Júl 2008 II. Pridajte sa

maculik
25. apr 2008

Druha cast je otvorena 🙂

ajciatko
12. máj 2008

jsa sa mam momentalne dobre, do prace uz nechodim, resp. od piatku mam dovolenku a z do 21.5 a od 22.5. by som mala ist uz na matersku takze parada....

dandy05
12. máj 2008

fuj aka chyba, ze odyst 😉 az mi zle doslo.
no to dufam, lebo ked tam budem blbnut a este na mna nejaky prijemny doki bude vrieskat a ja budem este viac v strese, to bude parada.
Vcera som hovorila s jednou kamoskou, co ma prave cerstve mimco a zistila som, ze v dnesnej dobe je moderne dat si spravit sekciu. na otazku, ze preco isla na cisar ked nema zdravotne kompl. som dostala odpoved, ze vies, ja som sa bala rodit, takto to mam bezbolestne a za chvilku 😎 skoda, ze som zase nejako out

majkotanicka
12. máj 2008

ahojky 🙂) baby ,chcem sa opýtať, v poslednej dobe bývam často nepokojná a nervozna, je to v poriadku?

marse
12. máj 2008

Dobre ranko julovky 🙂

Prave som prisla z poradne, ale ziadne pozitivne spravy nemam 😒

Mala sice je uz plne dolu hlavou ale zase som o nieco viac otvorena a dr. povedala ze aby som neratala s tym ze porodim v termine, urcite to pride skor a ze bude rada a bude to velky zazrak ak vydrzim este 2 tyzdne cela. 🙄
aj dnes ma chcela poslat do nemocky ale odmietla som, akosik si to nemozem koli dcerke dovolit. Takze sa budem snazit doma co to oddychovat aj ked s Viki je to tazsie, tak uvidim ako nakoniec dopadneme, ved urocite budem podavat informacie 😉

alexandra
12. máj 2008

majkotanicka v 8. mesiaci uz je v poriadku skoro vsetko 😉 Hormony sa buria 😅

marse vitj v klube, som zvedava co mne povedia v piatok, ale podla mnozstva poslickov asi tiez nebudem julovka, i ked spravim pre to vsetko a doma mi velmi pomahaju 😔

dandy05
12. máj 2008

No Marse, tak drzime palce 😉 a ked zacne liezt, tak jej tu hlavicku budes zatlacat naspat hehe, prepac 😔
V nemocnici lezala so mnou baba, ktorej sa vzdy spustali kontrakcie, ked jej vysadili lieky a bola tam od 30 tyzdna a vcera mi pisala sms, ze este stale drzi a dokonca ju pustili domov, bojuju o kazdy den.
Ajciatko- ved tam, kde sme boli na uvodnej prednaske u Jandovej, vo vedlajsej miestnosti

ajciatko
12. máj 2008

dandy ja som sa natoto pytala doktora a povedal mi ze na slovensku nie je mozne pokial nemam nato zavazne zdravotne dovody ist na cisarsky.

marse
12. máj 2008

alex tie 2 tyzdne musim zostat cela aby mala bola aspon ako tak dobre vyvinuta a nemala problemy. U nas doma je to bohuzial horsie, rodicov mam pracujucich takze s tymi ratat mozem len po veceroch a muzik robi na tri smeny ale ked je doma tak pomaha to mu musim nechat. tak uvidime ako to bude, lebo ked sa male rozhodne ze ide tak ho nezastavi zrejme nic 😒

inak co su to poslickovia??? 😅 😕 ten vyraz pocujem prvy raz

marse
12. máj 2008

ja osobne by som dobrovolne na cisarak nesla 😨

marse
12. máj 2008

dandy ja ten mojej stale dohovaram ale tie dnesne decka si ajtak robia co chcu 😀

este dnes idem na posledne nakupy nech uz mam vsetko komplet a bola na vsetko pripravena 🙂

alexandra
12. máj 2008

marse poslickovia su tie pripravne kontrakcie, ktore Ti babo posuvaju nizsie a nizsie az kym ten tlak postupne nespracuje krcok.. Pri Michaelovi som to mala od 28tt, teraz to zacalo asi pred tyzdnom, takze som celkom rada 😅

Ja mam tiez rodicov mimo, ale nastastie chlap je po veceroch vacsinou doma, tak maleho aspon okupe a ulozi, to uz mam celkom problem. Je to velmi zive dieta 😀

marse
12. máj 2008

aha dakujem za vysvetlenie, tak to mam potom aj ja. dost velke tlaky mi mala sposobuje ze sa zaprie do rebier a hlavicka tym tlaci na krcok a ten sa otvara, a potom mam v podbrusku niekedy krce, tka esilnejsie ako pri mrche. drzi drzi a potom postupne uvolnuju 😒

alexandra
12. máj 2008

marse tak to je ono 🙂

marse
12. máj 2008

babulky ja idem do toho mesta muzik ma vezie, tak sa majte krasnucko, drzte sa a neskor sa ozvem papa a pekny dnik 😵

marse
12. máj 2008

alex a kedy normlane by mali ti poslickovia zacat??? nieje to v nasom pripade este skoro???

alexandra
12. máj 2008

marse klidek pianko, je to v pohode.. predtym som tak vydrzala 11 tyzdnov, takze ked nam aj zacali teraz, tie 4-5 vydrzime, no nie? 🙂

sloniiicek
12. máj 2008

ahojte babule. tak co mame nove? ja som uz dnes oficialne na materskej. 😀 tesiiim sa. idem k doktorke - obvodnej si zrusit pn a aj skocim k pediatricke, ci mozem k nej potom chodit s malou, ked sa narodi. ja som k nej chodievala tiez a boli sme velmi spokojne. 😀

ajciatko
12. máj 2008

slonicek ty si isla 8 tyzdnov pred porodom na MD?

matinka
12. máj 2008

marse, drzim ti vsetky prsteky, aby ste tie 2 tyzdne este vydrzali, alex, aj ty sa drz 😉
som uz zvedava, ako to bude u mna 😅 , ja idem az buduci tyzden na kontrolu, tak potom zreferujem, co doki povedal. A mne do materskej zostavaju presne 3tydzne, teda 15 prac.dni, asi to uz budem odratavat 😀

sloniiicek
12. máj 2008

ajciatko - hej, kedze som bola na pn. tak som mala narok na 8tyzdnov pred porodom.

alexandra
12. máj 2008

matinka vdaka, no nerobim si z toho tazku hlavu, som zdrava a v najlepsom veku, takze sa niet coho bat 😵

matinka
12. máj 2008

😵 , alexandra, kraaaasny pristup, a vies, ze ja citim presne to iste? 🙂 , som uplne kludna, spokojna, vyrovnana a vzdy som sa bala porodu a teraz mi to pripada byt v pohode 😉 (sak mozno ma to na sale prejde 😀 )

karamelinka
12. máj 2008

ahojte julovky...fiha no tak drzim vsetkym palceky...

marse nech vydrzis co najdlhsie...ja idem v stredu do poradne tak som tiez zvedava co ako...a idem aj na utz tak sa aj tesim ale sa aj bojim aby bolo vsetko v poriadku...

sloniiicek
12. máj 2008

matinka - tak ten klud ti taaaak hrooozne zavidim. ja som sa strasne bala porodu uz od davna. doteraz som bola kludna, ale teraz ma to pomalicky zacina chytat. tak som zvedava. 😀

karamelinka
12. máj 2008

matinka alex ja sa zato bojim porodu ako newviem coho posledne dni na to stale myslim, ze ako sa to uz blizi a niekedy stale nemozem uverit tomu ze to uz pride...

karamelinka
12. máj 2008

ale som taka zvedava ako bude maly vypadat na koho sa bude podobat...joj...

matinka
12. máj 2008

sloniiicek, asi to je aj preto, ze som este zamestnana inymi vecami a nestiham na to mysliet. Zato v noci som mala zase skaredy sen 😔 , ze maly mi umrel v brusku a ze som ho tam musela mat este 2 dni a az potom ma objednali na sekciu ... a snivali sa mi presne tie 2 dni, tie pocity, vycitky... ale beriem to len ako sen a ked sa to povie, tak sa to nesplni 😅

matinka
12. máj 2008

karamelinka, ja straaaasne chcem, aby bol ako jeho tatinko, tak som zvedava, ci to vyjde 😉

karamelinka
12. máj 2008

matinka ano,ja tak isto by som chcela aby sa podobal na ocina...tak tiez dufam... 😀

sloniiicek
12. máj 2008

karamelinka - tak to aj ja. ze ako bude vyzerat. a tak. aka bude. 😉 teraz stale vidim nase 4 mesacne krsniatko. tak som stala na tu nasu zvedava. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre