Júl 2008 II. Pridajte sa

maculik
25. apr 2008

Druha cast je otvorena 🙂

ajciatko
21. júl 2008

dandy a ty co robis este doma?

dandy05
21. júl 2008

cakam, cakam xixi 😉 princeznej sa nejak nechce,mi to lezie na nervy uz.
ako sa mate s malickym?

jamik
21. júl 2008

Ahojte maminy. Tak uz sme v porodnice doma aj my.
16.7. sa nam narodila Terezka (3840/50), je krasna, pridam do albumu.
Vsetkym ,ktorych to este len caka prajem vela sil a stastia. 🙂 🙂

lenka2111
21. júl 2008

haloooo kde ste??? to uz vsetky rodite?? 😒

maculik
autor
21. júl 2008

ahojte, jamik, gratulujem k Terezke, drzte sa 🙂
lenka, ja este nerodim, aj ked by som rada. Dnes sa aj kamaratke, kt.mala termin 26., narodila malinka, ale trvalo to poriadne dlho, vcera rano jej odtiekla voda, od pol8 bola v nemocke, pichli jej vyvolavacku, a az dnes o pol10 sa narodila. to je aj tak dlho, ja som myslela, ze sa po odteceni vody musi porodit do urciteho casu, ci nie?

maculik
autor
21. júl 2008

a citam, ze aj effie, tak drzkajte sa aj vy 🙂
dzanka uz rodi?
mne tiez este neodisla ani zatka, ani voda, ani nic, brusko tvrdne sem-tam, aj bolesti mavam, no inak nic. som zvedava v stredu na kontrole co mi povie.
inak, mi pisal domaci, ze sa mi vcera v Luxe vlamal nejaky hnusak do bytu, tak parada.... ☹ 😠 nastastie pocul rozbijat okno, tak tam isiel, chlap bol vraj dnu tak max.2min, no musim tam dnes ist skontrolovat, ci nieco nezobral. mali sme tam plnu pokladnicku, dufam, ze ju nezbadal ☹

dzanka3
21. júl 2008

maculik NERODIM ☹ ☹ ☹
bola som zase na nejaku injekciu u mojho gynekologa co podporuje stahy maternice.....ale nic sa nedeje.....

ale rano ze mi uz da odporucenie na hospitalizaciu- a mozem nastupit do nemocnice - KONECNE!!!!!!!

lebo uz aj dnes rano som myslela ze pojdem sama autom a ako som sa obliekala tak som sa rozplakala a neslo to ani zastavit...tak radsej muz bol so mnou - dnes mam uz nejake depky - uz chcem mat za tym..... 😖 😢

maculik a vam este ake starosti pribudli - za nejakeho idiota co sa vam pchal do bytu....

maculik
autor
21. júl 2008

dzanka, tak sa drzte. potom sa ozvi 🙂
ja uz musim ist, chcem sa pobalit, kym pojdeme. ozvem sa tiez v stredu po kontrole. pa pa

zabkatt
21. júl 2008

ahojky, no tak ten môj lekár ani dnes nemal náladu, že prietoky v pohode, pozerať netreba, skúste to o týždeň ☹ Ešteže ten v TO sa o mňa stará lepšie a v stredu tam idem aj s taškou, tak napíšem výsledok 😎

num7976
21. júl 2008

ahojte ja sa tiez hlasim z kontroly,otvorena som stale len na 1cm aj stvrt,ako minule,zaznam uz aj ukazoval,ze sa nieco chysta,ale to aj minule a stale nic,no a ze ked do pondelka neporodim,tak mi daju vyvolavacku,ale ze tasku si brat nemam,tak to uz vidim,ze ani z toho pondelka nic nebude!jaj holky ja uz chcem mat tiez po,v noci ked mi brusko stvrdne,tak ma to tiez dost boli..dzanka tebe ako fajne,ale uz asi aj na case,ze malicky vyjde,ze..a povedali mi ze mala ma cca 3570 g tak som zostala v soku,ze dost,lebo som neratala,ze z nej bude az taka bambula a co bude o tyzden,to zase priberie,no neviem ako sa mi stadial chudatko prederie.. 😲

kobyliacik
21. júl 2008

..hmmm...termin mame 26.7. ale nejako neviem ci to stihneme, kedze drobnej je dobre tam kde je asi...

julova
22. júl 2008

Ahojte baby 🙂

len aby ste vedeli..tak Lenka-Lenockaa to uz ma za sebou 🙂...Dominika sa narodila vcera o 23:30 hod. s krasnymi mierami 3540 g a 50 cm..Podrobnosti zatial neviem, ale urcite ju pojdeme pozriet do porodnice 😵.

Tak cakatelky drzte sa, nech to mate coskoro za sebou 🙂

zabkatt
22. júl 2008

Ahojky, tak ja už len dnes píšem, lebo zajtra idem do tých TO a nebudem mať prístup na net a manžel bude u rodičov a tam PC tiež nemáme, takže napíšem Lenitke na mobil a tá dá vedieť keby niečo. Tak sa mi tu držte, len si neviem predstaviť ako to do zajtra tú nervozitu prežijem bojim bojim 😅

maculik
autor
22. júl 2008

ahojte, tak lenocka super, mala ma krasne miery - drzte sa 🙂
zabka, aj ty sa drz, zavidim Ti trosku, urcite sa potom ozvi.
my nic nove, aj som myslela, ze mi ten stres kvoli bytu trosku pomoze to rozhybat, no nic. Inak, nastastie ten zlodej nic nestihol zobrat, dokonca ani moje svadobne sperky, len boli vyhadzane na posteli, aj nejake oblecenie, ale nezobral nic. Nejaky mlady Cigan, vraj sem chodia z Nemecka. A este mal tu drzost, ked utekal, sa vratit 2x k mojmu domacemu - prvykrat, ze nech nevola policiu, ze je sorry a ze nic nezobral a hned na to sa vratil a ze ci mu nema dat nieco na jedenie, lebo je velmi hladny. No pochopte!!! 😠

zajtra mame rano kontrolu, tak som zvedava, dam vediet. zatial sa tu majte pekne a drzte sa. Num, hadam sa Ti to do pondelka rozbehne, a ked nie, ved to ta uz potom nemozu dlhsie nechat, nie?

lenka2111
22. júl 2008

ahojte, tak my sme prave prisli z kontroly a podla monitoru sa to uz pomaly rozbieha, mam pravidelne kontrakcie ale moc ich este necitim. Takze mozno uz dnes vecer pobezime naspat do nemocnice. Zatial sa drzte.

nattie
22. júl 2008

babule ja len tolko ze dzanka je uz v porodnici ...tak uvidime kolko to potrva 🙂 myslite na nu a drzte jej palce 🙂 🙂

maculik
autor
22. júl 2008

lenka, super, tak mozno vecer alebo zajtra uz budes mat malicku pri sebe 😵
nattie, dzanku pozdravuj a potom posli spravy 🙂

zabkatt
22. júl 2008

Bože babule tak sa trasiem, že ma do zajtra asi šľak trafí, aj vy ste sa tak báli? ☹

julovky2008
22. júl 2008

Tak uz sme doma, Kaya prisla na svet 18.7, ma 3550g, 50cm, dali sme fotku do juloviek. 😉

tara2
22. júl 2008

kocky num uz porodila - 12:34 sa narodila mala Silvinka s mierami 48 cm a 3200 g 🙂

mywiel
22. júl 2008

Som bola prishlasena pod Julovky som si nevsimla... 😀 😉

karamelinka
22. júl 2008

jej babule gratulujem num, mywiel a vsetky ostatne nemam akosi cas ani citat kto je novy 🙂

zabkatt
23. júl 2008

Babule tak ešte stíham jeden príspevok odchádzam tak nezabudnite na mňa myslieť!!! 😝

simka9122008
23. júl 2008

Tak držím palce zabkatt nech to máš za sebou a všetkým novým maminkám gratulujem.

stresmenka
23. júl 2008

Ahojte tak gratulujeme vsetkym novym maminkam aj babatkam nech sa im dari 🙂

elenita
23. júl 2008

Ahojte, strasne dlho som tu nebola (drobci mi vyplnaju vsetok cas 😅 ), ale pridavame sa aj my ku gratulaciam pre novopecene mamicky a tehulkam drzime palceky, nech to maju rychlo a stastne za sebou!
Inak aky je presny nick a heslo pre ten album, kde sa davaju fotky babatiek? Ja som teraz uplne mimo 😅

maculik
autor
23. júl 2008

ahoj elenitka, neviem veru, ako je tam heslo. skus napisat nejakej mamine priamo do IP, nech si to najdu 🙂
a ako sa maju malicki? uz mate nejaky system zavedeny?
ja som dnes bola na kontrole, doktor ma privital, ze ako to, ze este nerodim, no som otvorena len na 1 prst, v piatok idem znovu, on sice povedal, ze porodim pred piatkom, ale ja pochybuje, vobec sa tak necitim ☹ Ale bodaj by mal pravdu.
Vcera som na lopte kruzila, aj dnes budem, uvidim, ci to pomoze 😀

jej, mywiel, gratulujem 🙂 Idem precitat aj spatne, nech som v obraze.

dandy05
23. júl 2008

Cafte kocky,
mozno bude zase troska samomluva, ked je nas tu uz len par aj to sporadicky.
maculik, ono to moze byt za chvilu inac 😉
ja som bola dnes na kontrole, hm, no a doktor sa tvaril uplne spokojne a ze ked sa to samo nerozbehne, tak v pondelok nastup aj s vecami do nemocky. No, a celkom dobre sa zabaval na moj nespokojny vyraz, ze namiesto predcasneho sa tu budem trapit este niekolko dni ☹ uz ma to nebaviiiiiii 😠
aj som mu tvrdila, ze posledny akceptovatelny termin, ktory cela moja rodina pripusta,ked uz sa to teda tak natahuje a sme kazdu minutu napati, je sobota 26, ked ma muz narodky a ta numerologicka to vyvestila, ze to bude 26. sa doki smial, ze teda pockame a uvidime, ci mala pravdu.
skoda, ked sa to samo nerozbehne dovtedy, tak to prepasneme s tym pondelkom, to by bol pekny darcek pre muza. lebo inac pre neho este nic nemam xixixi.

a maculik, uz aj ja kruzim, vcera som vyplela polku zahrady a pohrabala cely travnik pod stromami.
a nist.
drzte sa a maminkam veela veela radosti a trpezlivosti

maculik
autor
23. júl 2008

dandy, ale aspon vies, ze najneskor v pondelok nastupujes. my mame termin zajtra, co su manzelove meniny, takze tiez by mal pekny darcek, a v piatok mam ja narodky, tak aj pre mna by to bol pekny darcek 🙂
no uvidime, ale pochybujem, ze mimi nam spravi tu radost 😉
tak pa zatial, zajtra znovu nakuknem.

dandy05
23. júl 2008

pa maculik a drz sa. a kruuuz 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre