Júl 2008 II. Pridajte sa

maculik
25. apr 2008

Druha cast je otvorena 🙂

maculik
autor
27. jún 2008

effie, tak sa drz. radsej nech ta maju pod kontrolou, ak sa im nieco nezda, no ked hovoria, ze je vsetko v poriadku, tak maly je len lenivucky rast 🙂 inak, sa mi o Tebe tento tyzden nieco snivalo, si tam bola s babatkom, je to smiesne, ze vlastne ta poznam len z konika a takto sa to prenesie do sna 😀

zabka, aspon mas dobru pripravu na materstvo 😀
mna tiez dnes bolia hrozne krize aj brucho, ale nerobim s tym nic (kedze som este v praci). ale cez vikend mi pomohlo, aj ked len na chvilu, lahnut si a preckat to nejako

effie
27. jún 2008

maculik, dakujem 🙂 no vidis mozno sa uz maly za chvilu vypyta von..aj ked by bolo lepsie keby este trosku narastol. a ty este stale pracujes?? ja som uz robotu uplne vypustila z hlavy..

inak baby, dnes sme tu zazili porod na chodbe o 5tej rano...len vysla na chodbu a uz nestihla nic len kricala ze uz ide von, a potom uz len babo plakalo...tak sme tu boli vsetky hned ako na ihlach 😀

sloniiicek
27. jún 2008

effie - inak o kolko je tvoj maly mensi? a podla coho to zistili?

sloniiicek
27. jún 2008

effie a v ktorej nemocke si?

sloniiicek
27. jún 2008

maculik - ani mi nevrav, tiez som si myslela, ze to takto daleko nedotiahneme. 😀 ale inak to tak vacsinou byva. poznam jednu babu, ktora mala tiez problemy cele tehu a nakoniec este aj prenasala. 😀 najskor sa pytaju von a potom sa im nechce. 😀

effie
27. jún 2008

sloniiicek, je o 3 tyzdne mensi, tusim tak ako aj ty si pisala ze tvoja mala je mensia...som na Antolskej...v pondelok mi maju robit ynova UZV tak som zvedava kolko narastol za ten tyzden, tento pondelok mal 2380g

sloniiicek
27. jún 2008

effie - jasne. ved preto som sa na to pytala. tak ma zaskocilo, ze si v nemocke. a zrovna vcera tam ta porodnicka nebola. ☹ mne celu dobu vraveli, ze je o tyzden mensia a tento doktor ma trosku vystrasil. tak musim vydrzat este tyzden. 😉 dufam, ze to nebude nic vazne. 😀 ja sa chystam do ruzinova rodit.

effie
27. jún 2008

no ja by som bola najradsej doma, ale stale mi hovoria ze lepsie ked som tu ze maleho sleduju a tak..tak uz to nejako vydrzime..a ved sa rodia aj mensie babatka tak co..

sloniiicek
27. jún 2008

ved jasne. mozno ti vypocitali zle termin porodu. ale tebe tusim od zaciatku vravievali, ze maly je o 3 tyzdne mensi. mna totizto najviac zarazilo to, ze mne vzdy vravel, ze je o tyzden a tento ma sokoval, ze az o 3. tak som zostala z toho trochu mimo. ale hlavne je, ze kopka a ja som bola tiez drobec. 😀

marianella
27. jún 2008

effie 😲 , tak to som ešte nepočula a to nemala predtým ani kontrakcie, to by som asi aj chcela taký rýchly pôrod, len nie na chodbe 😉 😀

effie
27. jún 2008

sloniiicek, nestresuj..podla mna je to ok, kazde babo je ine..u mna to bolo tiez najprv 2 tyzdne a potom 3..ale stale pribera a rastie a to je hlavne

alexandra
27. jún 2008

kto porodil??? 😨

effie
27. jún 2008

baby, tak ja sa lucim, ak sa bude dat ozvem sa co nove..papaa a pekny den!

maculik
autor
27. jún 2008

effie, hej, robila som dlhsie, ale nastastie dnes uz koncim 🙂
tak to teda bola riadna rychlovka, ze na chodbe... aspon ze to bolo v nemocke a nie niekde doma 😀

alexandra
27. jún 2008

uz som si precitala 🙂

Inak effie mam tam kamosku, v stredu sa jej narodil Viktorko 🙂

ajciatko
27. jún 2008

Ahojte, dnes rano mi pisal Dracik, tiez sem chodila len vynimocne, ze vcera sa jej narodili dvaja chlapcekovia: Jurko 2400 g a Jakubko 2 500 g.

alexandra
27. jún 2008

jejooo, no super, konecne sa nam to acina rozrastat 🙂 Ja idem za 2 hodky na poradnu 🙂

ajciatko
27. jún 2008

Baby co chcete rodit v ruzinove, momentalne jeto tam zevraj katastrofa. je tam strasne vela pacentiek, na izbach su po 4 v kazdej je pristelka, strasne, dufam ze ked pojdem buduci tyzden ze to tam bude uz trosku lepsie...

maculik
autor
27. jún 2008

jeej, akurat som vcera na to myslela, ci dracik este nerodila. tak ze gratulujeme a nech sa drzia. na to, ze su dvaja, tak maju krasnu vahu a dlho to potiahli 🙂
alex, potom sa ohlas, co na poradni.

ajciatko
27. jún 2008

maculik podla mna tiez super, ved oni mali termin az niekedy v strede jula a su celkom velki podla vahy, tak su zevraj vonavucki a krasnucki...

maculik
autor
27. jún 2008

to je krasne. o zabavu bude mat postarane pri 2 chlapcoch 😀
idem ja papat, dobru chut zatial.

alexandra
27. jún 2008

maculik jasne ze sa ozvem.. ale aj tak sa mi sialene nechce nikam ist, staci ked sa z okna pozriem 😅

sveva
27. jún 2008

Ahojte baby.
Ajciatko pozdrav maminku a prajeme jej veľa síl a zdravia pre všetkých troch. Tiež som o nej včera rozprávala s mojou maminou. Referovala som jej koľko máme už detičiek.

ajciatko
27. jún 2008

sveva, jasne pozdravimju, je super ze sa maju dobre a ziadne komplikacie 🙂 Mala mat porod az buduci tyzden, tak sme sa tam chceli stretnut, ale zrejme jejkrpci boli nedockavejsi ako ten moj....

maculik
autor
27. jún 2008

ajciatko, no veru, ty uz buduci tyzden. A uvidime, co nam povie dnes alex, ci sa tiez uz nebude chystat 😀
my sme sa vratili z obedu, nic moc, take kura bez chute, ale dali sme si vyyyyborny dezert - taku akoby "polievku" z jahod, tak fajne rozmixovane s niecim, aj kusky tam ostali a posypane cerstvymi listkami maty, no normalne som lutovala, ze som si miesto hlavneho jedla radsej nezobrala zo 3 tieto pochutky 😀

ajciatko
27. jún 2008

maculik, buduci tyzden uz mam termin aj podla poslednej MS, takze aksa mkrpcovi nebude chciet, pojde von tak ci tak 😀

ajciatko
27. jún 2008

lekar mi slubil ze ma nenecha prenasat vzhladom k velkemmu babatku, tak sa tesim....

maculik
autor
27. jún 2008

to mas super. ja mam podla ultrazvuku z 12t termin 24.7., co aj doktor berie ako oficialny, a podla MS mam o tyzden neskor. Akurat som aj s mamou volala, mala prist 30.7.na tyzden k nam, ale sme to prehodili, lebo ak by som nahodou prenasala, tak by priletela v podstate zbytocne, tak som jej povedala, nech si zmeni dovolenku a pride az cca 10.8. Dovtedy hadam porodom 🙂 A radsej nech pride prva svokra, ved to aj keby som v nemocke, ked tu bude, tak sa moze starat aspon o svojho synacika 😀

ajciatko
27. jún 2008

no jasne, apson budu chvilku aj spolu mamicka so synacikom 🙂
Hadam ale nebudes prenasat, aj ked babatkam je podla mna v brusku lepsie ako vonku v takomto teple.....

maculik
autor
27. jún 2008

noo, vacsinou sa vraj prenasaju chlapci, lenze my nevieme, co to bude. Ja a sestra sme boli presne na termin, brat bol o vyse tyzdna neskor. ja dufam, ze to bude okolo terminu, uz sa neviem dockat. aj ked vcera som mala take blbe myslienky, ze co ak mi daju dieta do ruk a ono mi spadne a podobne. Ja viem, ze to su blbosti, ale napada mi to... ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre