Júl 2008 II. Pridajte sa

maculik
25. apr 2008

Druha cast je otvorena 🙂

fazuliatko
30. jún 2008

lenocka,su na to take specialne pancusky,maju to v lekarni a aj v niektorych detskych obchodoch... 😀
my sme tiez stale tuzili po chlapcekovi a vyslo to... 😀 😀 😀
a o porode sa nam sniva kazdu noc,..to je normalne,ved sa nam to krati... 😀 😀 😀

fazuliatko
30. jún 2008

len si to musime uzivat,lebo za chvilu uz nebude mozno kedy snivat...ak budeme sluzit nocne maminkovske sluzby... 😵 😵 😵
nas malicky ma velky predpoklad...my sme boli obaja vesele deticky... 😅

stresmenka
30. jún 2008

Ahojte julovky 🙂 ja som sa moc do Vasho fora nezapajala, ale pravidelne som Vas citala 🙂 . My sme sa tiez stali junovymi. 25.6. sa nam narodil syncek Davidko s mierami 3000g a 51 cm cisarakom. Vcera nas uz pustili konecne domov mame sa k svetu a Vam prajeme aby ste to uz aj vy mali stastne za sebou 🙂

mywiel
30. jún 2008

Jeej blahozelam k dalsiemu babu. 😉 😵

zabkatt
30. jún 2008

ajoj, tak ja ani nemám čas sa kedy pripájať, celé dni len upratujem a chodím okolo malej a keď mám chvíľku času a kľudu tak sa učím na tie príjmačky. Už som z toho totálne na nervy. Včera sa tu stavili naši, lebo boli brata odviesť na letisko (išiel s frajerkou do Tunisu) ☹ a myslela som že malá s nimi pôjde domov, ale akosik že ona nejde, že jej tu je dobre, tak tu ešte ostala, s tým že keď bude chcieť ísť domov, tak ocino pre ńu príde. Akurá na mňa manžel mrká, že malú vyhodil von, tak možno niečo bude, tak uvidíme 😀 😀 😀
Inak sa cítim už ako totálny hroch, už ani z vane poriadne neviem vyliezť a neuveriteľne nás bolí chrbát. 😖

bessy21
30. jún 2008

Ahojte brušká 😉 Gratulujem k novým bábatkám,nebola som tu pár dní a už sú tu ďalší drobčekovia 😀 Ja mám od soboty brucho ako kamen celý den aj v noci že už nemôžem ani sedieť čo ma tak tlači a dnes mi v nemocnici povedali že to ani tak skoro nebude ,a doktor mi odchádza na dovolenku tak som z toho smutná lebo sa ozaj dosť snaží. ☹ Aj upratujem aj okná som umývala a nič. Ale tento týžden-teda dúfam ešte zvládnem. Teším sa že aspon dnes bola burka a nie je tak teplo. Aj ja mam nohy ako slon ani šľapky som žiadne nezohnala ale to už hádam vydržím. Zajtra zas do poradne , vôbec sa mi tam nechce zas trčať 3hod.Moja mamina si už užíva prázdniny má totiž 4vnukov a jednu vnučku a pribudne ďalší asi sa bude musieť naklonovať 😀 Tak sa zatiaľ držkajte a opatrujte drobčekov v brušku, aj tak to všetko ubehlo ako voda 😉

karamelinka
30. jún 2008

ahojte bybulky...gratulujem k babatkam..no zachytila som ze miska uz to ma za sebou a maly batoztek uz pri sebe ale neviem kto este to ma za sebou?no ja som sa akurat vratila z poradne a doktor mi povedal ze som na jeden prst otvorena mam sa uz tesit alebo co to znamena..ze uz mozem ist alebo co?do poradne mam ist v pondelok tak som zvedava ze co asi to do vtedy ani nevydrzim tak sa tesim...som uplne rozjarena ale neviem ani co simam mysliet...inak moje nohy su tiez ako take bambusy pripadam si trasne tucna...a mam ich aj dostatocne tvrde....

karamelinka
30. jún 2008

chcela som napisat babulky 😀

lenockaaa
30. jún 2008

ahojte
stresmenka gratulujeeeeem k babatku, kam sa vsetci tak ponahlate?? uz aby bolo zajtra ved nakoniec sa z tych julovych babatiek narodila aspon polovica uz v juni 😀 😀

karamelinka aj ja by som sa uz asi tesila kebyze mi dr povie ze sa pomalicky zacinam otvarat, uz by mi to prislo ze to co chvila bude, ale ja nie 🙂 mne to este nehrozi, tiez som zvedava co mi povie tento tyzden, v stredu idem do poradne tak sa hned opytam ako to vyzera 🙂

ale je pravda ze to naozaj rychlo ubehlo, ked si predstavim ze pred chvilou som si vravela ze este 4 mesiace a teraz uz len dva tyzdne
este som sa chcela opytat, tiez ste museli ist do anesteziologickej ambulancie koli epiduralke?? ja sa tam chystam uz tri tyzdne a neviem sa tam dostat, nakoniec to ani nestihnem 😅 😅

karamelinka
30. jún 2008

lenocka joj keby som uz sla taka som z toho rozjarena a pritom to nemusi nic znamenat..ale aspon daco.... 😀
no ja som vyplnovala akysi dotaznik kvoli epi a ten odovzdam aj ked som bola na laparo tak som ho vyplnovala a zaniesla na anesteziologiu

bessy21
30. jún 2008

karamelinka: tak to môže znamenať že v pohode vydržíš do svojho termínu a možno aj nie 😀 ja som týžden otovrená na jeden prst a ani sa to nepohlo. Ešte dracik ma už dvojčatká chlapčekov. 😉 Ja na EPI nejdem tak Ti neviem povedať lenockaaa. 😕

karamelinka
30. jún 2008

bessy do kelu ja chcem uz ist...no tak to sa budem musiet hybat alebo co aby sa to posuvalo dalej.... 😖

karamelinka
30. jún 2008

ale ked hovoris ze aj okna umyte no tak neviem no co to idem robit

karamelinka
30. jún 2008

tak gratulujem dalsiej mamine a babatkam.... 😵 😵 😵 😵 😲

sveva
30. jún 2008

Ahojte baby.
Kara môžeš aj dnes porodiť. 😀

karamelinka
30. jún 2008

sveva vies ako sa mi pacia tvoje slova 😀 😀 😀 😀

sveva
30. jún 2008

viem. 😀 😀 😀 😀

sveva
30. jún 2008

Ono možno aj my budeme už štyria. 😀

karamelinka
30. jún 2008

sveva aj ty si uz otvorena mam taky dojem vsak? 😀 😀 😀 😀 joj to je radosti 😀 😀 😀 😀

karamelinka
30. jún 2008

a ako sa citis?ja by som chcela 8.7 keby sa to dalo naplanovat 😀

lenockaaa
30. jún 2008

umyla som aj ja tie okna a niiiiiiic 😒

fazuliatko a tie pancusky pomahaju?? uvidim mozno sa na ne opytam alebo to uz dako vydrzim, ale neobujem ani tie najsirsie slapky 😀 este rano aj hej ale na obed a vecer je to uz horsie, najlepsie sa mi chodi doma v papuckach 🙂

karamelinka
30. jún 2008

lenocka no ja mam tiez hrozne tie nohy a najlepsie mi je keds om bosa...

karamelinka
30. jún 2008

lenocka a doki ta poslal na tu anesteziologiu?

sveva
30. jún 2008

Kara ja mám vonkajšiu bránku otvorenú, ale vnútorná ešte držala, ale dnes ma veľmi bolia kríže a aj zo spodu som dosť ubolená. Tak už len ležím.

karamelinka
30. jún 2008

sveva aha jaj uz si spominam ze si to pisala no ja neviem ze co mam otvorene ale je to na jeden prst 😀 😀 😀 sa ale vyznam 😅 😅 😅

sveva
30. jún 2008

Kara keď ti doky povedal, že si otvorená na jeden prst, znamená to, že máš otvorené obe bránky.

karamelinka
30. jún 2008

ja som akurat doktorovi hovorila ked ma vysetroval ze citim ako ma boli podbrusko ked ma vysetroval...a tiez ma niekedy bolieva brucho a krize...

karamelinka
30. jún 2008

teraz kukam do knizky tak co to znamena UB

karamelinka
30. jún 2008

aspon myslim ze je to UB lebo skriabe ako kocur

sveva
30. jún 2008

tak to netuším

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre