Júl 2008 II. Pridajte sa

maculik
25. apr 2008

Druha cast je otvorena 🙂

karamelinka
30. jún 2008

lebo za tym je napisane ze na jeden prst no tak neviem

karamelinka
30. jún 2008

strasne zle sa mi sedi...

sveva
30. jún 2008

Tak ty asi pudeš. 😀

karamelinka
30. jún 2008

no ale zle sa mi sedi kvoli tym puchnucim noham ma z toho tak bolia ale nie ani taka bolest ale take neprijemne...ani neviem ako to napisatuz mi aj trpnu...

sveva
30. jún 2008

Kara a tie punčochy si neskúšala?

karamelinka
30. jún 2008

nie neskusala...ale zisli by sa lebo normalne mam spuchnute nohy az k palcom take tucne..a tvrde komplet cele...asi ich idem na chvilu vylozit niekde a tys i ich skusala?

sveva
30. jún 2008

Mne nohy neopúchajú, ale kamoška ich používala a pomohli jej. 😅

lenockaaa
30. jún 2008

kari mne povedala dr ze aby mi mohli dat EPI musim si vybavit dake papiere u anesteziologicky

sveva to bolenie zo spodu mam aj ja, ale dost velke, co to moze byt?

karamelinka
30. jún 2008

no asi si ich zadovazi lebo to vyzera hrozne a este aj ten blby pocit....

karamelinka
30. jún 2008

no mne doki teda sestricka zobrala krv a dala dotaznik ktory mam vyplnit

karamelinka
30. jún 2008

baby musim sa ist vystriet lebo si tie nohy ani necitim uz..paaaaaaaaaa este nakuknem

lilliana
30. jún 2008

ahojte dievcata. chcem vas len informovat,ze dalsie julove maminky-cakatelky maju junove babatka! 😀 konkretne: marianella,ktora rodila cisarakom este v nedelu (apson podla tych nie celkom presnych info,ktore mam) a dnes silvia83 porodila nadherneho chlapceka.
mna asi velmi nepoznate,bo neprispievam,ale sledujem pravidelne. 😀 patrim medzi vas, rovnako sa uz neviem dockat toho mojho drobceka,ktory zatial nie a nie sa vydat na cestu von z maminkinho bruska. 😉

lenockaaa
30. jún 2008

kari a kedy sa to musi zaplatit??

lenockaaa
30. jún 2008

jeeeej no tak gratulujeeeem obom a aj obom babatkam, no pekne sa to rozbehlo 😀

sveva
30. jún 2008

Lenockaa môže to byť, že sa otváraš, alebo sa skracuje krček. Netuším presne.

sveva
30. jún 2008

Aj ja gratulujem babám k bábätkám a prajem veľa síl, zdravia a mliečka. 😉

avanka
30. jún 2008

Ahojte, tak dnes sme prisli z porodnice domov, 23. juna v pondelok sa nam sekciou o 11 dni skor narodil nas Lukasko, o 9,08, vazil 3300g a meral 49 cm.....uz mi bolo strasne dlho.....
Za chvilku pojdeme malinkeho kupkat, tak vam napisem zajtra, hned ako budem moct a Lukasko bude spinkat........Popisem porod a vsetko okolo toho, i ked musim povedat, ze porod sekciou v spinali bol jeden z najkrajsich zazitkov v mojom zivote

alexandra
30. jún 2008

Ahoj kocky, my zatial este v kope, ale v piatok bol nalez uz lepsi, 1cm krcok, otvorena na 1,5cm, mala ma podla usg 3100 a vsetko je pripravene na porod, len cakat kedy sa to spusti 🙂

fazuliatko
30. jún 2008

ahojte maminky a maminky cakately... 😀
boze,chvilu som tu nebola a kolko novych sprav... 😀 😀 😀
blahozelame k novym babtkam.
😵 😵 😵

fazuliatko
30. jún 2008

lenocka,neviem,ci tie pancusky pomahaju,ja nemam problem s puchnutim ale viem ze si to chvalia,tie ktore to pouzivaju. 😉 tak asi hej...

ria.riuska
30. jún 2008

Caute baby 🙂 Tak ja zajtra idem do nemocky aj s vecami... Uf, ale sa bojim, vyvaram flasky a tak 😀
Cez vikend sme sa s muzikom zobrali do Talianska k moru, dnes sme prisli, sme teda poriadne uleteni... Bolo uzasne🙂
Dufam, ze teda zajtra porodim podla predpokladov, nerada by som uz takto nastavena, aby ma poslali domov...

zabkatt
30. jún 2008

ria riuska tak to paráda. a to ste boli len tak na víkend pri mori? MŃa manželík nechce zobrať do Chorvátska, že až na rok 😠 Tak rada by som šla.
Tak zajtra držím palčeky 😀

jeana
30. jún 2008

kraaaaaaaasny vecer maminky (aj cakatelky)
blahozelam dalsim maminkam 😉
uz sa konecne mozem venovat len a len malickej a tatinkovi pretoze uz sme to dnes uspesne zvladli a mame aspon nejaky titul.. 😀
takze od dnes Bc. brusko celkom pekne posobilo i ked jedna pani bola riadne neprijemna ale zvladli sme to 😉

ria.riuska
30. jún 2008

zabka, to bol len taky ulet... S malickou sa nam to asi nepodari, tak sme sa narychlo rozhodli... Povodne sme chceli ist do Rakuska len. A ked sme boli v Rakusku, len tak sme sa rozhodli🙂) Nemali sme ani veci... Taky posledny pubertalny vykrik 😀
jeana, gratulujem k prvemu titulu... Zavidim 😉 Ja este len od septembra zacnem, tak dufam, ze sa mi pri malickej podari to dotiahnut az na PhDr. 😅 Ale, to si este pockam... Az ked Miuska pojde do skoly 🙄

majula009
30. jún 2008

Čaute, ako sa cítite tie čo ste ešte neporodili? Ja príšerne, už to chcem mať za sebou....všetko ma tlačí a bolí, no des....všetky kamošky už porodili aj ti ečo mali termín po mne len ja nič....pride to niekedy? Ako tomu mám pomoct, okrem behania schodov a sexu? To zatial nepomáha.... ☹

jeana
30. jún 2008

dakujem zabka..
pevne verim ze sa to bude dat aj tebe zvladat aj s malinkou.. tiez by som chcela pokracovat dalej..
takze tomu verim 😉
majula.. musim sa priznat ze ja sa stale citim vyborne..
opuchy viacmenej ziadne.. bolesti tiez nie.. okrem takych klasickych chrbta ale to som mala nonstop aj predtym..
takze ja verim ze malinka sa bude este pekne drzat a pride na svet pekne na termin 😉

majula009
30. jún 2008

jeana, no ja sa citim uplne hrozne len posledne dni, opuchy sice mam uz dlhsie ale tieto tlaky co mi zacali evidujem asi tak týžden....a každým dnom sú silnejsie a silnejsie...

matinka
30. jún 2008

Este k michaele.... mala Mia sa narodila 26.6. o 13.30 hod s mierami 3340 g a 52 cm

marianella, silvia83, stesmenka, avanka.... gratulujeeeeme aj s Martinkom 😵

jeana, teda Bc. Jeana, gratulujem aj tebe 😉

sveva
1. júl 2008

Dobré ránko baby.

Jeana tak blahoželáme k titulu. To je super. 😀 Vravela som ti, že to zvládneš ľavou zadnou. 😉

Majula neboj ešte máš tri dni do termínu. Ono to príde.

My sme ešte stále 2v1, ale dúfam, že sa to už blíži lebo som ubolená, malé tlačí a aj kríže ma dosť bolia. 😔

marse
1. júl 2008

Vsetkym novym maminkam s celeho srdiecka gratulujem a prajem hlavne vela zdravicka, stasticka a mnoho sil 😵 😵

my sa mame dobre, pekne papkame, spinkame, kakame 😀 aj maminku nechame v noci vyspat, kojim vecer o 22,00 a potom az okolo 4,00 rano, niekedy som ju chcela pocas tohto aj zobudit a nech sa napapa ale marne hodila na mna bobka, a apala dalej 😅 jedine co ma trapi su bolave prsniky, mam strasne vela mlieka, stale sa plnia. musim aj odsavat a ukladat mliecko lebo by som to nevydrzala. to co sa mi zvacsili prsniky pocas tehu to je nic, teraz nosim batoh naopak na hrudi. som rada ze kojim, ale niekedy tuzim po svojich dvojkach 😒

a ako sa amte vy??? my sa snazime nejako pomaly najst system ako doma fungovat, zatial to ide pomalinky preto nemam tolko casu tu byt. ale verim ze neskor uz budem super mama co vsetko zvladne lavou zadnou 😅 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre