcela , s Peturkom...tak uvidime..

A Dukla, pomnik..no jasne...klasika Svidnicka..

adrianamickova
5. feb 2009

to na kazdom kupalisku stejne,ale dame si sprchu a pohoda,naozaj sa mi paci viac ako to nase presovske.a na plavanie som chodila s mojimi dievcatami,plavali sme od 1roka take babatkovske plavanie,bolo to naozaj super doporucujem vsetkym

jankando
autor
5. feb 2009

Hej?
a to ste do kurzu chodili?

adrianamickova
5. feb 2009

ano u nas v presove,zo zaciatku bola pani u nas a male niekolkomesacne plavali v plnej vani,to som odpozerala ako sa dieta chyti ako ho drzat,niekolko krat som potom sama doma s nimi tak cvicila a potom sme chodili na bazen,vobec sa neboja vody tu miluju,

adrianamickova
5. feb 2009

neviem mate tam take nieco?ak mas zaujem dam ti kontakt

malibuu7
5. feb 2009

pekny vecer tu prajem...

adri... aj my zaciname buduci tyzden s kojeneckym plavanim a velmi sa na to tesim... 😀 chcem aby sa drobco nebal vody tak ako ja... 😅

jankando
autor
5. feb 2009

Adi
dakujem za ochootu, ale ja nie som na slovensku
mozno ostatne baby budu chciet

adrianamickova
5. feb 2009

babenky nebojte sa je to skvele aj ked nie vsetky babatka reaguju na 1xrovnako,niektore aj placu kym si zvyknu ale potom pohoda aj pre vas aj pre deti,ta voda aj pomaha rozhybat telicko,aj ako masaz,aj ako otuzovanie.......no proste parada

adrianamickova
5. feb 2009

a zase mate nove kontakty nove kamosky a tie deti......malibu vezmi si tam kameru alebo fotak bude to zazitok,a vktorom meste to bude?

majka225
6. feb 2009

ahojte holky tak co ako sa mate? fiiiiha tak vy ste toho ale dost vela popisali 😨 😀 hm ze vas nestihnem docitat 😒

adrianamickova
6. feb 2009

ahoj majka,zase dalsia svidnicanka v prahe?

malibuu7
6. feb 2009

ahojte

adri... my budeme chodit v Koline... jasne ze vezmem fotak... kameru asi nie, to by nas nemal kto kamerovat... mala by ist aj kamoska z porodnice, no neviem ci nam to vyjde na rovnaky termin... ale naozaj sa tesim... i ked si myslim ze jozkovi sa to mozno nebude zo zaciatku pacit, ale urco si zvykne... a ja tiez potrebujem trosku pohybu...

ahoj maji... no mate s katkou co robit, ak to chcete docitat... inak uz aj katka ma net, tak asi najprv chce docitat a potom prispeje i ona... 😉

majka225
6. feb 2009

ahoj adi pozeram ze si tu nova tak pekne ta vitam...no boli sme v prahe lebo mala sa tam narodila ale teraz sme uz doma na slovac 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre