Júl 2008 II. Pridajte sa

maculik
25. apr 2008

Druha cast je otvorena 🙂

karamelinka
19. jún 2008

no ale keby sa dalo vyskrtat aspon zo tri naraz..... 😅

karamelinka
19. jún 2008

vidis dnes osm si este neskrtla tak to mozem uz aj urobit 😀

karamelinka
19. jún 2008

pred chvilou som si dala buchty na pare a potom jahody so slahackou..a zasa ma bere chut a to som sa dojedla ze som vyvalena v kresle

montinka
19. jún 2008

no karamelinka co uz s tymi nasimi doktormi

fazuliatko
19. jún 2008

no oni su tam ako masiari...to sa nediv.ja inak chodim k popluharovej a ona ma poslala do nemocnice z beznej kontroly,hned ako mi vypisala tehu knizku,ze nevidi srdiecko tak musim do nemocnice,ja s placom a ledva som stala na nohach,nevedela som tomu uverit a mne na prijme zadrel,ze cco revem,ci by som radsej chcela aby bolo postihnute alebo na vozicku...?no asi taky boli ludsky.bol tam kyjanicka a durmis...no a babinec ma tak dorobil,ze som musela zostat v nemocnici a cistili ma nanovo,lebo nieco zabudol... 😠 no asi taki boli mili...a bola som tak styri dni...schudla som ale 6kil

fazuliatko
19. jún 2008

heh,no to ja mam za sebou uz par lyzic nutely a dva nanuky a este uvazujem,ze si dam kuriatko a ryzu,lebo ked jedavam neskor,tak mi je celu noc este horsie ako normalne... 😝

karamelinka
19. jún 2008

boze baby ved to je hrozne...co to ma znamenat?ved to nie su ludia a nie to este ze doktori 😠 😠 😠

montinka
19. jún 2008

hruza no kyijanicka ten mi robieva sona a vobec mi nie je sympaticky.

karamelinka
19. jún 2008

idem si aj ja este nieco dat a uz dnes koncim....lôebo prasknem...

fazuliatko
19. jún 2008

no tak a to ja som ho zazila zrovna v takejto situacii...to je skoda slov.ale na novorodeckom su vraj celkom v poho.inak strasne zlatucky bol kyska.ten ma robill druhykrat.taky zletucky chlapisko a hlavne strasne mily a ludsky...
ozaj pan doktor...

montinka
19. jún 2008

hm ja sa napchavam melonom. idem do obchodu ahojte zatial a dobru chut

fazuliatko
19. jún 2008

😀 dobru chut

fazuliatko
19. jún 2008

tak papa a pekny vecer... 😎

fazuliatko
19. jún 2008

uz spinkate, babulky? 🙂

fazuliatko
19. jún 2008

my nespime teraz,v noci,cez den...no proste vobec...buduci tatinko sa smeje,ze budeme mat malinkeho netopierika...no uvidime... 😀

fazuliatko
19. jún 2008

no uz asi buvkate,tak ideme my do vanicky...papa zajtra... 😀

sarica
19. jún 2008

Fazuliatko,tak potom asi aj my budeme mať netopierika 😅

mywiel
19. jún 2008

Ahojte mamicky cakatelky-trpezlivky 😀 uz ratate dni co? 😀 Ja som si konecne dnes dokupila co som chcela do porodnice, cukriky z hroznoveho cukru aby sme mali energiu na porod 😉 a vodu v spreji Evian ak by som nahodou nesmela pit tak si to budem striekat do ust, taska je uz pobalena, uz aj homeopatiu mam takze uz len pekne cakat kedy bude babo pripravene ukazat nam svoju tvaricku. 😵

fazuliatko
19. jún 2008

no my si uz dni skrtame v kalendari... 😀 sme si taky specialny vyrobili... 😀 no a inak mywiel my mame rovnako termin...tak som zvedava,kto pojde skor... 😀

fazuliatko
19. jún 2008

my uz mame vsetko zbalene mesiac,lebo clovek nikdy nevie,co si ti nasi prckovia vymyslia... 😵 😵 😵

fazuliatko
19. jún 2008

ozaj babulky a nepada vam este brusko...?...mne sa zda,ze uz sa nam dost posunulo dole... 😅

fazuliatko
19. jún 2008

no uz tu asi nie ste...tak idem aj ja pustit nejake dvd a pozerat.tak dobru nocku... 🙂

gogos
20. jún 2008

Dobré ránko tehulienky.Ráno môj miláčik šiel na výstup na RYSY, tak som hore od 4.10. Kúpili sme nové autíčko,tak som bola už ráno na trhu,aby som ho vyskúšala.Nakúpila som si čerstvé ovocie,ale teraz si pôjdem asi ľahnúť, aby som sa neskôr mohla trošku vyvaliť na slniečko. 😝

sveva
20. jún 2008

Dobré ráno kinderká. 😀
Tak mne bruško už trošku kleslo cez víkend, takže sa pomaličky pripravujem. 😔 Už chytám depku, lebo každý ma už posiela do pôrodnice a ja mám termín až 22.7, tak na čo ma posielajú. Nech tam drobček ešte narastie, no nie? Lezie mi to na nervy, manželovi som povedala, že ešte jedna osoba mi povie či už nejdem rodiť tak ju pošlem do teplých krajín. 🙄

zabkatt
20. jún 2008

Ahojky babulky, len som vás prišla pozdraviť a prchám, lebo ako som písala o tých bolestiach s ladvinami, tak stále neprestávajú a je to ešte horšie. Nemôžem sa hýbať, k našim dnes asi ani nepôjdem ani na tie slávnosti čo máme, lebo nemôžem vyliezť ani na záchod. Od bolesti som si už aj poplakala, počkám do poobedia na muža a neviem či nepôjdeme do nemocnice nech mi niečo pichnú, som ochotná spraviť čo koľvek len nech to už nebolí ☹

karamelinka
20. jún 2008

dpobre ranko...

ja tiez len na skok...sveva no mne zasa kazdy hovori ze co jem ked som tak pribrala chapes a mne zasa toto ide uz total na nervy...pritom ja jem ako predtym vzdy som vela jedla a mozem zato ze som stale doma a musim lezat...idu mi na nervy...

zabka no boze dufam ze sa ti polepsi a radsej chod do nemocky..chudatko...

tehulky mamicky babatka tak pekny den prajem papa 😵

marianella
20. jún 2008

dobre ránko 😉
no tak mi sme mali strašnu noc 😖 , o pol jednej som sa zobudila na bolesti brucha a križov, tak som len chvilkami ležala, sedela a tak dokola asi 5 krat na vecku a okolo tretej sa mi konečne ulavilo a potom som zaspala, no a rano o pol siestej ma zobudil zas krč do nohy, tak ledva chodím... tak som zvedava či do zajtra do nemocnice vydržím 😕 , či sa nerosypem už dnes...
ale chcela by som vydržať, dnes večer chceme grilovať, lebo mam narodky 😵 😵 😵 takže bude pááárty 😀 😀

maculik
autor
20. jún 2008

dobre ranko 🙂
zabka, radsej chod, nech zbytocne netrpis. Ved hadam ti nejako pomozu.
sveva, mne brusko este neklesa, tak sa mi zda, a termin mam len 2dni po tebe. Kedy asi ma zacat klesat? ja este nemam ani tie prekontrakcie, ani nie som otvorena, nic. U mna to teda na skorsi porod vobec nevyzera 😅
To si viem predstavit, ze Ti to uz lezie na nervy tie reci, u mna je to zase tak, ze kazdy len ake mam male brusko a pod., akurat teraz, ked som po 2t prisla spat do prace, tak zacali ze ooo, teraz je to uz naozaj viditelne, ale ze babo bude asi malicke, co? a take bla bla reci. No kaslat na nich...
A na Rysy by som taaaak isla... Celkovo na nejaku turu, hocikam, na par dni do Tatier a robit kazdy den tury, teraz musi byt super 😵

maculik
autor
20. jún 2008

marianella, tak vsetko naj a hlavne vela, vela zdravicka 🙂
a zajtra mas poradnu?

marianella
20. jún 2008

maculik, mne hovoria, že bruško mi kleslo, len pár posledných dní, tak to ma asi až celkom pred koncom... no a dnes som čumela na seba do zrkadla, že ozaj ho mam už celkom dole 🙂
maculik a kedy ideš na matersku???? to v pohode stale pracuješ 😕 ??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre