Júl 2008 II. Pridajte sa

maculik
25. apr 2008

Druha cast je otvorena 🙂

danciacik
8. júl 2008

Ahojte kočky. No ja vám sem pridám ďalšiu čerstvú maminu. Dnes porodila svojho synčeka ďalšia júlovka - Zdenocka z Popradu z mierami 2480 g a 48 cm, takže gratulujeme.

majula009
8. júl 2008

No gratulujeme Zdenocke 😀 a tisko zavidime

dan.ka
8. júl 2008

Ahoj holky můžu se k vám přidat jsem sice z čiech,ale taky čekám miminko v Juli 😉 .

mywiel
9. júl 2008

Ahoj dan.ka jasne ze sa mozes pridat k nam mamickam trpezlivkam cakatelkam... 😀 😉 😵

sveva
9. júl 2008

Dobré ránko kinderká. 😉

TAk ja som si včera dala kúpeľ a poskákala som na lopte, tak dúfam, že sa to pohlo. Je mi trošku blbo, ale to mi je už 2 týždne.

Dan.ka vitaj. 😀

monatko
9. júl 2008

Ahojte. Tak Monatko je asi o tomto case na vysetreniach pred cisarskym. Okolo deviatej by jej mali robit zakrok. Vcera jej povedal doktor na ultrazvuku, ked jej robil biometriu, ze to bude kus chlapa. Odhadom vazi okolo 4kg + - 20 deka. Ju to chudatko az zamrazilo, lebo ma mensiu panvu. Takze sa primar hned vcera rozhodol, ze si ju tam nechaju a dnes by to hadam mala mat za sebou. Vecer jej dali diazepan, aby si pospala, ale asi okolo takej druhej jej prestaval ucinkovat a spala tak prerusovane. Co hodinu sa zobudila. Ale vraj sa to este celkom dalo. No a hadam o taku hodinku az dve bude na svete aj nase male - velke Slniecko. Tak ahojte a ja dnes vecer este napisem podrobnejsie info.
Drzte sa vsetky. S pozdravom mavzel von Monatko 😉

sveva
9. júl 2008

Pozdravuj monatko a držíme jej palce. 😉

zabkatt
9. júl 2008

Ďakujeme za info a držíme palčeky.
Tak sa hlásim ako som slúbila včera, že nič. Išla som si napustiť vaňu a hups, išla len studená voda, lebo nielen že začala tiecť práčka, ale ešteaj teplý kúpel nič 😲

dan.ka
9. júl 2008

Ahoj mamičky 🙂 sice žiju v čechách,ale původem pocházim zo Žiaru nad Hronom(Žarnovica)jestly to někdo znáte.Já jsem byla na kontrolu ted v ponděli u DR.a říkal,že malá váží 3500g a že se ještě nechystá ven tak jsem zvědavá má na to ještě 9 dnů 😉 Jsem moc ráda,že si s váma můžu pokecat.

lenockaaa
9. júl 2008

danka ahoooj ja som bola tiez u dr vcera a tiez sa ta moja ze vraj moc nehrnie von a to ma na to uz len 4 dni 🙂 🙂 najradsej uz by som to mala za sebou ale povedala som si ze nebudem nad tym uz rozmyslat a nech to pride kedy chce, no nie 😕 🙂

dan.ka
9. júl 2008

Jasne ja na to taky už nechci myslet at si o to řekne sama,kdy je ten správný čas,ale doufám že tam nebude tak dlouho že bude mit nakonec 4kg.Holčičky na sebe nechávají rády čekat 😉

dan.ka
9. júl 2008

lenockaaa:kukala som na tvoj album a pre malu Dominičku je všetko dokonale nachystané 😉 krásnééé

mywiel
9. júl 2008

Lenockaaa zabera sexik, tepla vana kazdy den a malinikovy caj...ja idem na to. 😀 😉

lienka7
9. júl 2008

Ahojte.
Nas maly sa tiez nikam este nechysta - dava si na cas - ma este 7 dni, tak uvidime. Od vcera funujem aj na malinikovom caji tak uvidime.
Nohy mi uz ani neodpuchaju a zacali ma boliet bedrove klby - zvlast ked dlhsie chodim alebo stojim. Teraz som bola v meste povybavovat co treba + nakupit - trvalo mi to 1,5 hodiny a uz som si myslela ze domov ani nedojdem ☹

dan.ka
9. júl 2008

Ahoj kočky a kde seženu ten malinikovy čaj??

lienka7
9. júl 2008

Ja som kupila v lekarni, mali aj sypany aj sackovy, mohli by mat aj v cajovni. Pytaj si malinikovy caj alebo caj s Ostruziny malinovej

dan.ka
9. júl 2008

Děkuju tak jdu do lékárny 😉

zmrzka333
9. júl 2008

ahojte babule, hlasim ze stale nic

lienka7
9. júl 2008

Zmrzka - to ta nechali tyzden prenasat? 😲
kolegyna prenasala 5 dni a bola z toho hotova aj ona aj lekar. Hrozil jej cisarsky ak sa to same nerozbehne, ale nastastie mala sa rozhodla sama - noc pred cisarskym

mywiel
9. júl 2008

Tu nechavaju prenasat 10 dni!! 😲 😲

zmrzka333
9. júl 2008

v piatok mam ist do poradne aj s taskou keby daco, toto mi povedal Dr.

lenockaaa
9. júl 2008

mywiel spravne chapem ze uz aj ty co chvila budes mat svoje babatko pri sebe?? 🙂 tu budem samaaaaa ☹ ved sa tak neponahlajte 🙂 🙂

mywiel
9. júl 2008

co chvila? no to neviem mam termin ako ty 😀

lenockaaa
9. júl 2008

jaaaj ja som to pochopila tak ze to vsetko pomohlo a uz ides na to, ako do nemocky 😀 😀

lenockaaa
9. júl 2008

danka dakujeeem trosku som sa vyblaznila.....ale aj ty mas veeeelmi peknee spraveny ten kutik 🙂 zohnala si cajik??

mywielb idem si ja taky spravit , aspon pol litra 😀 😀

monatko
9. júl 2008

Cafteeee, tak mame zdraveho chlapca, vola sa Simon, vazi 3,8kg a meria 52cm. Je to taky maly Valibuk 😉
Hlasivky ma vraj poriadne. ale ked bol pri maminke, tak bol tichucko ako anielik.
Monatko je sice cela ubolena, ale velmi stastna! Od pasa dole este toho vela neciti ale brusko ju uz pobolieva.
OK, ja koncim, idem pozriet aspon malickeho, ked sa dnes k Monatku nedostanem. Ale aspon si mozme volat 😵
Ahojte a tym, ktore to mate este pred sebou velmi drzime palce, uz vsetci traja 😀

lenockaaa
9. júl 2008

jeeej gratulejeme k dalsiemu babatku 🙂

dan.ka
9. júl 2008

lenockaaa jsem zvědavá jestly mi ten čajík pomůže,včera jsem měla prvý krát bolesti,ale po nekolika hodinách přešly.Děkuju za pultík chtěla jsme všechno marhulové a aj tak mám 😉
Gratuluju k miminku 🙂

avanka
9. júl 2008

Monatko, gratulujeme s Lukaskom k Simonkovi, nech vam rastie do krasy a mudrosti......a neboj, rana sa zahoji, ja uz teraz ani neviem, ze som rodila sekciou a kludne by som isla znova, bol to super zazitok

Kinderka a vam drzime palceky, nech vam to dobre dopadne a coskoro mate pri sebe babatka 😀 😀

gogos
9. júl 2008

avanka to sa dobre číta. JA som objednaná na sekciu zajtra, tak ma to trošku povzbudilo 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre