Júl 2008 II. Pridajte sa

maculik
25. apr 2008

Druha cast je otvorena 🙂

sveva
20. máj 2008

Ahojte
Ja používam prášok na pranie Batole. Je dobrý aj pri Eliške som ho používala.
Maculik ja som včera v Tescu kúpila body s krátkym rukávom, sú biele a každé ma iné zvieratko. 😀

ajciatko
20. máj 2008

maculik aj mne pred casom puchli n ohy a niekedy aj ruky a zacala som si ich pravidelne natierat kremom ElastiQ na unavene a opuchnute nohy a ver mi, mne to uzasne pomohl a teraz s tym nemam problem.....

maculik
autor
20. máj 2008

ajciatko, tu ten krem nemaju, teraz mi manzel doniesol 3 balenia ElastiQ, ale proti striam (tu su hrooozne drahe take kremy). no skusim sa spytat v lekarni, ci mi nieco poradia. Mywiel spominala aj octove zabaly, tak skusim aj tie, aj ked ocot mi velmi smrdi 😖
sveva, aj ja tak kupim, zopar na zaciatok a potom budem kupovat farebne. mam od sesternice nejake modre vecicky, ale su tam aj take, co su pre dievcatko vhodne, keby nieco. zvysok (take ze s autickami alebo chlapcenske kosielky, teda vyslovene chlapcenske oblecko) jej v pripade dievcatka vratim 🙂

miskinadamko
20. máj 2008

baby ak niektora zhanate kocik tak ma kontaktujte mam krasne a lacne 3kolky s komplet prislusenstvom a autosedackami 🙂 ,prajem pekny den 😉

mywiel
20. máj 2008

Maculik 4-6 salok zihlavoveho caju pit denne alebo caj z pupavy zabera. Ja som si bola objednat tie specialne pancuchy do lekarne, lebo inac nic neobujem ako slapky... 😒

mywiel
20. máj 2008

Ina alternativa na octove zabaly, su kapustove listy skus zabaly z toho... 😉

sloniiicek
20. máj 2008

caute babule. vidim, ze dnes ste rozoberali prasky, tak ja som zacala prat v prasku batole. tiez som na neho pocula dobre odporucania.

matinka
20. máj 2008

ahojte babule, tak ako zajtra stretavka? pridete? Pytala sa myslim len ria a miska... nikto viac?

monatko
20. máj 2008

matinka, ja by som sa tak rada pripojila ......... ☹
..ale zajtra sa tesim na poradnu, hlavne som zvedava, kolko vazi mrnous, lebo mne sa zda, ze uz dost 😅

michaela3108
20. máj 2008

Matinka, ja ťa sklamem, aj seba, zajtra určite nemôžem. Nepreložíme to? Možno bude väčšia účasť. hm?

matinka
20. máj 2008

miska, kludne, ved aj tak sa nikto neozyva... ☹ . Na kedy?

avanka
20. máj 2008

My budeme prat v Persile sensitiv pre deticky a Lovele avivazi....ovela prasok vraj nevyperie tak dobre skvrny....
A Persil aj krajsie vonia a ked ja tak milujem vonave pradlo
Babule, ako vas tak citam, tak ja mam uplne uzasne tehotenstvo, pribrala som 7,5 kila, nepuchnu mi nohy, v noci dobre spavam, nic ma neboli (no obcas krize, ale tie ma boleli aj pred tehu), proste citim sa uzasne a keby som sa tak netesila na Lukinka, tak mozem byt tehotna aj stale

michaela3108
20. máj 2008

Matinka, tak ešte urobme prieskum a uvidíme na ktorý deň sa nám ozve najviac kočiek , čo ty na to?

matinka
20. máj 2008

baby a budete pouzivat aj avivaz hned od zaciatku? Mne to teraz napadlo, mari sa mi, ze niekde som citala, ze by sa nemala pouzivat. Alebo nie? Nevieeem, poradte 😉

matinka
20. máj 2008

OK 🙂 , len aby sme uz nezacali rodit 😀

monatko
20. máj 2008

matinka, to som aj ja niekde pocula/citala... a rozhodne by sa to vraj nemalo s praskom prehanat...

matinka
20. máj 2008

monatko, takze ani avivaz a aj prasok "primnerene" ?

matinka
20. máj 2008

jedna moja znama vyprala vecicky najprv v normalnom a potom v baby prasku 😅 , no zase netreba to prehanat 😀

monatko
20. máj 2008

asi tak nejak, ved ta babatkovska pokozka je strasne jemnunka a citliva, takze to by asi neurobilo dobrotu...

matinka
20. máj 2008

monatko, nova fotecka 😉

monatko
20. máj 2008

hehe 😎

monatko
20. máj 2008

matinka, az teraz som si vsimla, co si napisala o tej znamej 😕 prepanakrala, to naco? vsak to babatko nechodi orat, aby sa tak zaspinilo... 😀 😀

jeana
20. máj 2008

ahojte 😉
Monatko! ja som ta odhalila! Ta nova fotecka je z Trencianskych Teplic z terasy hotela Baracka... 😵
vsak mam pravdu! 😀 😀 😀

monatko
20. máj 2008

jeana teeeeeeda, ty to v akej firme pracujes??????? 😀 😀 no dobra si 😝 😉

meggi
20. máj 2008

Ahojte babule,
ja som tu u vas nová, tak ma snad medzi seba prijmete... Termin mam na 22.jula, aj ked mi to na začiatku posunuli na 3.8. podla sona, ale zase mi to dali na jul, tak by som mala patrit medzi vas... Mam už skoro 20 mesačnu Karolinku, takže mal by byt medzi nimi rozdiel 22 mesiacov... Popravde som si čítavala vačšinou augustovky, tak nemam ešte prehlad o vas, ale snad to doženiem... Inak mam zatial fain tehu, cítim sa dobre a akosi mi všetok čas vyplna dcerka, tak nemam vela času na sledovanie seba... Minulý týžden som bola na kontrole a povedali, že by som mala mat dalšiu babu, tak sa vytešujem... ale meno ešte vybraté nemam... Tak to by bolo na začiatok všetko...

monatko
20. máj 2008

ahoj meggi, vitaj v julovkach 😉 si priamo z TN?

meggi
20. máj 2008

ahoj monatko, ano, byvam priamo v TN... Jééé, veru to nemame od seba daleko... A chodievaš do TN?

matinka
20. máj 2008

vitaj meggi, velmi radi prijmeme medzi seba dalsiu skusenu maminku, mame ich tu zopar, ale prvorodicky prevladaju 😉 , cit sa tu ako doma 🙂

baby, ja uz som vyspata 😅 , zaspala som pred TN a zobudila som sa po panelaku 😀 ... to urcite to dnesne pocasie 🙄

jeana
20. máj 2008

monatko 😀
studovala som kedysi hotelovku a s manzelom sme zavisli kavickari, takze mame preluskanych veeeeeelmi vela podnikov tu v BA, ale ako rodena Nemsovanka, samozrejme aj TN a okolie 😀 😀
takze Baracka sa neda prehliadnut, i ked kava mi tam nechutila, ale zakusky byvali very good 😀 kedysi sme tam chceli mat svadbu, zial bolo nas moooooooc vela ☹

meggi
20. máj 2008

jeana, ja som mala starých rodičov z Nemšovej a stále tam mam ešte rodinu 🙂
Čo sa týka tých práškov - ja som malej prala v Lovele a avivaž som radšej nedávala - Teraz davam aj Vaniš na škrny... a aj klasicky prášok Persil či iné... Dobru nocku, idem si už lahnut, lebo rano je ta moja princezna skoro hore...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre