Júl 2008 II. Pridajte sa

maculik
25. apr 2008

Druha cast je otvorena 🙂

ajciatko
4. júl 2008

ved prave, mna to vcera tiez nepotesilo, ale aspon viem ze sa mam pripravit... Inak minuly tyzden mi aj Dracik pisal, bola v ruzinove, ze poradie prodov urcije primar. Takze predpokladam ze prednost maju baby, ktore spontanne maju kontrakcie a otvaraju sa a tie cop cakaju na vyvolavacku maju smolu, preto ja ja dufam ze sa to cele rozbehne samo....

sloniiicek
4. júl 2008

tak parada. 😉 uz sa neviem dockat. 😠 takze vela porodov. to vobec nie je potesujuce. tak sa mame na co tesit.

ajciatko
4. júl 2008

ano to mame, minuly tyzden bolo na 10.posch tolko ziken ze v kazdej izbe musela byt pristelka, t.z. ze 4 postel, ktore je pristavena kolmo na dvere balkonu a dvere do izby, takze ta kocka lezi takpovediac v prievane...

ja verim ze buduci tyzden to bude lepsie...

sloniiicek
4. júl 2008

tak to su teda veci, to som vobec netusila. tak to dufam aj ja, ze buduci tyzden to bude trosku kludnejsie. takze ja som sa tesila, ze najneskor v stredu uz budem rodit, ale zrejme to este ani nemusi byt. ved uvidime ako to dopadne. 😀

ajciatko
4. júl 2008

slonicek hadam to dopadne dobre a budeme v nemocke len minimalny cas

sloniiicek
4. júl 2008

tak to je jasne. a inak sa ako citis? ja zatial vpohode. ved uvidime. my mame termin v nedelu.

sloniiicek
4. júl 2008

budes mat aj manzela pri porode?

lenusha
4. júl 2008

caute babule,

vitame nove babatka 😵

my sa tiez hlasime po poradni, zatial vsetko drzi tak ako ma 😀
cau sloniiiii

ajciatko
4. júl 2008

no ja sa citim tiez v pohode, s ami zda ze sa mi dnes zacala pustat hlienova zatka, takze porod sa blizi...
a manzel by chcel byt pri porode, snad to stihne 🙂

sloniiicek
4. júl 2008

ajciatko - akurat som sa to to chcela spytat. ako sa prejavuje to pustanie hlienovej zatky? lebo ja dnes trochu spinim na hnedo. tak som dostala strach, ci je vsetko ok, alebo je to ta hlienova zatka?

ahoj lenush. 😉

sloniiicek
4. júl 2008

lenush - uz si v povazskej? ci este v ba?

karamelinka
4. júl 2008

a chcela som sa opytat este k tomu malinikovemu caju ze to je vlaastne na vyvolanie alebo na ulahcenie porodu potom lebo mne sa tak zda ze vlastne ten caj ma ulahcit potom ten porod alebo teda pripravit cesty...mywiel ty to urcite budes vediet ako to je..

karamelinka
4. júl 2008

sloni no to moze byt asi aj ta zatka

ajciatko
4. júl 2008

no mne sa stalo to iste dnes rano, je to take ako soplik len hnedkastej farby... a docitala som sa na nete ze je to ta hlienova zatka a ze nie je dovod na paniku.....

mywiel
4. júl 2008

Karamelinka oboje... 😉 je ked som ho vypila tak som mala v noci poslickov.

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

mywiel
4. júl 2008

A treba jest lanove semienko... 😝

sloniiicek
4. júl 2008

ajciatko - aby sa nam este nestalo, ze budeme naraz rodit. 😀 a manzela mas kde? ked pises, ze ak stihne dobehnut? 😉

ajciatko
4. júl 2008

no pracuje a neviem kedy to bude, tak nechcem aby bol cely cas v strehu... ale ak to nebude cez week tak v pondelok nastupujem do nemocky a snad utorok alebo stredu porodim ved to uz bude tyzden po termine, hadam ma nenachaju dlhsie s bruchom, aj ked je maly ukazkovy a jemu dobre, najradsej by osm bola aby bol uz von s nami... 😀

karamelinka
4. júl 2008

no tak idem hned aj caj robit..som ho prestala chvilu pit lebo sa mi zdalo ze ma zapeka s neho

sloniiicek
4. júl 2008

jasnee, tak uz rozumiem. 😉 neboj uz to vydrzite. aj ja som na tu nasu malu strasne zvedava. 😀 v poslednej dobe si stale uvedomujem, ze ako sa nam hrozne zmeni zivot. 😉 ze si to neviem ani predstavit. ale uz sa na nu tesime. 😀

mywiel
4. júl 2008

Karamelinka ved mas este cas... 😉

trpezliva
4. júl 2008

sloniiiik..zmeni sa velmi, ale v dobrom 😉 .
Uz sem musim nakukat castejsie, aby som nepresvihla tvoj porod. 😕

karamelinka
4. júl 2008

ajciatko ako mas v pase napisane ze vcera cakame chlapceka 😀 😀 😀 😀 😀

karamelinka
4. júl 2008

mywiel no mam ale uz nechcem mat 😀

trpezliva
4. júl 2008

slonik, ja som mala tiez to spinenie..ale to mas podla mna z toho vcerajsieho vysetrenia....
V ten den ako som v Ruzinove rodila ja, tak bolo 6 porodov..ale den predtym ze vraj az 17! Takze zalezi od stastia..

mywiel
4. júl 2008

Ale tehotenstvo je 40 tyzdnov doki mi tiez povedal, ze babo tych 40 tyzdnov niekedy potrebuje. 😉

lenusha
4. júl 2008

slonii, no ja som uz u nasich - je to parada, nie je tu take horko, full servis 😉 pohodicka klidek, konecne oddychujem! 😀

fialllka
4. júl 2008

cafte kocky adi a lenka

som rada, ze ste ok a v poriadku 😉

leni zajtra idem ku nasim, tak by som sa potom ozvala ak Terka prestane brat kocik ako geopatogennu zonu 😀

ajciatko
4. júl 2008

karamelinka, to preto ze vcera sme mali termin a malemu sa nechce von 😀

sloniiicek
4. júl 2008

kika - tak vidim, ze ma spehujes. 😀 neboj urcite ti to neujde. 😀 ved dam potom vediet.

leni - tak to ti je super. s nohami vylozenymi aspon oddychujes. 😀

marcelka - a vy ste ako na tom? malinkej tie hnacky presli?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre