Júl 2008 II. Pridajte sa

maculik
25. apr 2008

Druha cast je otvorena 🙂

montinka
29. máj 2008

ahoj je tu niekto?

matinka
29. máj 2008

musela som sa prist mrknut, co je s lenit a oplatilo sa 😵 , pripajam sa aj ja ku gratulaciam, nech ste obidve zdravucke, nech Tanicka pekne rastie maminke pre radost 😉 . Som milo prekvapena, ze je taka velika, kamaratka rodila v termine a jej mala bola o 100 g este mensia, takze lenit, je to super 😉 .

baby, viete si predstavit, co to uz pre nu znamena? Uz bude mat uuuuplne ine problemy, ako my 😅 , ale za chvilku ju dobehneme 😉

maculik
autor
30. máj 2008

dobre ranko, este nikto nikde? 😕
veru matinka, my tu este rozmyslame nad tym, co dokupit, co zobrat do nemocky a pod., a lenit uz zacnu mamickovske starosti-radosti 😵
ja som dnes v praci posledny den pred dovolenkou, ale este sa potom od 16.do konca mesiaca vratim, len teraz som si radsej zobrala volno, nech mozem poupratovat byt a nakupit veci. Takze dnes tu bude urcite rusno, posledne dni som byvala do siedmej a este doma potom robila. Ale teraz si 2t trosku oddychnem - teda ak sa upratovanie da nazvat oddychom 😀

matinka
30. máj 2008

ahoj maculik,
ja som uz od 6:50 v praci, od strvtej som nespala... dnes mam posledny den v praci a rano som mala take ocakavania a myslienky, akoby to mal byt len prvy den v novom zamestnani 😀

effie
30. máj 2008

ahojteee, ja som dnes tiez posledny den v praci, a je to velmi cudny pocit...neviem si predstavit ze uz nepridem do prace taku dlhu dobu. Velmi rychlo to ubehlo a uz asi aj tych 6 tyzdnov rychlo ubehne a uz bude maly na svete... 🙂

maculik
autor
30. máj 2008

jej, tak to uz Ti zacina volno 🙂 Co planujes robit - uz mas vsetko nachystane, ci budes dorabat?

Ja som tuto noc vynimocne spala bez prebudenia, len velmi tvrdo, takze rano sa mi zle vstavalo. Ale uz je v pohode. Dnes to urcite ubehne velmi rychlo, lebo mam toho vela, ale nastastie manzel povedal, ze nemusim ist ja dnes do Nem., ale on pride na vikend sem a v nedelu ma autom zoberie k nemu. Takze dnes mozem v praci ostat dokedy potrebujem.
Zajtra sa chystame asi kupit alebo zajednat kocik, nakoniec asi Quinny, len mi ho musia predviest. Manzel vybral 😉
Prave som si dohodla schodzku s anesteziologom, tu tak posielaju kazdu zenu, aby jej vysvetlili rizika, ale hlavne testy, ci vobec epi alebo anest.je mozna. No ja aj tak si ju asi najprv nedam.

mesiac666
30. máj 2008

ahojte baby potrebovala by som poradit o kolko cisel ste si kupili vaxsiiu kojenecku podprsenku?

sveva
30. máj 2008

Mesiac ja som kupovala Pri Eliške o číslo väčšie, ale netrebalo. Skús si ju vyskúšať a tak kúp. Až tak veľmi sa ti nezvečšia ako máš teraz. 😉

karamelinka
30. máj 2008

ahojky....a dobre ranko 😉

sveva
30. máj 2008

Dobré ránko kara. 🙂

karamelinka
30. máj 2008

pridem za chvilku len si odbehnem na 5 min 😉 nieze zmiznete 😀

maculik
autor
30. máj 2008

hm, ja si novu ani nekupujem, lebo tehotenske mam dve a to su rovno na kojenie a aj tak su mi trosku vacsie. Akurat obvod je mi maly, no ale som si kupila ten taky nadstavovac a teraz mi to v pohode sedi 🙂

mesiac666
30. máj 2008

sveva: dakujem krasne

karamelinka
30. máj 2008

uz som tu ahojky sveva...ako sa ma brusko???

ooo lenit gratulujem k tanicke 😵 😵 😵 😵 😵

karamelinka
30. máj 2008

baby uz sa to zacina...boze no to budem mat uz stresy kazdu chvilu...

sveva
30. máj 2008

kara celkom dobre. Len v noci ma trošku bolelo, asi to bolo z tej fazule čo som jedla. 😅

sveva
30. máj 2008

mesiac nemáš za čo. Rada poradím ak môžem. 😉

sveva
30. máj 2008

kara a ty sa máš ako?

karamelinka
30. máj 2008

sveva ja som mala tuto noc nepokojnu...mne zasa strasne tvrdlo a maly kopkal ako divy...ale hlavne to tvrdnutie... 😔

karamelinka
30. máj 2008

sveva inak sa mam celkom fajn v stredu idem do poradne tak som zvedava co mi povie...

matinka
30. máj 2008

maculik, budem chystat veci, potom pojdem k rodicom a obcas si skocim s manzelom na sluzobku - pozriet aj inde detickovske vecicky 😵

baby, ja tu mam dnes taky frmol, ako na hlavnom nadrazi 😀

karamelinka
30. máj 2008

matinka uz aby si bola doma co....kedy nastupujes na MD?

sveva
30. máj 2008

kara ja som bola v stredu na poradni a všetko bolo ok, len sa mu nepáči, že sa mi opakuje výtok. Tak o 1-2 týždne mám prísť na výter. Ozaj a ešte mám slabý krvný obraz takže mi predpísal lieky.

karamelinka
30. máj 2008

sveva no tak dufam ze sa ti to upravi...ja mam vytok stale ale zatial som ho mala bez stipania svrbenia..ale vzdy mu poviem ze ho mam ale to bude asi ten tehotensky ale tiez som mu chcela navrhnut nech mi pre istou zobere vyter a asi sa ho aj na to opytam...a dava ti nejake cipky alebo cim sa liecis?

sveva
30. máj 2008

kara ani ja som nemala žiadne svrbenie, pálenie ale zobral mi výter a mala som tam nejakú baktériu, tak ma preliečil čípkami a brala som aj normálne lieky. Ono ten výtok môže mať súvis aj s tým tvrdnutím bruška. Aspoň tak mi to povedal doki.

sveva
30. máj 2008

zle som napísala, ten výtok môže dráždiť a spôsobuje tvrdnutie. 😕

maculik
autor
30. máj 2008

hm, tak to by som aj ja mala spomenut ten vytok, lebo aj ja mam - od zaciatku tehu musim 😀 nosit intimky, co predtym vobec. A dokonca vcera vecer po sprchovani tak zrazu zo mna vytiekol, ze som sa az zlakla, ci to nie je nejaka voda alebo co 😅

gogos
30. máj 2008

Ahojte kočky, tak vidím, že nás je tu dnes viac, čo sme posledný deň v práci. Ja som už nemohla dospať. včera som nachystala chlebíčky, mám koláčik a nejaké čipsy.... takže od 12.00 mám fajront a prídu mi ľudia na rozlúčku. Som zvedavá ako to celé prebehne 😖

sloniiicek
30. máj 2008

ahojte babulky. ako sa dnes mame?

sveva
30. máj 2008

Baby tak to ste an tom dobre. Ja som pri Eliške nestihla robíť žiadnu rozlúčku. 😅 Zo dňa na deň som skončila na PN. Tak vám držím palce, nech to dobre dopadne. 🙂 Ja sa lúčim, manžel má vychádzku tak ideme vonku. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre