Júl 2008 II. Pridajte sa

maculik
25. apr 2008

Druha cast je otvorena 🙂

marse
6. máj 2008

hura uz to ide, som uz chytala nerv 😒 😠

monatko
6. máj 2008

ahojte, paneboze, co sa mne zasa snivalo!!!!!! pozerala som sa na svoje dieta v bruchu a na pupocnu snuru, mala asi 10metrov 😕 😕 😕

marse
6. máj 2008

monatko nejes ty na noc tazke veci??? 😀 ze mas take sny??? 😅

matinka
6. máj 2008

zabkatt, to sa cez sono doki pozrie na pupocnu snuru, aspon si ja myslim, ale nech to potvrdia nase maminku 😉

marse, no moj drobec tiez uz dava najstojcivo o sebe vediet, zacinam stracat v praci pohodu a uvazujem, ako si urychlit odchod na MD 🙂

monatko
6. máj 2008

marse, ani nie, ja teda neviem, co sa mi bude snivat noc pred porodom 😒

marse
6. máj 2008

zabkatt ano prebieha to ako klasicky uzv 🙂

maculik
autor
6. máj 2008

kocky, ozaj, som sa chcela spytat, aj vas tak svrbieva telo - teda hlavne brusko, dlane a chodidla? ja niekedy uz neviem, co robit, cez vikend som normalne nemohla zaspat, ako ma vsetko svrbelo. ked som sa ovladla a horko-tazko som sa neskrabala, tak to prestalo, ale je to neprijemne 😠
pritom sa natieram kazdy vecer a ked stihnem, tak aj rano, no neviem, cim to je.

marse
6. máj 2008

maculik ja tiez mavam take svrbive pocity najma na brusku a este viac na prsiach sa bojim ze si ich niekedy rozskriabem 🙄

akurat som sa dozvedela ze nasa susedka je tehu...v 9tt boze ked my sme boli na takom zaciatku a ako to ubehlo 🙂 😵

effie
6. máj 2008

maculik, to svrbenie dlani a chodidiel moze mat suvis s tym ze babo ti tlaci na pecen..myslim ze tu na koniku je taka tema, raz som si o tom citala..tak skus pozret. radsej to povedz dokimu nech ti urobi pecenove testy

maculik
autor
6. máj 2008

effie diky, precitam si 🙂

silvia83
6. máj 2008

Ahojte, chcem sa vás len spýtať, či nemáte zvýšený tep-pulz, tlak mávam nízky ale tep mam aj 90/1 min, je to normálne, a nenamáham sa 😒 , ďakujem za odpovede 😉

zmrzka333
6. máj 2008

silvia ja mavam bez nad 100 a tiez mam nizky tlak. Idem na interne tak som zvedava ze co to je. Ale ja som mala rychlejsie srdiecko aj pred tehu.
maculik aj mna svrbia chodidla aj brucho a niekedy aj dlane ale nie casto

silvia83
6. máj 2008

oki zmrzka takže obávať sa nemusím, mavam tlak tak 90/60 a to mi minule namerali 140/90 to su vykyvy, ale v pondelok idem Dr tak sa na to popytam, dik papa

matinka
6. máj 2008

maculik, aj mna zvyknu chodidla, ale vidis, doteraz som si to nedavala do suvisu s tehu 😅
no idem si precitat len link od effie...

maculik
autor
6. máj 2008

super, lebo uz som sa obavala. aj som sa sledovala, ci to nemam po nejakom jedle, ale asi je to teda normalne. o tyzden to ale pre istotu spomeniem pri kontrole.
ja sa na dnes lucim, mam toho este dost vela dorobit a potom musim utekat do mesta pre topanky z opravy a kupit oneskorene manzelovi darcek k vyrociu (hlavne, ze sme mali uz pred mesiacom 😀 - ale nebola este prilezitost mu to v klude dat.
pekny vecer a pa zajtra.

matinka
6. máj 2008

no precitala som si tu diskusiu a moc ma teda nepotesila... budem sa sledovat a ak ma bude castejsie svrbiet telo, okamzite idem k dokimu 😉
pa maculik 🙂

michaela3108
6. máj 2008

Baby nebláznite, veď to je strašné v akom sme my stave. Mňa tak strašne v poslednom čase bolí chrbát, že nevydržím ani sedieť pri počítači ☹

sloniiicek
6. máj 2008

michaela - tak to s tym chrbatom moc dobre poznam. mna takto bolieva uz vyse 2 mesiacov. esteze som na pn. inak by som asi v praci nevydrzala. 😉

michaela3108
6. máj 2008

sloniicek, ani ja nepracujem, ale poviem ti, že dáva mi to zabrať a to zatial iba také 2 dni, a ty píšeš že dva mesiace. Inak nerozmýšlala nad masážou, ja teda veľmi silno uvažujem

sloniiicek
6. máj 2008

tak to mi ani nenapadlo. a neviem, ci sa to aj odporuca. a kedze mame rizikove, tak ani cvicit som nemohla chodit. 😉

michaela3108
6. máj 2008

No cvičenie je super vec- ja chodím na tú predpôrodnú prípravu , teda nespotíme sa, ale robí mi to dobre. Inak masáž mi odporúčala aj gynekologička. keď je dobrý masér, tak on vie kde a ako má masírovať ak je žena tehotná. No uvidím, zvládli tp iné bez masáže a vydržali, tak sme my o niečo horšie 😉

sloniiicek
6. máj 2008

jasneee. ved uz len par tyzdnov. 😉 ja som akurat u nasich na navsteve, ale uz sa chystam domov, tak zatial papa. 😀

matinka
6. máj 2008

miska, v studiu miracle sa specializuju na tehulky a robia tam aj masaze, skus si kliknut na ich stranku studiomiracle.sk

michaela3108
6. máj 2008

matinka dik. Mrknem to. Uvidím, spolieham, že to možno prejde, keď sa trošku ponaťahujem a ak nie, tak to budem nejak riešiť. baby dnes som si bola kúpiť tehu tričko a zistila som, že vážne ma už je dosť. To asi každé zrkadlo je iné. ale teda to, čo mali dnes v tom obchode zo mňa urobilo velerybu.

matinka
6. máj 2008

no ja som velryba uz aj v tom nasom domacom zrkadle 😀 , ja uz si nekupujem nic, snad to s tymi vecami do konca nejako vydrzim, maximalne ak bude moc teplo, tak si kuknem nejake lanove nohavice.

michaela3108
6. máj 2008

Tak ja som obehla všetky tehu obchody v Bratislave a poviem ti, že teraz na konci tehu som objavila bombový obchod s normálnymi cenami a perfektým výberom. ma to tak vytočilo, že som ho neobjavila skorej. Lebo teraz mi je už lúto vyhadzovať za jandry na posledné dva mesiace. Ale tu je fakt dobrý výber a prijatelné ceny. Na bajzovej pri zimáku.

matinka
6. máj 2008

miska, tam som si kupovala nohavice cierne do prace s som velmi spokojna 😉 , hned na zaciatku tehu ho marse spominala, ale ty si sem vtedy este nechodila... skoda

michaela3108
6. máj 2008

No, však to mám za to, že som sem nechodila 😒 No nevadí. Už to nejak doklepeme do konca. Keď bude najhoršie, si vystrihnem v plachte otvor a budem chodiť ako raťafák.
baby idem k manželovi, zajtra mi odchádza skoro ráno pracovať a príde ktovie kedy, tak sa mu idem venovať. Pekný večer prajem. Pa

matinka
6. máj 2008

pa miska... ten moj pride prave az zajtra, tak ja mam casuuuu 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre