Júl 2008 II. Pridajte sa

maculik
25. apr 2008

Druha cast je otvorena 🙂

dididi30
5. júl 2008

fazuliatko v anglicku a ty?

mywiel
5. júl 2008

Jeana no super, tak uz to dlho nepotrva. Ten moj manzelik len rozprava babu, vraj este tyzden vydrz ocko ma vela roboty v praci, no super... 😀 Aspon ze si potom vezme 3 tyzdne dovolenky aby mi pomohol. 🙂

mywiel
5. júl 2008

Ja nemam ani velmi kontrakcie, ani zatka neodteka ani plodova voda, takze uvidime, ci sa babo nenarodi po termine... 😕

jeana
5. júl 2008

mywiel, moj to iste stale rozpraval, lebo musi ist do Nemecka v utorok a stredu, ale teraz ked sa ho pytam ci si uvedomuje ze uz dnes moze nasu Lili drzat, tak radsej zatvara oci, lebo sa mu potom nejak lesknu...
zlaty je, ale ma viac stresu ako ja 😀
tiez sa inak cudujem ze kontrakcie nic moc 😕

lenockaaa
5. júl 2008

jeana no super to uz podla mna dlho nepotrva.....a tvoj muzik ani na tej prednaske nebude musiet sediet 😀 😀 dve hodiny

jeana
5. júl 2008

no ved prave to.. prednaska je BIG ISSUE! Som mu povedala ze ci si je vedomy toho ako velmi bude musiet zmurkat na sestricky a doktora aby ho tam pustili 😀
veci skontrolovane su, ci je vsetko zbalene..takze nachystani sme 😉 ale normalne som v soku, ked v stredu este nic nebolo a zrazu... 😅

monatko
5. júl 2008

jeana, super, tak za chvilu ides byt maminka 😀

no my stale nist 😒 rano sme aj po dlllllhom dlhom case porobili s manzelikom "neplechu" , ze reku nech sa veci rozhybu 😝 tak uvidime...

jeana
5. júl 2008

monatko ze neplechu 😀 😀
tak drzim palceky 😉
no mam take zmiesane pocity, ale , ze si neviete predstavit.. 😅

lenockaaa
5. júl 2008

jeana a kedy idete? 🙂

jeana
5. júl 2008

dobra otazka, fakt neviem.. 🙂 zatial sa mi zda zbytocne, ked kontrakcie nie su vobec pravidelne..
najlepsie je ze ja ani neviem kam vlastne ma ma drahy doviest.. ktory vchod na Kramaroch.. 😕
ale on si mysli ze tak ako chodia sanitky, dole do takeho vjazdu...

zmrzka333
5. júl 2008

jeana a akej farby bola ta zatka? Lebo aj zo mna dnes nieco take vyslo

monatko
5. júl 2008

jeana, dajte si taky transparent z auta, ze RODIME! a oni vas uz budu navigovat 😀 inak sa citis ok?

jeana
5. júl 2008

vy ste teda herecky.. normalne sa tu zabavam 😀
zmrzka.. bol to akoby ciri vytok a v nom akoby zopar jemnych vlasocnic - ziliek...
ten transparent skusim 😉
inak sa citim uplne ok, len obcas teda bolest ako pri menstruacii.. a do toho chudatenko moje male ma zase stikutku

lenockaaa
5. júl 2008

jeana hej presne tam kde chodia sanitky to je tusim urgentny prijem a mala by tam byt daka interna ambulancia, tak tam a oni ta asi poslu hore 🙂 ozaj a ta voda ti stale odteka alebo to bolo len vtedy ked si vstala?? a ake mas tie kontrakcie?? 🙂 kolko otazok mam 😀

jeana
5. júl 2008

leni dik.. to som chcela vediet 😉
sa tu citim ako keby som bola skusena mamina s 3 detmi 😀 😀
ta voda mi tak "vo vacsom" odtiekla asi 3 krat: o 6.00, zatka 8.30, a zase voda o 11.00 a teraz v sprche cca 12.15...

jeana
5. júl 2008

vo vacsom znamena v preklade tak mozno 0.5 dcl asi.. tazko odhadnut .

lenockaaa
5. júl 2008

no tak ti drzim palceky, dnes to mas za sebou 🙂

lenockaaa
5. júl 2008

ja som myslela ze vo vacsom zznamena ovela viac 😀 😀 😀 😀

lenockaaa
5. júl 2008

vidim ze mam uplne super predstavu o odteceni plodovej vody 😀 😀 😀

jeana
5. júl 2008

no ja len dufam ze som to dobre odsledovala.. ale je to vraj velmi individualne, niekomu odtecie "cela" naraz a inemu takto postupne...
ale to mnozstvo naozaj neviem odhadnut..

jeana
5. júl 2008

inak lenocka v ktorej casti byvas ked ides na kramare..? len zo zvedavosti.. 😎

lenockaaa
5. júl 2008

v lamaci a ty?

jeana
5. júl 2008

jasne tak to mas najblizsie.. my pod Kolibou 😉
drahy tu spi ako zarezany, asi sa chysta na ten adrenalinovy napor. 😀 . a ja stale nic.. aj by som sla spat, ale neda sa 😠

zmrzka333
5. júl 2008

jeana zo mna vyslo nieco trochu ine, bolo to ako super hlien ako ked mas poriadnu chripku , take natahovacie a bol tam naznak krvi, take hnedaste mieto

zmrzka333
5. júl 2008

jeana a volala si s dr?

jeana
5. júl 2008

neviem si predstavit tu super chripku 😀 ale bolo to asi nieco take.. a urcite tam bol naznak krvi 😉

lenockaaa
5. júl 2008

a ty co chces ist spat, ty uz chod do nemocnice 😀 😀

jeana
5. júl 2008

nevolala som s Dr. lebo trubka som si nevypytala mobil nanho, ze ved sa este stretneme a takto to vyzera... 😠
inak oni ho budu volat zo saly, takze ma to ani velmi netrapilo 😒 ale teraz by sa asi zisiel..
idem si vyskusat na chvilu lahnut a uvidime o chvilu co a ako..
a zmrzka ty mas aj nejake bolesti?

zmrzka333
5. júl 2008

jeana zatial nie, to je to ze vcera som bola v poradni a povedal ze od minuleho tyzdna sa to velmi nezmenilo a vonkajsia branka je otvorena na prst. Tiez chcel vediet ci mam bolesti ale ja nemam. Sem tam ma poboli podbrusko, sem tam ma pichne ale nic viac. No a teraz mam len taky ako tlak na podbrusko smerom dole

zmrzka333
5. júl 2008

u teba je to ine lebo tebe odteka voda, mne odisla len ta zatka ak to bolo toto

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre