Júl 2008 II. Pridajte sa

maculik
25. apr 2008

Druha cast je otvorena 🙂

sloniiicek
1. júl 2008

ahojte babulky. tak ako sa dnes mame? my zatial vsetko postarom. malinkej sa lubi v brusku. 😀

elenita
1. júl 2008

Ahojte julovecky, strasne davno sme tu neboli! Pri malinkych absolutne nic nestiham 😅 . Novym maminkam srdecne blahozelame! Inak mame aj nejaky fotoalbum deticiek alebo nieco podobne? Ja uz absolutne ani netusim, co sa na tejto stranke deje 😅

sveva
1. júl 2008

Ahoj elenita. Máme album naše bábätká. 😉

monatko
1. júl 2008

ahojte, tak my dnes zaciname (dufam) posledny tyzden nasej bruskatej cesty 🙂 jaaaaaj, uz aby to bolo!!!!! som strasne netrpezliva 😎 ale zatial ziadne priznaky, ani najmensie ☹

elenitka, vitaj! tak to tu asi viacere zo zaciatku nebudeme prispievat, ja inak nechapem, alebo skor sa divim, ze niektore maminky, ktore maju uplne malinke babatka, su tu v podstate non-stop, to sa fakt da stihat aj net aj mimi, domacnost?? no sama som zvedava, jak to pojde nam 😝

maculik
autor
1. júl 2008

ahojte, ako sa mate? elenitka vitaj, idem kuknut, ci mas nejake nove foto malickych 🙂
monatko, ten posledny tyzden ti celkom zavidim. ja si este pockam 🙂 Zajtra idem vecer na kontrolu, tak som zvedava, co lekar povie.
vcera som bola akasi aktivna, upratala som komplet spalnu, lietala som tam s vysavacom, handrou, umyla dlazky, no a vecer som sa ledva hybala 😅 Takze okna, ktore som planovala vsetky dnes, si nechavam na postupne, ved ak aj to nestihnem, nic sa nedeje, no nie? 😉

matinka
1. júl 2008

marse, zaaavidim ti tie noci, nas maly bol dnes hore od 3.00 do 7.00, som ako matoha... a pozor na tie prsniky, ja uz som stihla zistit, co je to mastitida 😒

maculik
autor
1. júl 2008

jej, prave som docitala, tak gratulujem k novym babatkam a Bc Jeane 😀
alex, uz som si myslela, ze si ta nechali v nemocke, ked si tu tak dlhsie nebola 🙂

kocky, chem sa spytat, rano (alebo aj v noci , ked sa zobudim na vecko) mam uplne necitlive prsty na rukach, ked ich chcem rozhybat, velmi to boli a potom sice v pohode s nimi hybem, ale konce mam stale strpnute.
neviete, co to moze byt? myslite, ze je to len tymi opuchmi alebo to moze byt nieco viac?

mywiel
1. júl 2008

Maculik ja mam to iste je to tymi opuchmi, uz len vydrzat do porodu... 😒

lienka7
1. júl 2008

baby som na tom podobne - moze to byt tym, ze male tlaci na nejaky nerv (kolegyna tak mala ku koncu skoro nefunkcnu ruku lebo maly jej tlacil na nerv) alebo v nasom pripade je to opuchom. Tak ako mi opuchnu nohy - aj prsty na nohach a chvilu mi trva kym to rozhybem, tak isto mi vedia opuchnut prsty na rukach, ale da sa to tiez rozhybat, ale je to take dost neprijemne

meggi
1. júl 2008

Gratulkooooo k všetkým malinkým babenkám 😉 Ja sa už tiež neviem dočkat, ale ešte si počkám... Včera som bola taká nervozna až hroza, všetko mi vadilo a keby to išlo, tak by ma manžel asi vyfučal, aby som stále nefrflala 😅 Dnes sa už cítim zase v pohode, dobre sa mi spalo aj v noci a ráno sme si spachtošili s malou až do 8,30 - čo je supeeer... Poobede sa chystám na kontrolu, tak som zvedavá, čo mi povedia... teraz už treba každý týžden, len strašne dlho sa tam čaká, čo ma dost odrádza - ale čo už...
Ja moc opuchy nemam ale pri prvej som mala - treba cvičit chodidlami kruživými pohybmi v smere hodinových ručičiek, a ked su krče, tak chodidlo tlačit smerom k lýtkam - to ma zatial tiež obchdáza, naštastie 🙂

ria.riuska
1. júl 2008

Dievcata, ja mam tieto krce uz pekne dlho... Opuchnute ruky a prsty ani neviem stlacit rano ked sa zobudim uz niekolko mesiacov...To iste s nohami...
No, my sme dnes boli na Antolskej s taskou, a nic.. Definitivne sme sa teda aspon dohodli na piatok rano, kedy mam prist na prijem a v nedelu porodim, tak dufam, ze sa uz nic nezmeni... Ale asi nie. Juj, takze nielen, ze som julovka ako sa patri, ale este to aj vyslo na termin 🙂

A zabudla som, ze gratulujem vsetkym cerstvym mamickam a zelam veeela stasticka 😵 Aj nasej menovkyni Miuske a maminke Miske 😉

sarica
1. júl 2008

Ahojte hlásim sa vám vo dvoch kusoch-malá Lea sa narodila 27.júna2008 o 21.20hod a mala 4070gr.a53cm-večer dám foto do albumu.Páááááááá 😀

sveva
1. júl 2008

Sarica tak to blahoželáme. 😀

ria.riuska
1. júl 2008

jeeej, sarica, gratulujem... Aj ja uz chcem 😅 Hlavne nech ste zdravucke... Pekne sa nam to tu rozbehlo 😵

zabkatt
1. júl 2008

jáj babulky to je hrozné!!!! Všetky to už mážte skoro za sebou, tak vám závidím. 😅

monatko
1. júl 2008

sarica, paraaaaaada, gratulujem 🙂

ozaj ktovie, ako ajciatko, neviete nic?

bessy21
1. júl 2008

ahojte. Tak opať pribudlo toľko nových maminiek 😉 tak všetkým srdečne gratulujem a želám veľa zdravíčka a mliečka pre drobčekov. 😉 Ja už hádam o týžden budem toho nášho drobca môcť pomojkať ,už sa veľmi teším 🙂 A my ostatné už budeme všetky júlovky 😉 Tak sa pekne zatial držkajte 😉

karamelinka
1. júl 2008

gratulujem vsetkym maminkammmmmmmmmmmm a jeana gratulujem k titulu 😉

jeana
1. júl 2008

ahojte ajciatko

ide zajtra na poradnu a vo stvrtok by to mohla mat za sebou ako mi dnes pisala, ale neviem preco nechodi aj na konika 😅
blahozelam dalsim maminkam, ved tu to ide ako na beziacom pase 😀

monatko
1. júl 2008

jeana, dik za info 🙂 jo a Tebe tiez patri gratulacia, tak vidis jeden taky malilinkaty porod uz mas za sebou 😅 😀

jeana
1. júl 2008

dakujem.. taky malinkaty hej 😀
inak prave som sla akoze na nakup potravin (ved kupila som aj tie), ale za to ze bola malinka taka perfektna a tak maminke pomahala som sa musela zastavit aj v ZARA a nieco jej samozrejme kupit 😀
zajtra po 2 tyzdnoch konecne lekarovi, tak dufam ze je vsetko OK 😉

gogos
1. júl 2008

ahojte babulky.Nemáte niektorá overený spôsob ako našim malým drobcom pomôcť aby prišli na svet teraz, keď už ich chceme. Veď to čakanie je už neznesiteľné 😒 😖 😅

jeana
1. júl 2008

mne vcera svokra radila ako pomoc pre rychly porod kazdy den umyvat dlazku..
dobre som sa pri tom zabavila lebo to by som kazdy den pol dna nic ine ani nerobila 😀 😀

gogos
1. júl 2008

jeana vdaka za tip, svokry niekedy maju aj dobre napady.Asi to ale skusat radsej nebudem.Alebo ano? No ktovie 😀

lenockaaa
1. júl 2008

gogos keby som ten sposob poznala uz to praktizujem 😀 😀 ja som uz umyla aj okna aj podlahy aj upratala a staaaaaaaale niiiiiiiic 🙂

lenockaaa
1. júl 2008

ozaj babulky vsetkym novym maminkam a babatkam zo srdiecka gratulujem, uz to nestiham sledovat, kazdu chvilu niekto pribuda 🙂

lenockaaa
1. júl 2008

babulky a v tychto poslednych dnoch alebo tyzdnoch priberate aj nieco na vahe?? lebo ja hej, stale, a to som pocula ze v poslednych tyzdnoch dokonca niekto aj schudne, to by mi trochu aj bodlo 🙂

monatko
1. júl 2008

lienocka, ja to mam s priberanim celkom v norme, priberam rovnomerne, dokopy to je 10kg, no ale na to, kolko som za posledny mesiac zozrala (lebo to sa inak neda nazvat), som nejak extremne nepribrala..... ja si dam obed, za pol hodinu 2 chleby, sladkosti, vsetko mozne....... a vysledok? vid album 😀

mywiel
1. júl 2008

Gogos babo vie najlepsie kedy je cas pochybujem ze nieco to moze urychlit, ved uz to mas mozno zachvilku. 😉 🙂 😵

mywiel
1. júl 2008

Lenocka ja som tiez este pribrala teraz ku koncu ale mozno je to aj tymi opuchmi...? 😅 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre