• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júl 2008 II. Pridajte sa

4. februára 2014 
Druha cast je otvorena :slight_smile:
25. apr 2008 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm...no a viete vobec preco sme to museli v tej prvej ukoncit? :confused:
25. apr 2008 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pre info temy uzamzkaju iba admini, pekne pokracovanie :wink:
a vsetky temy nad 10tisic prispevkov uzamykam
25. apr 2008 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lenit, asi uz vela prispevkov bolo. aj junovky museli vytvorit novy.
zuz, diky :slight_smile:
25. apr 2008 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak máme už II to sme už toho tak veľa napísali?
25. apr 2008 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no..videla som, ale ved su tam aj take temy s 32tisic prispevkami...no ale to je asi jedno... :rolling_eyes:
25. apr 2008 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aspon nemusime chodit uplne na koniec ked zas daco napiseme... :slight_smile:
25. apr 2008 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kocky, ja sa lucim, o chvilu idem na vlak za manzelom, este predtym ale zbehnem na zmrzku, mars mi tu dnes narobila chute s Mc Donaldom :slight_smile:
Pa pa a pekny vikend a vidime sa zase v pondelok.
25. apr 2008 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ja mam tiez na nico chut, ale neviem ani na co...mozno nejaku broskynu... :sweat_smile: ja fakt neviem...
25. apr 2008 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak prajem pekný víkend. My ideme zajtra na svadbu takže sa budeme zabávať. :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
25. apr 2008 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sveva, tak príjemmú zábavu :wink: .
26. apr 2008 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte je tu niekto?
26. apr 2008 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nobody ?
26. apr 2008 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj
26. apr 2008 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminky, tak uz sa nam to krati mne ostava uz len dakych 10-11 tyzdnov. :dizzy_face: Vcera sme boli v indickej restike, zas som sa fajne nabastila... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Uz vidim, ze pol kila ide pomaly ale isto hore kazdy tyzden, ale nestresujem sa kvoli tomu zatial som stale pri mojich +7.5kg. :slight_smile:
27. apr 2008 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute kočky,
paráda, teda máme svoju II.časť. :wink: Už sa nám to kráti, ktovie, či stihneme III.? :sweat_smile:
27. apr 2008 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
TAK konečne sa mi podarilo aktualilzovať album.
Môžete nakuknúť :wink:
27. apr 2008 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak som nakukla do albumu Michaela, ty si teda šikovnica :wink: , paráda. Ja ešte nemám takmer vôbec nič nakúpené :frowning2: .
27. apr 2008 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anita nic si z toho nerob. aj ja mam zatial iba oblecenie a trosku kozmetiky a dve flasky a dva cumle
27. apr 2008 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Anita, budeš riešiť neutrálne farby, keď ste si nedali povedať pohlavie?
27. apr 2008 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo je tu niekto?
27. apr 2008 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ja ale az teraz
27. apr 2008 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak druha cast? no fajn, ibaze sa to bude dost mylit s junom, mohlo sa to napisat tak pekne oddelene "J u l" ako v 1. casti, to som vzdy lahko nasla, no co uz......

uzivajte este slnecny vikendik :wink: :sunglasses:
27. apr 2008 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte julovky II :slight_smile: , aj mne chvilku trvalo, kym som nas nasla... ved mohli chvilku este pockat a uz sme mohli zakladat Julove babatka :dizzy_face:
27. apr 2008 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj kocky :slight_smile:
28. apr 2008 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute julovecky, dlho sme tu neboli :wink: . Vcera sme cestovali do BA pre jednu z postielok a to uz bolo na mna ozaj moc...mam pocit, ze sa rozpadaaam.......... :sweat_smile:
Inak, neviem, ci je to tym, ze su na ceste dvojciatka, ale ja to mam s tym priberanim uuplne hrozne. Od februara priberam, co tyzden, to kilo (stravujem sa stale uplne rovnako, nejem za dvoch a uz vonkoncom nie za troch) a za posledny tyzden som tusim pribrala az dve kila :confounded: pomooc, uz som ako hroch :grinning:
28. apr 2008 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elenitka ajoooj.. Klud a pokoj, neboj sa, mas 2 babetka, omnoho vacsiu zataz a babetka teraz velmi rychlo priberaju a rastu.. Vobec sa tym netrap.. Akos a citis?
28. apr 2008 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex ahoooj, no nic moc.....dnes ideme akurat na kardiologiu, lebo mam problemy s tlakom a hlavne so srdieckom..(pulz 120 a tak) a to pritom vacsinou len lezim....
O tyzden uz zrejme ideme do porodnice :sweat_smile: - ja to tak volam, lebo do porodu sa uz zrejme odtial nevratim....ale keby si ma tam este nenechali, bolo by to super :sweat_smile:
28. apr 2008 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elenit neboj sa, o chvilku to mas za sebou a budes sa tesit z deticiek :slight_smile: Kamaratka porodila v 32tt 2-kg dvojicky, takze zrejme si Vas tam uz nechaju, ale nie nadlho :dizzy_face:

Ten tlak mam aj ja problem, je to hold velka zataz na telo..
28. apr 2008 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko...tak, ja uz mam len styri pracovne dni pred sebou :grinning:
elenita, tak potom nechaj niektorej z nas tel. cislo aby sme mali o tebe aspon nejake info...
jaaj, uz sa to tak moc krati...ved babenka sa nam mozu narodit uz aj za styri tyzdne... :confused: :grinning:
28. apr 2008 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cas pomaly ale isto balit tasku do porodnice.. Mozno sa Vam to zda skoro, ale mne sa minule skoro naozaj podarilo porodit v 35tt a bola som rada ze ju mam zbalenu :slight_smile:
28. apr 2008 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok