Júl 2008 II. Pridajte sa

maculik
25. apr 2008

Druha cast je otvorena 🙂

maculik
autor
14. júl 2008

ktovie, este nepridali foto, potom posudime 🙂 A mozno ma len tazke kosti a naozaj je drobny 😀

majkotanicka
14. júl 2008

ahojte baby, tak mi sme už tu. malý sa mi narodil v 38 týždni.

meggi
14. júl 2008

Joooj, ja už akosi strácam prehlad, tolko bábeniek sa tu narodilo - to je supeeer 😉 Všetkým novým mamičkám gratulujem, už nas tu mamičiek, čo ešte čakáme ubuda...
Ja som bola dnes na sone a je všetko ok, babo by teraz malo vážit okolo 3200 a už možem čakat, že za nejaký ten týžden aj ja budem držat babenko v náručí... Už aby to bolo 🙂
Ja zatial cvičné kontrakcie nemám a ani pri prvej som nemala, hned mi odtiekla plodová voda a kontrakcie začali až po nejakej pol hodinke a za nejaké 3 hodinky už bola malinká na svete - dufam, že aj tento druhý bude taký rýchly...

fialllka
14. júl 2008

ahojte:

sloniiicek: ma Matku 😉 Matka je na svete, o 11:58 s mierami 3010 g a 48 cm

simka9122008
14. júl 2008

Tak gratulujeme.

effie
14. júl 2008

jeej sloniiicek gratulujem!!! a samozrejme aj ostatnym cerstvym maminkam!

my stale cakame, ale zatial sa malemu v brusku paci..ale uz sme aj nervozni, uz to aj ja chcem mat za sebou cim skor!! 😀

zabkatt
14. júl 2008

joj babulky čakajte aj na mňa. Mňa kríže od včera stále bolia, ale stále nič. V stredu ideme do tých TO čo sa zmenilo, tak uvidíme. 😲

dzanka3
14. júl 2008

ako sa to rozbehlo s porodmi.....a ja veru nic - dnes som bola na poradni a ze asi najskor o tyzden - hadam len srandoval 😒 ved chudatko moje uz ano miesta nema - len sa natahuje a nema kde......

zabkatt a zase baby z TO chodia do NR - lebo z TO maju zle skusenosti....a vedia aj o tolkych mrtvych babetkach co sa na verejnost nedostane.....ale nechcem ta strasit - ved kto nema problemi porodi hoci kde...ale ked nastanu - v TO su uplne hotovi......

stresmenka
14. júl 2008

Aj mi gratulujeme vsetkym maminkam aj detickam nech rastu do krasy 🙂

mywiel
14. júl 2008

Tak my tiez stale nic na kontrolu mam prist zas o tri dni, tak dufam, ze uz nebudem musiet ist. Ved kto to porodi, som zvedava kolko vazi teraz, doki to uz ani nekontroloval, len ozvy srdca.

lienka7
14. júl 2008

Ahojte.
Gratulujem novym maminam.
Dnes som mala tiez kontrolu a stale nic. Ziadne kontrakcie, poslickovia, naznaky no skratka nic.
Mne by to aj bolo jedno - mat brusko sa mi paci a tak si ho zacinam uzivat kym ho este mam 😉
Blbe je ale to, ze lekar mi ide 23.7 na dovolenku takze zacina byt on nervozny viac ako ja a k tomu este nema rad ked sa babo prenasa.
Najvecsi problem je v tom, ze by mi aj porod vyvolal ale ked nemam ani naznaky tak by som sa zbytocne trapila. Tak vraj mam robit vsetko to co bolo doteraz zakazane (vymalovat, umyt okna a pod) aby sa to dako pohlo
😀
a vo stvrtok zase kontrola tak sa nechame prekvapit

num7976
14. júl 2008

ahojte teda tu ale pribudlo zase babatiek!pripajam sa k gratulaciam!
my sme boli dnes na kontrole,tak som konecne otvorena na 1cm aj stvrt,no ale aj ctg zaznamy nasvedcovali tomu,ze sa blizi porod,tak som rada ze mozno do tyzdna uz bude aj mala pri nas,ak nie,tak zase v pondelok kontrola..no ved uvidime,ale tak noci uz mam take vselijake,tak snad sa to nezastavi a tento tyzden odrodim.. 😵
mywiel ten cajik moze byt ok,ved vravim,ze aj malinu pijem a ked je to zase overene,tak preco to neskusit,ked mozeme predist zltacke,zajtra si ho vypytam v lekarni a budem sa musiet donutit ich pit,ja mam najradsej ovocne preto sa mi moc do tych bylinkovych nechce..

sveva
14. júl 2008

Ahojte baby. Tak aj my sme ešte 2v1.

Blahoželám všetkým maminám a ich bábätkám. Prajem veľa zdravíčka, mliečka a veeeeeeeeeeeeeľa radostí. 😀

mywiel
14. júl 2008

Neviem ci ma znervoznuje modry konik ze vsetky rodite ako na pase a ja tu ostanem trcat, ale uz by som chcela mat malu pri sebe aj ked sa citim super, uz sa zacinam bat takych blbosti ako skalena plodova voda...asi by som nemala tu citat vsetky fora, ved zatial je to len den po TP, ale uz sa aj bojim ci to babo porodim bez epi kedze stale pribera... 😒 😕 😅

lenockaaa
14. júl 2008

mywiel len kluuuuud ja som tu tiez stale 😉 ja som si povedala ze chvilu nebudem citat vsetko mozne na MK ale ked ja som taka zvedava ze komu sa uz narodilo babatko ze musim 😅 🙂 ale neboj ved je to uplne normalne aj tyzden po termine.... 🙂 a co ti povedali na kontrole? ze ako to vyzera?

mywiel
14. júl 2008

No prave nepovedal nic, ozvy su ok, utz nerobil asi az v piatok ho urobi ked mam prist najblizsie az v piatok. Potom myslim, ze ide na dovolenku tak hadam ma uz nenecha do buduceho tyzdna prenasat. V nedelu koncim 41tt. 😒

lenockaaa
14. júl 2008

aj ja v nedelu koncim 41 tt na kontrolu idem az v stredu a ak nic dovtedy somtiez zvedava co mi povie ale dufam ze ma tiez nenechaju este prist zase za tyzden ☹

danciacik
15. júl 2008

ahojte kočky. Mywiel netráp sa. Myslím, že celé to tu zakončím až ja.

karinecko
15. júl 2008

Ahojte dievcata vcera sme prisli z porodnice domov vo stvrtok sa nam narodil syncek Tobiasko 3350kg a 50 cm 🙂

zabkatt
15. júl 2008

kaRINECKO GRATULUJEM! My ideme zajtra do TO, tak uvidíme čo nové. Dúfam že nám povie len dobré správy, lebo v piatok odchádza doki na dovolenku, tak maličkému dohováram. 😎 Mne zatiaľ nepomáha nič. Ani upratovanie, ani milovanie, ani teplý kúpel a masírovanie, no proste maličký sa drží mamičky ako kliešťa.
dzanka ja som max. spokojná s lekármi v TO, tak by som chcela rodiť tam kde sa dobre cítim, nemám pocit že som len ďalšia v poradí, ale majú ľudský prístup. 😀

meggi
15. júl 2008

Karinecko- gratulkoooo a prajeme vela mliečka 🙂

trpezliva
15. júl 2008

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
ahojte, tu je fotka malej Martinky (Slonicekovej dcerky..narodila sa vcera). Maju sa dobre, porod bol ukazkovy. Vsetky vas pozdravuje. Su v Ruzinove, ak tam pojdete niektora rodit, tak sa jej ozvite. Je na normalnom oddeleni, su len dve na izbe, takze sa to da. A bola veeeelmi spokojna s Dr.Otapkovou. Viac vam povie sama. 🙂

ria.riuska
15. júl 2008

Ahojte babulky 🙂 Mia Xenia sa narodila 06.07.08 s mierami 3300 gramov a 50 centimetrov, domov z nemocky nas pustili vo stvrtok. Obe sme zdrave a tesime sa 😵
Baby, a kde je ta diskusia uz mamiciek?

effie
15. júl 2008

jej dalsie babetka pribudli..gratulujeeem!!! 😉
my stale cakame...ale zajtra uz idem do nemocky a uvidime ci mi daju vyvolavacku alebo co

lenusha
15. júl 2008

gratulujeme k novym babatkam 😀

a nemajte pocit, ze nas je tu malo, aj ja sa este hlasim do klubu 😀 😝
ja to beriem tak, ze malemu je asi v brusku veeeelmi dobre 😉 a ked mu poslem nejaku pamlsku, vzdy ma za to pekne okope do rebier 😀

matinka
15. júl 2008

ria, diskusia je tiez v spolocnych terminoch pod nazvom julove babatka 08, tak sup tam a gratulujeeeem 😵
gratulujem aj karinecko a sloniiicek 😵

maculik
autor
15. júl 2008

aj ja sa hlasim, ze nasmu mimi je tiez dobre v brusku a podla piatkovej kontroly to vyzera, ze budeme prenasat. no co uz. musime si to uzivat 🙂

zabkatt
15. júl 2008

maculik asi už len my dve tu ostaneme 😀

mywiel
15. júl 2008

Gratulujem novym mamickam a dalsim julovym babatkam. 🙂

saudi
15. júl 2008

ahojte, ja tiez este nosim 🙂 termin mam buduci piatok, ale mala je vraj asi o tyzden mensia (teraz ma 3 kg), tak mozno budem tiez prenasat. Ale kedze sme stale koncom panvovym, tak sa vaha neda dobre odhadnut, tak cakame na prekvapenie, ako to vobec bude, ci prirodzeny porod, alebo CS. drzte sa!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre