Júl 2008 II. Pridajte sa

maculik
25. apr 2008

Druha cast je otvorena 🙂

michaela3108
22. máj 2008

Ahojte kočky.
Matinka - strááášne sa teším, že sa krpec otočil. tak gratutulujem, máš termín ako my: 3,7,08. My ideme zajtra, tak dúfam, že prídem tiež s pozitívnymi správami.

karamelinka
22. máj 2008

miska ahojky...boze aj ja by som uz chcela aspon 34tt 😉 keby som aspon rodila okolo 8-10.7 08

michaela3108
22. máj 2008

Karamelinka- tak neboooj, ved to nie je skoro žiadny rozdiel, ubehne ti to ako voda. Aj mne to uletelo a to ja som teda strašne nedočkavý človek. Každý mi vraví, že si to mám užiť a ja by som chcela všetko hneĎ 😒

karamelinka
22. máj 2008

miska no ved prave aj ja by som chcela hned vsetko 😉

boze neviem ci ma zasa cosi nechyta uz sa mi zacinaju znova crievka burit...uz nechcem kakat 😔

michaela3108
22. máj 2008

Čo si pojedla?

karamelinka
22. máj 2008

no ved praveze ani neviem z coho by to mohlo byt ale dnes uz bolo dobre ale ja truba som uz neodolala a dnes osm si musela uvarit kapustovu 😀 😀 😀 mohla som este den pockat 😅

karamelinka
22. máj 2008

idem si urobit cierny caj aspon...

michaela3108
22. máj 2008

kapistová? to si pekne zaklincovala. tak to je jasné 😉

karamelinka
22. máj 2008

no ved som ja ale nedockava vidis nie som trpezliva...a tak mi teraz treba 😒

michaela3108
22. máj 2008

neboooj, to prejde, ale budeš mať črevnú flóru ako batoľa 😀

karamelinka
22. máj 2008

miska no toto bude vycistenie budem sa citi lahka 😀 😀 😀 😀

oki idem si ja troska na gauc oddychnut a dufam ze to nebude take hrozne..zatial drzim len sa kruti v crievku tak uvidim dokedy vydrzim...

papa a pekny vecer 😉

lienka7
22. máj 2008

Jeana- pohraj sa s nadpismi tak ze oznacis nadpis a nastavis mu format nadpis1- pre nadpis kapitoly, pre podkapitolu si nastav nadpis 2 a takto si to zadel - podla toho ti urobi aj odseky v obsahu

lienka7
22. máj 2008

takze si kontroluj ci ti po oznaceni v tych listach svieti Normaly alebo nadpis. ak to nemas na liste tak si to zapnes cez zobrazit/panely nastrojov/format
este sa tam da niekde nastavit aj to ze ak on ma definovany ze nadpis 1 je Arial 14, tucna a ty chces aby to bol times new roman 16, kurziva tak si to nastavis a on ti to bude uz tak robit automaticky ale to uz neviem kde sa nastavuje

saudi
22. máj 2008

matinka zavidim, moja mala je furt ritkou :( aj si nieco specialne robila, alebo sa otocil sam od seba? buducu stredu by sme sa mali stretnut na cviceni na kramaroch, som ta videla v zozname 🙂.

michaela3108
22. máj 2008

Saudi ahoj,
aj moja malá je stáe ritkou. Aj keĎ robí stále akrobacie v brušku, tak neviem, neviem, čo námzajtra povie doki.

jeana
22. máj 2008

boooze Lienka dakujem ... 😉
robila som veceru a papali sme, tak to citam az teraz...
idem hned vyskusat... 😉

matinka
22. máj 2008

michaela, saudi, dakujem 🙂
mne sa zdalo posledny tyzden, ze uz je maly asi otoceny, aj ked netusim, kedy sa prekoprcol 😅 . Ale ak by to neurobil, urcite by som to skusila s tou baterkou, babatka reaguju na svetlo a velakrat to vyslo 😉

miska, mozno ta zajtra prekvapi a mala bude otocena 😉
saudi, mozno ano, uvidim, ako budem stihat posledny tyzden obedy so vsetkymi znamymi 😉

michaela3108
22. máj 2008

Matin ka. máš posledný pracovný týžden pred sebou? tak budeš vychutnávať 😉

lenit
22. máj 2008

ahojte...tak, dnes sa babu uz treti krat stikuta ... co registrujem. prsnik nepolavil...stale je tvrdy ako kamen.
no a dnes sme boli vyplatit byt 😵 no a od 30. juna je pre nas volny...juchuchuuuu...aj ked tam asi hned nebudeme byvat, ale je to super pocit 😵 😵 niektore si mozno pametate, ze som mala so svokrovcami nejake problemy, tak uz to beriem tak uplne na lahku vahu...a ani pre seba a babo ani nemozem spravit lepsie. 😵

Zabka, neviem ci si toto najdes, ale ked chces, tak v pondelok, ked pojdeme na tu poradnu, tak by sme sa mohli stretnut a trochu pokecat. ja som objednana na desiatu a do hodinky by som mala byt vybavena. tak mi tu nechaj nejaky odkaz alebo napis sms. ja sa teraz dostanem do trnavy len zriedkavo 🙄 tak pre mna by bol ten pondelok vhodny 😵

matinka
22. máj 2008

miska, hej, zajtra uz zacinam rozluckove obedy 😉 a dufam, ze buduci tyzden utecie ako voda 🙂

monatko
22. máj 2008

ahojte, pekny vecer 😵

michaela3108
22. máj 2008

Lenit- a čo svokrovci, uvedomili sa potom, ako ste im oznámili, že odchádzate?
Matinka- utečie ako voda. A potom už budeme len cvičiť, flákať sa, chystať a čakať na ktorú to príde skôr 😉

michaela3108
22. máj 2008

Ahoj Monatko,
baby uvedomujete si, že skončila ordinácia a už to tu ožíva?

monatko
22. máj 2008

matinka, tebe bude!! 😉

monatko
22. máj 2008

miska, si to zakrikla 😀

michaela3108
22. máj 2008

Ozaj Matinka, potom sa dohdneme a dáme tu prednášku , čo chodí eurocord na kramáre, hm?

michaela3108
22. máj 2008

Monatko, no asi hej 😅

michaela3108
22. máj 2008

akurát si píšem na papierik čo všetko sa chcem zajtra doktorky opýtať. Budem síce ako dilino, ale vždy polovicu zabudnem a potom si spomeniem až cestou domov, že čo som sa jej chcela opýtať.

monatko
22. máj 2008

miska, aj ja som to tak urobila vcera, len co z toho, ked moja dr ma deravu hlavu 😀 ...... mam jej vzdy pripomenut toto a tamto, ked budem v 36tt......

monatko
22. máj 2008

... a ked som bola v 22tt, tak sa ma len tak nahodou spytala, ze ci som bola na velkom usg...... ze na to zabudla.......

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre