Júl 2008 II. Pridajte sa

maculik
25. apr 2008

Druha cast je otvorena 🙂

bessy21
12. máj 2008

no veru monatko radšej nepokúšať šťastie ja som raz tak vyleštila dlážku že som sa šla na nej zahlušiť 😅 ALe najhoršie sú tie ´dvojnohé ´kone čo so mnou pracujú a som celá happy že budem mať min.3roky od nich pokoj 😝 😝 😝

monatko
12. máj 2008

haha bessy, to bolo dooooooost dobre 😀 😀

bessy21
12. máj 2008

monatko: no ja som z nich už na prášky..keď Ti od rána niekto znemprijemnuje 10rokov život intrigami..tak sa Ti nechce ani do práce chodiť... 😖 Tak som čakala že pôjdu na dôchodok a bude kľud ..a oni aj šli..ale robia stále 😠 popri - blbý zákon 😅

saudi
12. máj 2008

ahojte, ja som prave prisla od lekara a povedal mi, ze sa babo otocilo ritkou dolu, tak som z toho nestastna, lebo povodne bolo pekne hlavickou :( Viem, ze sa moze este otocit spravne, ale aj tak... :( Cim vyssi tyzden, tym mensia sanca na otocenie. ach jaj :(

matinka
12. máj 2008

saudi, neboj, moj je tiez otoceny ritkou dolu, uvidim na sone o 2 tyzdne, ci sa to zmenilo, ale citala som krasny pribeh o tom, ako deticky v brusku reaguju na svetlo - pomaly prechadzas baterkou zhora dole a krpec sa ti moze otocit 😵 , aj marse vravela, ze sa jej prve otocilo 2 tyzdne pred porodom, nebooooj 😉

monatko
12. máj 2008

saudi, to je aj moj pripad: asi tak mesiac a pol dozadu mi dr zvestovala krasnu polohu babatka, teda hlavicka skor dole, no a minule povedala, ze je divne natocene a ze to vyzera na CR 😒 no co, nechame to na osud a na babo 😵

monatko
12. máj 2008

inac zajtra idem zubarke, brrrrrrrrrrrrrr ☹

michaela3108
12. máj 2008

Monatko klídek, ja som bola dnes a vstredu idem znova..ale teda ja mám fantasdtickú zubárku. Ani keď mi nervy zo zuba vyberala, asom asi ani tu injekciu necítila. je bombová
😉

monatko
12. máj 2008

miska 😕 no ja dufam, ze mi nic robit nebude, ani s vrtanim neratam 🤐 no nic, necham sa prekvapit...

fazuliatko
12. máj 2008

babulky,komu mam napisat,aby mi zmenil udaje v nasej tabulke?uz som poslala dve spravy a nic... ☹ uz vieme,ze budeme mat adamka,tak som to chcela zmenit,ale akosi nic...

mywiel
12. máj 2008

Napis Alex... 😉

matinka
12. máj 2008

ahoj fazuliatko, napis alexandre, ona to urcite skor, ci neskor zmeni, podla toho, ako bude mat cas 😉

alexandra
12. máj 2008

fayuliatko presne ako baby pisu, ale cas budem mat zajtra, len mi to prosim daj do posty, lebo tabulku upravujem z prace 😉

fazuliatko
12. máj 2008

dakujem babulky... 😀

matinka
13. máj 2008

bre ranko vsetkym 🙂 , ako sa dnes mate? My odratavame, uz len 14 pracovnych dni 😀

matinka
13. máj 2008

alex nam krasne vynovila tabulku 😉 , dakujeme

zabkatt
13. máj 2008

dobré ránko tak ja som zase skoro po týždni v práci, našťastie tu nemám šéfa, tak pohodička, ale ako náhle som ráno malému zahlásila, že idem do práce, tak protestuje a tak ma bolí celý spodok bruška, že to snáď niej je ani možné 😖 Nepomohlo ani keď som ho uistila, že nebudeme nič robiť, len sedkať a pozerať čo nové vo svete cez net 😀 Ešte by som chcela potiahnuť tento a budúci týždeň a potom dovolenka a MD, tak uvidíme ako bude krpec reagovať. Babule a v 30tt by sa nemalo chodiť na utz? My to pripadalo, že ma včera odbil len tak aby sa nepovedalo, nič v podstate neviem nové, ani som ho nevidela, neviem koľko váži nič. ☹

matinka
13. máj 2008

ahoj zabka, ja som bola na kontrole v 27 tt a najblizsie ma objednal na 33 tt a vtedy mi bude robit velky UTZ, asi aj u teba si to nechal na najblizsiu kontrolu. Mojmu krpcovi zase tatinko kazdy den rozprava, ze uz len x krat pojdete s maminkou do robotky a maminka sa nebude roculovat a bude pekne papat ... 😀

macicka
13. máj 2008

ahojte kočky,
komu mám napísať, aby ste nás vložili do tabuľky júloviek??? 😉
Matinka, aj môj manžel sa s mimčom rozpráva a obhryzkáva a hladká ho keď boxuje a kupodivu to má zázračné účinky, lebo vždy prestane a upokojí sa. Keďže mu to tak dobre ide ešte keď je v brušku tak to bude robiť aj keď už bude na svete 😀 😀 😀

macicka
13. máj 2008

aha už som to našla alexandre. 😲 tak idem písať.... 😅

mywiel
13. máj 2008

Ahojte, ja idem tiez za v pondelok na velky utz to budem v 32t., uz sa tesim... 😀 😵

maculik
autor
13. máj 2008

prajem pekne ranko po dlhom vikende 🙂
co je tu nove?
my ideme na kontrolu zajtra, uz sa tesiiiim, len je mi trochu smutno, lebo manzel to nestihne. Ale co uz, tak mu to poukazujem aspon na DVD...

marianella
13. máj 2008

čaute kočky. čo nového? som tu dlho nebola... asi to bude tým slniečkom 😀
včera som bola na poradni a máme nové tabletky, lebo sme chudokrvný 😠 , a taktiež začínam kupovať veci do porodnice 🙂 , manžel sa mi vysmieva, že je to ešte zavčasu, ale ja si to nemyslím 😀, u doktorky som už dostala zoznam. a kupili sme oblečko na krst 😀 , je nadherné... idem ho odfotiť 😀

maculik
autor
13. máj 2008

marianella, aj ja mam nove tabletky, min.tyzden som si v poste nasla recept na zelezo s odkazom, ze mam lahky nedostatok, doktor zistil z vysledkov, tak mi to hned poslal, ani necakal do zajtra, ked idem na kontrolu. Aj magnezium uzivam, lebo som mavala krce v nohach.
Veci do porodnice uz tiez budem mat tu, dala som si to sestre kupit na Slov., nech tu nemusim chaosit a hladat, ako sa to povie po franc. 😀 Manzel mi to prinesie, bol poslednykrat na Slov.autom, tak som to vyuzila 😉
Idem pridat brusko do juloviek.

mywiel
13. máj 2008

Marianella nie je to zavcasu, moja kamoska rodila v 34t., ja uz chystam tiez tasku do porodnice, lebo clovek nikdy nevie, radsej to mat nachystane. Ja som tiez kupila ruzove saticky a balerinky na vianoce, uz su v albume, mala bude ako princezna... 😀 😵

marianella
13. máj 2008

maculik aj ja berem aj magnezko, ale krč sa aj tak sem tam objaví, aj dnes ráno ma zobudil 😖
mywiel aj moja kamoska rodila v 35tt,niekedy ma z toho už chyta aj stres, že je to tak blíííízko.ale toho brucha sa už rada zbavím, včera večer som ho chcela na jednu noc požičať manželovi, že nech si to vyskúša...len keby sa to tak dalo 😀

mywiel
13. máj 2008

Aj moj manzel by si to rad vyskusal... 😀 To mas dobre, ja uz by som kludne rodila, uz ratam dni ale babo musi este rast. 😉

maculik
autor
13. máj 2008

tak to vam zavidim, ja sa este na porod necitim pripravena, mam obavy, ci to budem vediet rozoznat a pod., v piatok som si o tom citala v knihe, no neviem, neviem....
moj manzel ma stale vola ze tucibomba 😀 (zo srandy), no ked som mu minule ukazala inu tehotnu zenu, ktora bola asi raz tak velka ako ja, tak povedal, ze az taka bomba nie som 😉 No tiez povedal, ze si este rozmysli, ci aj dalsie dieta, lebo ked vidi, ako ma to obmedzuje a ze nemozem spavat a pod., tak ze to on velmi nechce, a nedalo sa mi vysvetlit, ze ja mam uplne super priebeh (klop klop), on stale ma akesi obavy.
Tak som mu povedala, ze to urcite preto, lebo s nim nema kto pit vinko, preto nechce, aby som bola obmedzovana 😀 😀

zabkatt
13. máj 2008

No aj ja budem musieť odfotiť bruško a pridať, poobede všetko pofotím aj čo som pokúpila, tú hojadačku a to kresielko vibrujúce, ale ostatné ako stoličku na papanie a hojdačku som už nechal v novom lebo do tohoto 2izbového malého bytíku mi to nevojde, tak aspoň kolotoč, prebalovací pultík a kresielko a samozrejme bruško 😀 Ja mám veci už tiež skoro všetky pre mňa do pôrodnice (ešte nejaké drobnosti), kôly tomu že ma plašili že ma už zavrú do nemocnice, tak aby nemusel manžel behať jak splašený 😀

macicka
13. máj 2008

maculík môj manžel ma volá tučko bombička (tiež zo srandy). Ja mám tašku zbalenú tak na 3/4. Tým, že sa mi skracuje ten krčok tak sa bojím a mám to aspoň takto provizorne zbalené keby dačo... 😖
tiež užívam magnezium aby bruško netvrdlo, ale včera som žehličkovala a tak mi strašne stvrdlo a začalo sa sťahovať.... tak som rýchlo utekala na gauč nohy na operadlo. to bola úľava keď to prešlo. Fujha.....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre