Júl 2008 II. Pridajte sa

maculik
25. apr 2008

Druha cast je otvorena 🙂

mywiel
13. jún 2008

Baby a davajte si pozor na petrzlenovu vnat ked budete kojit, ta zastavuje mlieko. ☹

zmrzka333
13. jún 2008

ved hej karamelinka je to sper take ake to mas

karamelinka
13. jún 2008

zmrzka no skus si to tam pozriet na tej stranke sa tam zaregistrujes ale ja si to uz moc nepamatam ako som to robila ale viem ze mi to strasne dlho trvalo...no som antitalent

karamelinka
13. jún 2008

mywiel no ja som zelezo nebrala ale kamoska ho brala ku koncu tehu lebo ze mala nejaku nizku hladinu ci co

zmrzka333
13. jún 2008

babule idem si trohu schrupnut som nejaka unavena, majte sa zatial

bessy21
13. jún 2008

ozaj stretla som kamošku v meste aj s malou a že ona prišla do pôrodnice že už ide asi rodiť a oni že to určite nie lebo neni otvorena ani na 1cm a to chcela manžela k pôrodu, tak si ešte odskočil sa občerstviť a ked prišiel tak bábo bolo na svete že sa jej roztrhol uplne krčok 2x potlačila a bolo 😨 Mywiel ja mám to železo brať denne 2x2 ale mne je z neho tak nanič že radšej jem iné potraviny kde sa železo nachádza - soja,kokos,cvikla atd. Ja už začínam piť čaj z alchemilky a malinových listov vraj to podporuje maternicu , môj doktor odchádza zrovna na dovolenku ked mam rodiť tak by som to rada stihla do júna..som hrozná viem 😝

mywiel
13. jún 2008

Ved to neviem ja chudokrvna nie som ale pri porode mozes stratit vela krvi tak som sa chcela tomu vyhnut aby mi potom nechybalo, lebo ja som ho tiez nebrala z tych istych dovodov ako marse.

sloniiicek
13. jún 2008

ach babule, vam sa to tak super krati. ja ked som bola v stredu na kontrole, este vravela, ze mame casu dost a este neotvaram. tiez by som uz najradsej niekedy rodila. 😒

inak mna raz tak strasne pichlo, ked som vstala z postele. az som videla hviezdicky.

mywiel
13. jún 2008

A jete lanove semienko? Ja uz by som mala zacat, a tento vikend zac. s masazou hradze no uvidim co to bude.... 😅

karamelinka
13. jún 2008

no ja som tiez uz zacala pit caj z tych malinovych listov dufam ze urobi zazraky... 😀 😀 citala som zevraj je dobre jest alebo pit odvar z lanovych semienok zevraj sa potom zena dobre otvori...

maculik
autor
13. jún 2008

ahojte kocky 🙂
ja zelezo beriem, tiez som mala nejaku lahsiu anemiu, ale mne naopak praveze sposobuje prehananie 😅 Takze uz ho neberiem kazdy den 2tabletky, ale len sem-tam. Lebo nie je to nic moc, ked som sa najedla a hned som musela ist na vecko...
inak, aj ja mam nejake tlaky, vsetko ma zospodu boli, ale to sa asi rozsirujeme, ze? a kocky, kedy vam zacali tie pripravne kontrakcie? lebo ja nic necitim zatial, teda aspon si myslim, ze nic necitim. ale to je este skoro v 35t, ze?
karamelinka, aj ja by som uz chcela byt v 38t, ako kocky 😀

karamelinka
13. jún 2008

mywiel ja ma v plane si ho kupit najblizsie ked pojdem do obchodu...a ta masaz hradze no aj to by som mohla ale som taky lajdak... 😕

karamelinka
13. jún 2008

maculik no vsak keby sme tam uz aj my boli...ale hadam to pojde aj mne to ide coraz pomalsie 😔

mywiel
13. jún 2008

Lanove semienko je aj dobre na vernix aby sa babo dobre klzalo pri porode... 😀 😉

Maculik ja som mala kontrakcie uz v 24t. ale teraz zas nic, takze sa mi nezda ze za dva tyzdne pojdem rodit, zatial sa neotvaram.

maculik
autor
13. jún 2008

hm, tak tie malinove listy si aj ja pozriem. Dufam, ze to tu zozeniem, je tu jedna lekaren s bylinkami, tak mozno to tam budu mat. Zajtra rano pojdem. Aj ked pit ho zacnem asi az o 2t, este teraz nemozem.
a ten lanovy odvar tiez treba, ked sa pije ten caj?

mywiel
13. jún 2008

Ja idem pit oboje, ale caj aby zaberal musi sa pit neosladeny a 1l denne.

marse
13. jún 2008

ja som nastastie pripad ze nemusim ani masirovat hradzu, ani pit tie caje ani jest semienka, ja mojmu obotrebovanemu krcku nemusim nijako dopomahat

sloniiicek
13. jún 2008

inak neviete co je s alexandrou. davno sa neukazala.

a tie lanove semienka si mozem daj aj na lyzicku a zjest?

mywiel
13. jún 2008

A niekedy zena si mysli, ze nejde rodit lebo je otvorena na 1cm a za par minut je to 10cm, tak to bolo u mojej svagrinej za 10 min. sa otvorila na 10cm z jedneho. 😲 🙂

karamelinka
13. jún 2008

mywiel az 1l?no boze ja siten malinik robim dvakrat za den po dve salky

sloniiicek
13. jún 2008

inak mna obcas bolieva brucho ako pred menstruaciou. tak to su tie akoze kontrakcie?

mywiel
13. jún 2008

Slonicek mozes aj tak a zapit vodou, ale ucinejsie je to nechat namocene na 2 hodky vo vode a tak pit, no je to dost sliz, fuj.

karamelinka
13. jún 2008

ja tie semienka budem asi jest rovno nie pit...myslite ze je v tom nejaky rozdiel?

karamelinka
13. jún 2008

no a ze sa musi dodrziavam dobry pitny rezim ked sa jedia tie semienka..musim sa zlepsit lebo v tomto sa flakam

mywiel
13. jún 2008

Slonicek mozu a nemusia, mozno maternica sa este roztahuje, mna to niekedy pobolieva podla toho ako sa babo pohne... 😕

marse
13. jún 2008

babulky idem si lahnut, nejako ma stale lame ta chrbtica a zacala ma boliet hlava, idem pozerat s deckami rozpravky 😅 majte sa pekne a neskor mozno este nakuknem 😉

sloniiicek
13. jún 2008

mywiel - sliiiz? fuuuj. 😉 a kolko lyziciek si davas do toho litru vody?

a tie malinove listy, to si mozem osklbnut zo zahradky? a z toho spravit caj? 😀

mywiel
13. jún 2008

Inac kontrakcie mozte citit aj vzadu ako ked vas bolia oblicky, niektore zeny citia viac chrbat ako brusko.

mywiel
13. jún 2008

Slonicek ja som este nezacala tiez sa flakam, ale uz ich mam kupene.... 😀 😝

mywiel
13. jún 2008

Take listy zo zahradky su najlepsie ani ich susit nemusis zalej rovno cerste. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre