Júl 2008 II. Pridajte sa

maculik
25. apr 2008

Druha cast je otvorena 🙂

karinecko
9. júl 2008

Ahojte dievcence gratulujem vsetkym novym mamickam a ich uzlickom.Zajtra aj my ideme pre ten nas uzlicek lasky budu my vyvolavat porod.Drzte nam palce 🙂

gogos
9. júl 2008

karin drzim ti palce a budem na teba mysliet ked budem lezat pod spinalkou na stole a cakat kym mi moju malu ukazu. 😠

karinecko
9. júl 2008

Diky za podporu gogos ja na teba tiez ale bojim sa trosku tej bolesti.... Nasa prvorodena ma v piatok narodeniny tak mozno budu mat v rovnaky den a mozno nie mne to nevadi ze bude medzi nimi jeden den v datume ale drahi by chcel aby boli obaja 11.7. 😀

gogos
9. júl 2008

ved mozno vam ten datum vyjde. Podla toho kedy ti vyvolaju porod a ako rychlo to pojde. Jeden nikdy nevie ako to dopadne.

maculik
autor
9. júl 2008

ahojte kocky, znovu nove mimi, gratulujem a karinecko, drzim palce. vlastne aj gogos, ty ides zajtra, ze? 🙂
ja som dnes konecne vyprala vecicky, uz sa susia, chystam sa zehlit, vecer zlozime postielku a pripravime. aj zbalena konecne som.
babulky, aj vy ste teraz take naladove? ja som bola rano uplne hnusna, sme sa skoro pohadali, potom som sa zase skoro rozplakala, ked uz manzel nebol doma, potom mi bolo veselo, potom som zacala rozmyslat, ze co ak mi nieco bude chybat a tak podobne. no hroza.... 😖

lenusha
9. júl 2008

tak karinecko, gogos, vela stastia, budeme na vas mysliet 😵 😉

my niektori tu este nejaky ten tyzden pooxidujeme 😀

ktovie ako dnes sloniiicek 😕

gogos
9. júl 2008

maculik ja som naladova cele tehotenstvo, aj dnes ked som videla v nejakom filme romanticku scenu, tak mi vybehli slzicky, to patri k tomu. Zajtra idem do porodnice na sekciu, dobre si to pametas. 😖

lenus diky za podporu 😅

maculik
autor
9. júl 2008

gogos, ty sa mas 🙂 Aj ked ty uz mas na to datum, tak je dobre.
Mne manzel posledne dni stale hovori, ked mam bolesti, ze uz by sa "to" 😀 mohlo narodit, nech je pokoj 😀 Vraj som posledne 2-3dni uplne nesvoja, to ma pravdu, citim to aj ja.
No, ved vydrzime 🙂

sloniiicek
9. júl 2008

caute babule.
tak sa vam opat hlasime doma. zatial nas poslali domov. vyzeralo to tam dost perne. najskor rano moja doktorka operovala, tak ma zatial poslali na monitoring a o 11.h som isla za nou na 10. poschodie. kukla vysledky, malinka sa ma ok. ale stale sa neotvaram poriadne. tak ma zatial poslala domov. v piatok si to zopakujeme. a ked ani vtedy nie, tak sa uz definitivne dohodneme na termine.
prepacte, ze som sa hned neozvala, ale dosli sme tak strasne unaveni z tej nemocky, ze sme s manzelikom hned zalahli do postele. a spali sme vyse 2 hodin. lebo v noci som akosi zle spala a rano bola dost vypata. a potom sme sa zobudili a najedli. a hned som sadla k netu.

maculik
autor
9. júl 2008

ahoj slonicek, tak este ste v celku 🙂
no ale aspon uz vies, ze ak sa to nepohne do piatku, tak uz sa napevno dohodnete. drzim palce.
ja idem v piatok na kontrolu, som zvedava, co a ako. aj sa spytam, ze ako sa tu postupuje, ak by sa mimi rozhodlo ostat aj po termine. nech viem 🙂
tak zatial pa, drzte sa, zajtra znovu nakuknem.

lenusha
9. júl 2008

ahoj sloniii!

tak mozno si to mala do piatku este rozmysli a rozhodne sa sama 😉 moja mama tiez tak hovorila, ze ked cakala bracha, tak jej tiez povedali, ze za 2 dni ma dojst a on si to medzitym rozmyslel 😀

sloniiicek
9. júl 2008

no uvidime, ked citam, ze uz vsetky rodia, tak .... 😉

dandy05
9. júl 2008

Jeej caute baby, gratulujem novym mimcam 🙂 a ostatnym pevne nervy.
ja som bola na kontrole dnes, a vobec nic. po predcasnom porode ani stopy, mam dojst buduci tyzden. To je vcelku fajn, na termin porodu som si objednala odvoz elektroodpadu z nasej chalupy, tak vidim, ze este pri tom budem asistovat a nakoniec sa mozno aj splni numerologickyna predpoved, ze to bude 26 teho na muzove narodeniny🙂 teda on by chcel, ze to by bol super darcek.

lienka7
9. júl 2008

Ahoj sloni,ze by sme sa tam stretli? 😀
Ja mam termin sice az 17.7 ale z lekara mam pocit ze by bol rad ak by sa maly narodil aj skor. Lenze u mna tomu nic zatial nenasvedcuje a lekar prenasanie nepodporuje a 23.7 ide na dovolenku, tak mam pocit ze asi buduci tyzden pojdem ci sa mi to paci alebo nie, ale viac budem vediet zajtra po kontrole

montinka
9. júl 2008

ahoj lienka ja mam termin 19.7. ale uz 16.7. mam ist do nemocky. ale to tam budem iba taky pozorovaci zajacik.🙂

lienka7
9. júl 2008

a co na tebe budu pozorovat?
nestras montinka, ja tam dopredu nechcem ist ani nahodou ☹

montinka
9. júl 2008

ale nie nechcem ta strasit joj to som nemala v umysle ja idem preto skor lebo som mala ist cisarskym ale doktor mi dnes povedal ze mam prist skor a ze mi vsetko pomeraju aj babo aby vedel ci mi ma robit cisarsky alebo normalne. iba preto idem.

lienka7
9. júl 2008

aha tak to je ine,
som sa zlakla ze tvoj lekar sa riadi heslom - a vieto co, pridite skor a budete cakat v nemocnicni a nie doma...
budem drzat palce aby to nemusel byt cisarsky

montinka
9. júl 2008

ja praveze ten cisarsky chcem,lebo moj ma uz naplasil ze pri normalnom porode nebudem schopna to babo vytlacit

lienka7
9. júl 2008

aha to je potom ine - budes mat maleho valibuka 😉 - aspon si ho budes poznat a nevymenia ti ho 😀

montinka
9. júl 2008

no tym ma strasia ale zase tento druhy co mi ma byt pri porode povedal ze ak uvidi ze by slo normalne tak to necha normalne. tak akoze sa tesim. uz to vidim necha ma tam trapit zo tri hodky a ak uvidi ze to nejde tak sa rozhodne ze predsa len cisarsky

lienka7
9. júl 2008

no mozno by to bolo aj dobre, vyhla by si sa cisarskemu ale zase ak sa tam mas dlho a zbytocne trapit tak nech ti cisarsky spravi cm skor - ved uvidis co zistia

montinka
9. júl 2008

no ved hej.joj dobre ze sa ochladilo vsak?

lienka7
9. júl 2008

no to hej, najhorsie je ze hlasia ze ma byt 27 stupnov ale vonku to na 27 nevyzera a navyse obchadza ma akasi nadcha - to mi este tak chybalo - tyzden pred porodom dostat nadchu 😝

montinka
9. júl 2008

no teda to ti moc nezavidim. ja som mala pred dvomi tyzdnami alebo tyzdnom zase anginu.

lienka7
9. júl 2008

normalne by som si dala bylinkovy caj s medom a citronom ale teraz bylinky moc nemozem tak mi ostava len ovocie ako vitaminy a dufat ze to prejde

montinka
9. júl 2008

no skus citron s cukrom alebooooo joj to nie je na nadchu naparovat sa nemoze hm no neviem

lienka7
9. júl 2008

no ved to je to, kopec veci sa nemoze, ale zase ked to mam uz za par tak neviem, mozno by sa daco uz aj mohlo...
no uvidim ako sa to vyvinie cez vikend

lienka7
9. júl 2008

no montinka, musim sa rozlucit, prisiel manzel, ideme nakupovat, maj sa pekne, budem drzat palce aby vsetko dobre dopadlo

montinka
9. júl 2008

dakujem ti skus si na nakupoch kupit nieco od nadchy. tak ahoj a dzte sa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre