Júl 2008 II. Pridajte sa

maculik
25. apr 2008

Druha cast je otvorena 🙂

alexandra
28. apr 2008

Ahojky, nedoporucujem prilis drahe postielky, ak budete mat dieta ako ja, zlame Vam taku za 2 tisic, aj taku za 8 😀

mywiel
28. apr 2008

Monatko ta postielka je z dobreho dreva a matrac je tiez kvalitny, a navyse je na kolieskach takze nepotrebujes kupovat ohradku lebo ju mozes preniest kam chces a navyse nemusis vkuse kupovat novu postielku ako babo rastie, lebo tato je do 7 rokov, takze na zaciatku je to investicia ale ludia potom tie babetkovske postielky musia predavat lebo nevedia co s nimi.

sloniiicek
28. apr 2008

caute babule. tak som tu zas. 😉 prisla ma pozriet mamina. tak sme spolu kecali. akurat odisla. 😀

monatko
28. apr 2008

alexandra, prepana jana 😕 😕 to snad nie 😀

maculik
autor
28. apr 2008

aj my sme uz tu, boli sme na obede a ako dezert sme si dali jahodky so slahackou, mnam 😵
no teraz musim zacat pracovat, lebo sa to tu akosi kopi...

matinka
28. apr 2008

ja som nejaka utahana, unavena, neviem co je so mnou... a nie je to obedom, zacalo to asi o jedenastej, uz nech je pat hodin 🙄

monatko
28. apr 2008

matinka, nebudes nahodou tehotna?? 😀 😀

lenit
28. apr 2008

monatko...dobreeeeee 😀 😀 😀
jaj, ja som bola z obeda taka znechutena...som si povodne orazila omeletu, ale mi doniesli vysmazany rezen so zemiakmi a ja teraz vysmazane nemozem ani citit...fuj...no a najhorsie je, ze som im uz nemohla dokazat, co som si orazila...alebo som bola jedina, co si orazila omeletu a nechcelo sa im to koli jednej robit 🙄
ale zato som sa zastavila v zelovoci a kupila som si fajnovucke ovocie...mnam... 😀

sloniiicek
28. apr 2008

ja som sa rano tiez zle citila. ale tusim to uz trosku preslo. a vcera sme boli na vylete v cunove a vecer som bola hotova. aj ma brusko a krize pobolievali. citim sa niekedy ako melon. 😉

sloniiicek
28. apr 2008

inak babule. tento vikend mame v raci hody? nechystate sa nahodou niekto prist? 😉

saudi
28. apr 2008

Tu Stokke postielku mozete kupit aj v Predeti v BA, maju ju tam aj vystavenu.
Tie co pisete, ze mavate nad ranom krce v lytkach, ja presne tak isto, kolko si mam dat magnezia, neviete prosim?

alexandra
28. apr 2008

monatko to s mozes byt ista ze ano, kopletne ju rozlamal..

saudi kolko budes potrebovat, daj si jednu, ked budes mat stale krca, daj si dve a skusaj..

alexandra
28. apr 2008

sloniiicek aj by som rada, ale z Prahy to bude dalekooooooo

sloniiicek
28. apr 2008

alex - a co robite v prahe? 😉 idete na vylet?

lenusha
28. apr 2008

ahoj sloniii,
ja by tiez prisla ale ideme na svadbu 😉

saudi
28. apr 2008

mywiel - a ako to je v tej postielke riesene s madracom? mas hned od zaciatku 3 rozne velkosti, alebo aj ten madrac sa najeko nadpaja? l

mywiel
28. apr 2008

Saudi tie matrace su tri rozdielne velkosti, ja si kupujem ten stredny a ten velky, ten uplne malicky nie lebo aj tak ho dlho nevyuzijes, ale mozes si to dokupovavat aj postupne. Co sa potom nadpaja je len ta doska pod matracmi.

zabkatt
28. apr 2008

Čo čo čo? Aké jahody, šlahačka? Mňam baby nerobte chúťky jak by som si dala. 😀 Až sa mi slinky zbiehajú

mywiel
28. apr 2008

Je v piatich farbach od bielej az po uplne tmavo hnedu, ja chcem tu cesresnovu farbu... 😀

http://www.stokke.com/specifications.asp?div=C&...

matinka
28. apr 2008

monatko, si 100 bodova 😀 , este ma aj hlava zacala boliet 🙄

dracik1
28. apr 2008

ahojte babulky, dlho som tu nebola a vidim, ze tt Vam vsetky m pekne pribudaju......my mame nove akurat to, ze po 2tyzdnoch v nemocke a 2 tyzdnoch lezania doma sa nam krcok "opravil" - nastastuie , lebo som sa bala, ze porodim predcasne.....akurat to tvrdnutie bruska je stale , aj ked nie take ako byvalo predtym.....
opatrujte pokladiky v bruskach a pekny den 🙂

maculik
autor
28. apr 2008

dracik, tak super, ze sa to opravilo. teraz uz len nadalej oddychovat, aby si vydrzala co najdlhsie 🙂

michaela3108
28. apr 2008

Ahojte ahojte.
Co máme nové? My sme boli dnes v poradni, počúvali sme srdiečko. vždy sme ho počúvali na pravej strane a dnes zrazu si bije na ľavej. Tak dúfam, že malinká sa pretočila už aj dole hlavičkou. 😒

karamelinka
28. apr 2008

ahojte mamicky...prisla som na skok...boli sme v meste este nieco dokupit...dufam ze uz mae skoro vsetko...este nas lekaren neminie...ako sa mate?

karamelinka
28. apr 2008

michaela...aj my sme minule pocuvali srdiecko a mali sme ho na pravej strane...ked je na lavej tak je malicka uz dole hlavkou?

michaela3108
28. apr 2008

ahoj karamelinka. To neviem, či je to tak, asi nie! Ale doteraz sme mali srdiečko na pravej strane a malú som mala otočenú riťkou. No a keďže sme dnes srdiečko počúvali na opačnej strane, znamená to, že malinká sa nejako pootočila. No a ja dúfam, že tak ako by mala, čiže dole hlavičkou. Tak uvidíme. Na ultrazvuk ideme až 23,5 ☹

michaela3108
28. apr 2008

Inak kočky nakukla som k Májovkam, ktoré už pomaličky rodia. A jedna kočka tam mala termím začiatkom mája a babula koncom februára porodila. Chytil ma taký pocit, že asi idem baliť tašku. To fakt neviete, kedy vás to chytí 😕

karamelinka
28. apr 2008

michaela aha...no ale uz by sa mala pomaly otacat hlavickou dole...inak aj ja mam uz taky pocit ze by som mala dokupit posledne veci lebo co ak nahodou...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre