Júl 2008 II. Pridajte sa

maculik
25. apr 2008

Druha cast je otvorena 🙂

bessy21
7. máj 2008

No aj ja si idem vybrať pôrodnika tak asi aj k nemu budem musieť na konci ísť. slonicek vdaka. Dobrú chuť 😉

zabkatt
7. máj 2008

No babulky my ideme dnes zase do Trebátic pokračovať v prerábke domu a keďže mi kolega omylom zobral notebook, tak sa ozvem asi až v pondelok keď prídem z nemocnice. Tak sa mi tu držte a poslúchajte bábätka 😀

pipinka82
7. máj 2008

ahojte ako sa máme ??? My dobre včera sme dopadli na poradni skvele všetko je ako má byt a aj cukor je v norne ale tá glukoza to je humus no hrôza 🙂

sveva
7. máj 2008

Pipinka tak to je super. Ja idem k lekárovi v stredu na uzv, tak som zvedavá čo mi povie. Či nastupujem na rizikové a už k nemu nebudem chodiť, alebo nie.

pipinka82
7. máj 2008

tak ti držím palce aby všetko bolo o.k. 🙂 ja na dalšiu idem o 4 týždne ale som zvedavá na výsledok ohladom mojej krvi lebo ju mám dost blbú mám 0 negativ a teraz mi ju zobrali že či sa mi nerobia protilátky tak som zvedavá 🙂

sveva
7. máj 2008

a manžel má pozitiv?

mywiel
7. máj 2008

Ahojko tak ako sa maju bruska? Ja uz kupujem vianocne saticky pre princeznicku, dala som ich do albumu len este neviem pre ktore sa rozhodnem... 😵

sveva
7. máj 2008

Mywiel tak my sa máme už lepšie. Malé statočne kope.

sveva
7. máj 2008

Tie šatičky sú rozkošné. 😀

matinka
7. máj 2008

mywiel, no ty uz mas toho teda nakupeneho! uf... 😅 ja sa teaz s nakupmi krotim, uvidim, ked sa maly narodi, aky velky bude a ako bude rast. Ja sa bojim, ze neodhadnem velkost - rocne obdobie

karamelinka
7. máj 2008

ahojte julovky idem aspon na 15min k vam

mate nieco nove?ako?

karamelinka
7. máj 2008

boze a to nase male je akesi kludne..vsetky pisete ako poriadne tie vase kopkaju a to nase je asi lenive ☹

karamelinka
7. máj 2008

aj tu to vyzera ze nik tu nie je

monatko
7. máj 2008

ahoj karamel, ja som tu, ale uz asi ty nie 😕

monatko
7. máj 2008

vytesujem sa, lebo uz mam vikend 😎

pipinka82
7. máj 2008

sVEVA ano môj má pozitiv tak preto 🙂 prečo to tak komplikuje aj tá krvná skupina 🙂

maculik
autor
8. máj 2008

dobre ranko, kocky, kde ste vsetky? 😕 😕

elenita
8. máj 2008

Ahojte, ja Vas len na skok pozdravim, od pondelka sa tu uz nebudeme vyskytovat, ideme do porodnice.... 😅 😵

maculik
autor
8. máj 2008

elenitka, tak drzime palce, nech je vsetko ok, drzte sa a potom nech da manzel vediet, ako sa mate 🙂
a ako sa inak citis?

elenita
8. máj 2008

Inak........priserne 😀 Dost mi tvrdne brusko, ale po tych extra silnych liekoch sa to uz trooosicku upravilo...Strasne mi opuchaju prsty na nohach a krpci ma hlavami tlacia do rebier, ale inak sa mame super 😀

maculik
autor
8. máj 2008

tak je dobre 🙂 a je super, ze uz ste to takto pekne dotiahli, bude aj dobre, ked Ta budu mat pod dohladom, pre istotu.
mne tiez dost opuchaju nohy, uz sa mi urobil aj otlak medzi prstami, co som nemavala.... uz sa tesim, ked budem moct nosit len nejake pohodlne slapky.
na rukach mi zatial nepuchnu, ale pocitam, ze ked nastanu horucavy (ak nastanu), tak budu puchnut, lebo ked sme boli pred 2tyzdnami na Sardinii, tak tam mi neskutocne len za vikend opuchli, mala som ich ako take male spekacky 😀

elenita
8. máj 2008

No, ja mam len tie prsty na rukach uplne otrasne, tak napuchnute, ze ich neviem ani poriadne zohnut 😖 . A zaujimave je, ze sa mi to zhorsuje hlavne v noci.....nohy mi az tak neopuchaju. A ako vravim, rebra ma bolia statocne, lebo jeden krpec je priecne a hlavickou sa mi do nich tlaci, no a dievcatko je ritkou dolu, hlavicku ma na tej strane, kde jej bracek, takze je to vesele 😅

mywiel
8. máj 2008

Ahojte maminky, ja som spala da sa povedat relativne dobre, ani babo velmi nebuntosilo, ale ten chrbat ma boli coraz viac to sa uz asi az do porodu nezmeni, kedze brusko rastie. Uz zaciname mat krasne teplucko 25C, cloveku to aspon zdvihne naladu. Bola som pozriet kamosku, ma 3 tyzdnovu dcerku, taka mala babika narodila sa o mesiac skor, 42cm, ale je milucka. 😵

matinka
8. máj 2008

ja som vcera vecer zaspala uz o osmej 😅 a spala som rano do strvrtej a potom som uz len cakala na rano 🙄 , no radost...

elenitka a je pravda, ze koncom maja by uz mali byt krpci na svete? 😵

majkotanicka
9. máj 2008

Ahojte .-)) tak ako sa dnes máte?

matinka
9. máj 2008

ahoj majkotanicka, no som v praci a od rana sa mi taaaaaaaaakto ziva, tak len dufam, ze dnesny den rychle ubehne 😉 . A ty?

jeana
9. máj 2008

juujha tu asi dnes nikto nepracuje, vsak? 😖 😀

matinka
9. máj 2008

jeana, vidis... ale dnes je taky vhodny den, vsetci maju dovolenky, tak si aspon v klude viem dokoncit nejake veci 😉

macicka
9. máj 2008

ahojte, ja som tu..... aj naše bábo asi už nemá dosť miesta, pretože pohyby už nie sú také prudké!!! Samozrejme že sa hybká ale už nie tak často ako doteraz, skôr len tlačí, keď ležím na boku alebo na chrbte. Včera som nemohla nájsť žiadnu poriadnu polohu, zaspala som pred 24.00 a to som sa v noci zobudila mokrá ako myš. Neviem, čo sa dialo, ale spotila som sa ako by som mala horúčku, a pritom moja teplota neprekročí 36 stupňov. Bežne mám 35,3-35,5. nie viac ale hrejem ako kachle.... 😀 .

dracik1
9. máj 2008

ahojte babule, zasa som tu len na skok, pozdravit VAs......dnes sme boli na UTZ, nase vahy v 30tt su super 1300 a 1600g, takze dubaci su uz dost velki, tak dufam, ze to vydrzime 3 v 1 min do 36tt 🙂

ahoj macicka, my cakame baba 2 a tiez kopkaju sporadicky, skor tlacia 🙂 a aj ja sa potim v noci a hrozne a este k tomu ma furt svrbi cele telo 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre