Júl 2008 II. Pridajte sa

maculik
25. apr 2008

Druha cast je otvorena 🙂

zmrzka333
13. jún 2008

to sa nam mimca steluju dolu

bessy21
13. jún 2008

ahojte babuľky. tak také pichanie aj ja pociťujem akokeby to fakt prštekami robil 😀 hlavne ked dlhšie chodim. Minule som bola vo Frite ,stala som v rade a potom kukám že je podo mnou dlážka mokrá,ešte som aj šľapaje narobila,no normalne som si myslela že mi odtiekla plodová voda,že som sa nemohla ani na ten hamburger sustrediť a pratala som sa štýlom - plazením popri stene preč 😀 už mi načisto haraši. A dnes sa mi snívalo že rodím a že sa riadne trapim a že sa mi narodil riadny valibuk 😎

marse
13. jún 2008

presne, tiez citim ze potrebujem vycikat litre a ked pridem na wecko tak zo mna vypadnu 4 kvapky, je to na nervy, a ked si poviem ze nejdem cikat ved aj tak vela nevycikam tak ma zacne brusko boliet. je to na nic, tieto posledne tyzdne. uz nech to mam za sebou, nikdy som sa tak netesila na porod ako posledne dni. niekedy si myslim ze uz nevydrzim byt tehu viac ako den 😀

karamelinka
13. jún 2008

veru steluju sa nam uz tam 😀

no maju asi dlhe prsteky 😀 fiha bessy to musel byt pocit 😅 😨 😀

sloniiicek
13. jún 2008

karamelinka - tak to pichanie pod bruskom na pravej strane mavam obcas aj ja. a mna najviac boli dole, ked som na wc. ale na konecnik zatial tlak nemam. a s tym cikanim, tak to hlavne ked chodim, tak hned mi treba cikat.

karamelinka
13. jún 2008

marse uz za chvilu pojdes nie?

karamelinka
13. jún 2008

sloniicek no moze byt toez to tak mam...minule som sa az tak zlakla lebo som lezala na chrbte a ma to pichalo a sem tam aj v noci ale netrva to dlho alebo zatial aspon nie dlho...no ja idem do poradne az 23.6 tak som zvedava comi povie opytam sa ho aj na toto pichanie...

myslite ze som normalna ked chcem ist uz v 38tt ja asi vysadim magnezko v 37tt

zmrzka333
13. jún 2008

no marse ty uz o chvilu pojdes ale ja tu este mozem pekne dlho cakat

karamelinka
13. jún 2008

ozaj a este nechapem tomu ze mam termin 21.7.08 a hlavne ze dnes mi zacina 36tt no nechapem tomu

karamelinka
13. jún 2008

joj ja by som chcela mat termin toho 1,2,3, 7.08 tak vam zavidim

mywiel
13. jún 2008

Marse tak ja to mam podobne, stale ked sme niekde s manzelom hladam zachod a na wecku nic sa nedeje, asi hlavicka tlaci na mechur... 😅

mywiel
13. jún 2008

Karamelinka to je divne ja mam termin 13.7. a tiez som v 36t. 😕

marse
13. jún 2008

hej babulky mala by som ist uz buduci tyzden na vyvolanie, ale aj tak sa mi to zda byt daleko 😅

karamelinka ja beriem magnezko doteraz a otvaram sa aj tak a aj krcok sa mi skracuje, cize u mna to magnezko nejako nezabera 😒

karamelinka
13. jún 2008

mywiel no mne zacina len dnes..ale akosi mi to tiez nesedi..nechapem tomu..

zabkatt
13. jún 2008

Dobré ránko babulenky, tak ja som zase u našich a akurát idem s mainou žbrílať trošku po obchodoch a doplniť si ešte nejaké zásoby a tak tak vám prajem pekný dník a nech bábätká poslúchajú 😀 My sme mali po 3týždňoch parádnu noc a spinkali sme ako dve bábätka 😀

marse
13. jún 2008

mywiel mne to velmi vadi najma vecer alebo v noci, to chodim ako besna na wecko, nic sa poriadne nedeje, 🙄 ale viem ze keby som nesla tak by ma rozbolelo cele brusko a este navyse by som nezaspala.

zmrzka333
13. jún 2008

jej karmelinka mas super tie fotky, to sisi normalne sama take urobila?

karamelinka
13. jún 2008

marse mne sa tiez krcok skracuje ale asi to nie je nejake vazne...neviem no aj ked mam strasne tlaky nadol a doki mi povedal ze mam stale lezat a ritku hore...tak som si povedala ze by som uzu aj v tom 38tt chcela ist...

mywiel
13. jún 2008

Marse ja to mam podobne...

zmrzka333
13. jún 2008

neviem co riesia dr. ved od 38tt je babo donosene tak naco to chcu predlzovat

mywiel
13. jún 2008

Najhorsie je ze v noci sa vkuse musim prevalovaz z boka na bok lebo klby na bokoch ma riadne uz bolia myslim ze panva sa uz rozsirila lebo zacinam chodit ako kacka... 😀

zmrzka333
13. jún 2008

mywel ja chodim ako kacka uz dost dlho a v noci ma tiez bolia klby a aj chrbat

karamelinka
13. jún 2008

zmrzka no myslis tie v tom slide.com?no to som si na tej stranke urobila ale som pri tom riadne maturovala nie som totiz moc pocitacovy macher...chcela som tam este doplnit brusko ale akosi som sa k tomu este nedostala....ale tam si mozes vybrat pozadie a vsetko ake chces...

mywiel
13. jún 2008

Beriete niektora zelezo aby ste mali dostatok ked budete rodit, ci sa to telom aj tak vyluci a nerobia sa zasoby?

marse
13. jún 2008

karamelinka od 38tt uz aj mozes ist, tak mne dr. povedal ze tie dva tyzdne tam uz rozdiel nerobia a tehu je donosene. a preto mi to chce zrejme uz vyvolat

zabka taksi to uzite, a nakupte vela a za malo 😀

ja somsi vcera kontrolovala tasku do porodnice ci mam vsetko, prestudovala som ako sa postupovat pri yal klystire a muzikovi ukazala kde ma tasku co nam zoberie potom pre malu ked pojdeme domka, som jej tam dala aj teplejsie veci aj lahsie, uvidime ake bude pocasie nech mi chudatko ked pojdeme domov nezmrzne. 🙂

karamelinka
13. jún 2008

no ja tuzim ist uz v 38tt keby sa mi to tak splnlo nie ze naschvial budem prenasat 😒

zmrzka333
13. jún 2008

karmelinka je to super a to si mala tolko ciernobielych fotiek alebo si to tam urobila
mywiel zelezo? neviem

karamelinka
13. jún 2008

marse zavidim ti ze uz ides na bud tyzden och aj ja chcem

marse
13. jún 2008

mywiel ja som mala brat zelezo koli lahkej anemii, ale vysadila som ho lebo mi sposoboval hroznu zapchu

karamelinka
13. jún 2008

zmrzka to sa mi tam dali same na cierno bielo tam si to udas...inak su vsetky farebne...ale s farebnymi to nie je take pekne...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre