Júl 2008 II. Pridajte sa

maculik
25. apr 2008

Druha cast je otvorena 🙂

mesiac666
5. aug 2008

baby aj vy sa musite stale malym venovat ked su hore? ci vydrzia aj sami?

sloniiicek
7. aug 2008

ahojte babulky. tak vcera som dostala od stankatt sms-ku, ze to uz ma aj ona za sebou.

"Dnes o 12.05 sa nam narodila naadherna cerenka Monika Hornakova. Ma 3000g a 48 cm. Je krasna ruzovucka a vonavucka. Stastni rodicia Stanka a Stano."

simka9122008
7. aug 2008

No super tak už ste všetky komplet šťastné maminy, prajem vám šťastné dni plné radosti užívajte si naplno malých drobcov, prajem krásny deň. 🙂
A Stankatt gratulujem k malej slečne, vlastne všetkým vám gratulujem že ste to zvládli.

zabkatt
7. aug 2008

Není ešte som tu ja 2v1 ☹

simka9122008
7. aug 2008

jéééééééééj ešte si tu ty a ja som myslela že to máš za sebou a s tebou čo nové lekári sa ako vyjadrujú?

montinka
9. aug 2008

ahojte tak co je nove. uz sme vsetky maminy ci ako?

zmrzka333
9. aug 2008

monti asi sme uz vsetky, ani zabkatt tu uz nie je tak je asi v porodnici po porode

zmrzka333
10. aug 2008

halo takze tu uz nikto nechodi?
Co urobili ste novu temu, ze julove babatka?

montinka
11. aug 2008

zmrzka nasla si taku nejaku? no ved som si vsimla ze ani zabka tu dlho nebola

dandy05
11. aug 2008

Cafte baby, konecne som sa sem dostala, lebo sa mi pokazil pocitac, ako na potvoru. My uz sme na svete, narodili sme sa 27.7.08 o 16.15. a mali 3410 g a 50 cm. sme zdravucky, vsetko zatial v pohode, zvykame si.
Porod nic moc, nejak ma to skolilo, ale uz sa zviecham. Musim pocitat, co sa vsetko medzitym udialo 😉
inac vtedy vecer tie krce, ano to uz boli kontrakcie, xixi, no a porod 18 hodin a este sa aj zastavoval, cize ho museli posurit oxitocynom, co im zrovna nejak moc nevyslo. 🙂

montinka
11. aug 2008

dandy zmen si ze mas babo lebp ti pise ze si v 44tt. 😀 a inak gratulujem

dandy05
11. aug 2008

hm, lidi a ako si to zmenim v tom profile? tam mam termin poslednej menstr. ☹

montinka
11. aug 2008

ten zrus a napises ze mas dieta

montinka
11. aug 2008

a vypises kolonku moje deti

dandy05
11. aug 2008

ahaaaa skusam 😉

dandy05
11. aug 2008

uz maaaam 🙂 hmmm, ideme papat, pridem neskor. nejak to male stale kriciii "mamaaaa daj didiiiiik" 😝

montinka
13. aug 2008

😀 hm teda toto mas doma hladoska. ale to asi vsetky 😀

meggi
13. aug 2008

ahojte, moje dve bambulky práve spinkaju, tak som sem na chvílu nakukla a pojdem si ku nim tiež lahnut... My sme sa narodili 21.7. - 3300g,50cm... Už dávno som neprispievala ale konečne som sa dostala k PC. My stále po papaní grckáme ale doktor povedal, že pokial priberáme, tak je to OK a pribrali sme za dva týždne 0,5kg - začala dávat Nutriton na zahustenie mliečka a trošku sa to upravuje...Inak je zlatučká, pekne spinká - len raz za den je hore tak 2-3 hodinky ale inak spinká... Kupkáme každý den, v noci prebalujeme a rada sa nosí v babyvaku 🙂 Staršia Karolinka ju stále hladká, boskáva ale inak si ju nevšíma a zvykla si, že ja nosím na rukách Kristínku a ona sa pekne hrajká... Večer tu ešte mrknem 😉 Tak pa a nech drobčekovia posluchaju 🙂

simka9122008
13. aug 2008

neviete niečo o zabkatt či už niečo má dávno som ju tu nevidela?

ka77ka
13. aug 2008

simka, vcera som citala, ze zabkatt ma syna patrika...tusim v julovych babetkach.

sveva
13. aug 2008

simka zabkatt už má syna narodil sa 8.8.08 😉

zabkatt
20. aug 2008

Ahojky babulky, tak konečne som sa dostala k PC, lebo u svokrovcov PC nemáme a teraz som u mamy, trochu mi vypomáha po cisárskom a malý spinká tak rýchlo píšem, lebo sa dnes akosik budíme stále a nespíme. Tak a už sme zase hore. Takže Paťko sa narodil 8.8.08 po 12 hodinovom trápení nakoniec cisárskym rezom. Zatial sme zdravý, ale od polnoci vždy vystrájame 😝 Ked malého uspím napíšem do júlových bábätiek 😀

montinka
15. sep 2008

ahojte chodi tu niekto este? zabka aj nasa vystrajala ale do polnoci a potom spala. ale uz je dobre. tak ako sa dari julovym babatkam. dufam ze vsetci pekne rastu a su zdravi.🙂

indy
15. sep 2008
montinka
15. sep 2008

indy vdaka uz som zistila. 😀 😅

majkotanicka
25. sep 2008

ahojte babule))

cartmanko
21. okt 2010
zmrzka333
24. okt 2010

ahojte babule tak hlasim ze sa pokusame o dalsie babo. Ako sa mate?

zmrzka333
24. okt 2010

hmmm takze tu uz nikto nechodi?

pancake
4. feb 2014

kde ste všetky? sem už nik neprispieva?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre