Júl 2008 II. Pridajte sa

maculik
25. apr 2008

Druha cast je otvorena 🙂

effie
15. júl 2008

no aj ja som tu este...ale zajtra uz idem do nemocnice, uz si ma tam nechaju a uvidime co bude. Ale uz som aj rada, lebo uz sme dost nervozni z tohto cakania a ked sa malemu nebude chciet tak nech uz mi daju aj vyvolavacku, uz mi je to jedno, hlavne nech je uz vonku!

gogos
15. júl 2008

Ahojte kočky.Dnes sme späť z pôrodnice.Viki sa narodila 10.7. mala 4300 gr 51 cm, išla cisarskym, ale sme obe zdrave a všetko je OK. Fotky pridam keď bude viac času.

lenusha
15. júl 2008

jeeeej, cau gogos,

super gratulujem a prajem skore zotavenie!!! 😉 a samozrejme, tesime na fotecky 🙂
akurat som dnes na teba myslela...

sloniicek uz ma malu Martinku tiez pri sebe - narodila sa vcera 😵

sveva
15. júl 2008

Ahojte baby. Aj ja som ešte celá. 😝 Tak tu budeme spolu. Bola by sranda keby sme všetky naraz porodili. 😅

fialllka
15. júl 2008

leni: som rada, ze si este 2v1 :O)))) som na teba vcera myslela, ci este drzis pokope 😉 😵

lenusha
15. júl 2008

caves, neboj, keby daco, pride sms 😀

fialllka
15. júl 2008

leni: ale nech mi pride aj sms, ze idem na to, aby sme mohli na teba silno silno mysliet ako sme mysleli na Andrejku 😉 😵 inak Peki ma Katku ... vcera som si precitala na stranke 😀

lenit
15. júl 2008

ahojte 🙂
vsetkym novym maminkam zo srdca gratulujem a prajem vam a vasim detickam vela zdravicka 😵 trpezlivosti 😵 a stastia 😵
dufam, ze ste vsetky v poriadku a uzivate si prve dni s vasimi detickami. 😵

trpezliva
15. júl 2008

http://picasaweb.google.sk/m.zitny/MartinkaItnN...
ahojte, tu su fotky od slonicka....Kuk, aka je krasna mala Martinka 🙂 .

fialllka
16. júl 2008

kika: diky za link 😵

ajciatko
16. júl 2008

ahojte, uz som pridala fotecku nasho uzazneho synceka do albumu juloviek, pomaly sa zacina plnit album detickami....

maculik
autor
16. júl 2008

ahojte, ajciatko, maly je zlatucky, taky spokojny tam vyzera 🙂
aj ja uz chceeeeeem! 😵

ajciatko
16. júl 2008

ano vyzera spokojne, pomaly prichadzame na urcity rezim tak hadam si aj oddychneme pri nom trosku 🙂
ale je to super...

mywiel
16. júl 2008

Ajciatko krasny datum si vybral... 😉 🙂

maculik
autor
16. júl 2008

mywiel, ty si tiez este tu? 🙂

sveva
16. júl 2008

ajciatko malý je zlatučký. 😉 😀

dzanka3
16. júl 2008

baby uz sem ani nechodite?
uz vsetky rodite?
to len ja doma sedim a chodim sa prechadzat a to aj tak nepomaha ☹ ☹
vecer v horucej vani sedim a aj tak nic...ani brusko nemam padnute..... 😢

monatko
16. júl 2008

ahojte JULOVECKY 🙂 tak sa ozyvam po dlhej dobe, mame nadherneho synceka, a okrem toho aj moc dobreho - pekne papa a vela spinka, dokonca aj v noci 😉 mame sa fajn, akurat je vela roboty, net uz moc nestiham, ale obcas sem nakrknem... idem rychlo pozriet stav pribudnutych mamiciek v nasej teme 🙂

lenockaaa
16. júl 2008

monatko tak gratulujem, a nech je taky dobrucky aj nadalej 😉

dzanka aj ja som tu ale tiez pozeram ze uz tu nik moc nie je, uz je nas tu len zopar, pozeram ze mas rovnako termin a ako to u teba vyzera? ja som bola dnes na kontrole a dr povedal ze to vyzera ze to moze byt aj dnes, kazdu chvilu a keby predsa len nie tak v pondelok mam dojst do nemocky uz tak som zvedava ci nas malicka este potrapi alebo si to rozmysli 🙂

jarkap
16. júl 2008

Ahojte.Ja som sem nakukovala často, ale iba málo písala. 10.7. sa nám narodila naša Hanička mala 2990g a 50cm napriek všetkému sa jej napokon vôbec nechcelo prísť na svet a tak nám museli pomôcť a pôrod vyvolať. Je to náša malá princeznička ktorej sa nič okrem spania nechce dokonca aj na papanie ju treba budiť.

zabkatt
16. júl 2008

Babule tak my sme sa vrátili akurát z TO a všetko vyzerá dobre a ak do soboty neporodíme, tak budúci týždeň v stredu by sme mali nastúpiť do nemocnice, lebo máme úžasného doktorka a kôly nám príde z dovolenky, aby dokončil čo začal 😀 Takže takto o týždeň by som mala už aj držať uzlík v náručí 😀
Babule zajtra mám tie príjmačky, tak dúfam že maličký bude poslúchať a mamička to zvládne 😀

jeana
16. júl 2008

zabka drzime palceky.. urcite to zvladnes 😉 hovorim z vlastnej skusenosti 😀
takze hlavne sa poriadne vybuvajte a zajtra ruka hore ide sa do toho 😀

dzanka3
16. júl 2008

lenockaa ja som bola vcera u dr. a dole ze sa nic nedeje...akurat len ze mi brusko casto tvrdne a to je dobre....ale v piatok idem zas - snad uz sa to pohne - ved sa snazim chodit .....a ked nic - tak si necham v pondelok vyvolat a hotovo - ja sa bojim prenasat viac....
inak ja mam dva terminy - 13.7. PODLA PRVEHO UTZ a 21.7. podla poslednej menzes.....takze v pondelok pojde von aj keby nechcel!!!!!!!!!!!!! dufam 😨

zabkatt tak na zajtra drzime palce - ved ste na tie primacky dvaja tak to musite zvladnut - a kde to ides ak smiem vediet - u vas v Trnave?a aka fakulta?

inak tie baby z TO spominali Dr. Hribik - ze ten je vynikajuci....inak uz nikoho nechvalili.....myslim po odbornej stranke....po ludskej to je tam vynikajuce - ved svagrina tam dvoch chlapcov porodila a bola spokojna s pristupom aj so vsetkym......ale aj tu v NR tonie je teraz ziadna slava - sami mlady Dr. - take v mojich rokoch okolo 30 rokov - no co ma ake skusenosti?

ved uvidime - musime verit ze vsetko bude OK a nebude treba ziadnu mimoriadnu opateru 😎 😎

dzanka3
16. júl 2008

jarkap - aj ja vacsinou len si citam.....obcas sa zapojim do debaty.....
a gratulujem Hanicke - nech sa jej paci na svete.....- aj ja uz chcem mat pri sebe babo....a take dobrucke co spinka 😀

zabkatt
17. júl 2008

Babule kde ste to som tu už načisto ostala sama? Tak ja prchám na tie príjmačky tak pa pa a držkajte sa mi kým tu nebudem.
dzanka idem na MTF-ku do Trnavy teda ak ma vezmú 😀

lenockaaa
17. júl 2008

halooooo zienky kde ste vsetky?? ved sem uz nikto nechodi poriadne 😕 😨
zabka drzim palce na tie prijimacky

maculik
autor
17. júl 2008

ahoj lenocka, aj ja som tu vcera bola a nikto nikde. asi je to tym, ze vacsina je uz zaneprazdnena babatkami a ostatne sa asi pripravuju na porod 😀

lenusha
17. júl 2008

nebojte, este nas tu zopar strasi 😀
u nas zatial nic nove, zajtra poradna...

maculik
autor
17. júl 2008

lenush, a citis aj nejaky pokrok, ze by si mohla ist rodit, ci ani nie? ja nie ☹ a pritom kazdy den chodim na hodinovu prechadzku rychlym krokom, uz som sa aj kupala, pijem caj, no brusko je stale hore. aj ked mama mi hovorila, ze jej ani pri jednom z nas 3 brusko nepadlo. na kontrolu idem v stredu, som zvedava.

lenusha
17. júl 2008

ja tiez nie ☹ par dni som aj mala rano poslickov trosku, ale uz prestalo...

ja sa citim uplne fit, hadam lepsie ako pred mesiacom 😀 prespim cele noci v pohodke, ziadne behanie na WC, brusko hore, no neviem 😅

ale tiez uz som nedockava a zvedavaaaaa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre