Júl 2008 II. Pridajte sa

maculik
25. apr 2008

Druha cast je otvorena 🙂

mywiel
27. jún 2008

Ahoj lenocka tak dalsia 13tka super tak uz sme styri 🙂 jedna uz porodila. 😉

mywiel
27. jún 2008

Fazuliatko ja by som radsej pila malinikovy caj nez tonik kde je chinin, normalne ho tehotne nemozu. 😕

fazuliatko
27. jún 2008

no ja viem,ze sa nemoze kvoli chininu,ale to preto ze on sposobuje otvaranie krcku a sposobuje kontrakcie a stahy maternice.no tak asi az pri porode v nemocnici,nech to ide rychlejsie...skor teda asi nie. 😖

fazuliatko
27. jún 2008

no ale to uz je jedno,ved ked sme vydrzali doteraz,tak to nebudem riskovat,kvoli tej chvilke,ze sa nieco stane malinkemu.ale do nemocky si ho beriem. 😀

fazuliatko
27. jún 2008

halo babky,ste tu? 😀

fazuliatko
27. jún 2008

to co vsetky rodite,ci spinkate? 😀 😀 😀 ...

fazuliatko
27. jún 2008

akurat drazim na nete obliecky do postielky... 😵 ...dufam,ze ich vyhrame...manzelika mam na nocnej tak sama s bruskom pozeram telku a na kolenach mam notebook a drazim... 😀 😀 😀

mywiel
27. jún 2008

Ahoj, drazis? 😀 Ja som vyhrala na ebay elasticku satku na nosenie babatka. 😉 😵

mywiel
27. jún 2008

Fuuj urobila som si bananovy sejk a nevsimla som si ze mi do pohara spadla mucha, skoro som ju vypila... 😝 😲

fazuliatko
27. jún 2008

no aj ja mam akurat bananikovy sejk,uz som zvladla aj varenu cokoladku a neviem na co by som este tak mala chut... 😀 ...ja som tiez vydrazila na ebay.no to uz ja ani inde nenakupujem... 😀 skoro vsetko mam odtial. 😀

mywiel
27. jún 2008

Aj ja som za ebay. 😀 😉 A na ktorom drazis v UK?

vladimira
27. jún 2008

Ahojte dievcata,
veeelmi vam drzim palce, nech vsetko zvladnete a nech rodite jedna radost!!! Pamatam sa na to, akoby to bolo dnes - pred rokom sme si s babami tiez rozpravali svoje pocity, zazitky, ocakavania...a odrazu tu bol maly zazrak, okolo ktoreho sa teraz vsetko toci!! Trosku vam zavidim, trosku sa usmievam, lebo uz viem, do coho idete 😀 😀 ... drzte sa, babeny!!! 😉

fazuliatko
27. jún 2008

dakujeme vladik... 😅
no my sme na UK ebay.aspon trenujem anglinu,inak by som sa na to ani nepozrela... 😀

marianella
27. jún 2008

no baby vy si davate bananove sejky a ja mam tak trosku krive svedomie, strasne mi zachutilo sampanske tak som si ho buchla a teraz popijam za poharček, no a malemu sa začalo stikutať 😀 , dufam, že ho neopijem od dvoch deci 😅

mywiel
27. jún 2008

Aj ja nakupujem tam a dokonca ma to postovne vynde lacnejsie nez z Francuzska. 😅

marianella
27. jún 2008

ja sm už tiež pokukovala po ebay ale nejako sa tam nevyznam, kedže neviem anglinu 😒 , takže si len sem tam poobzeram handry a predstavujem si ako by som ich mohla vyhrať 😀

fazuliatko
27. jún 2008

ja som tak mala minule strasnu chut na biele vino so spritom... 😅 no tak moj chudacik milacik pekne sadol do auticka a sup do obchodiku.. 😅 tiez sme potom stikutkali...no ale jeden poharik,hadam nespravil nic... 😀

marianella
27. jún 2008

😀 😀 tak ta stikutka je potom asi normal 😀

fazuliatko
27. jún 2008

no to hej,to tie bublinky... 😀 ale nas stikutka casto,ja tak po troske sem tam neodolam spritu alebo fanticke...no proste sa to neda... 😀

fazuliatko
27. jún 2008

no tak dnes tak skoro spinkat nepojdeme... 😀 akurat sme zacali cvicit a vystierat kosticky,takze to dnes bude na dlho... 😀

fazuliatko
27. jún 2008

dneska je tu akosi mrtvo,co ste zacali spinkavat?... 😀

marianella
27. jún 2008

no mne sa teda vobec spinkať nechce 🙂 , som sa obliekla a pojdem asi na večernu prechadzku, trochu vzduchu na tie bublinky 😀 , malinky tiež kostičky vystiera ostošesť

fazuliatko
27. jún 2008

no ja mam milacika v robotke a tu leje ako z krhly,tak mozem akurat otvorit okna a pozerat sa na nete na panelak.som dnes nevidela,lebo pozeram markizu... 😀

marianella
27. jún 2008

no ten moj išiel na pivko, a povedal že do jedenastej pride, takže mam ešte pol hodku na prechadzku 🙂 -tu je pekne, pršalo cez den... tak pa 😎

fazuliatko
27. jún 2008

tak pekny vecer.papa

danciacik
28. jún 2008

Dobré ránko júlovky. Ešte spinkáte? Dnes máme opäť horúco - už normálne nevládzem. Zišla by sa poriadna búrka.

zabkatt
28. jún 2008

dobré ránko babulky, tak ako plánujete víkendovať? Ja pôjdem s malou pozrieť sa na manžela ako hrá futbal, lebo majú z roboty športový deň a potom šup šup na pizzu. 😀 Ja som tiež mala trochu neresti včera, dala som si červený strik so spritom, ale nášmu malému sa to asi páčilo, lebo pekne spinkal celú nocku a mamičku nechal vybuvať 😀 Prajem krásny víkendík 😀

lenockaaa
28. jún 2008

ahojtee tak aj ja sa musim priznat k malickej neresti vcera...mali sme taku mini mojito party a musela som ochutnat 😅

musim povedat ze v poslednej dobe sa mi spava omnoho lepsie, vobec netusim cim to bude, lebo doteraz som asi mesiac vobec nevedela spavat. doma mame otvorene asi vseky okna co sa daju ale ja sa v noci zobudim uplne mokra, spotena ako mys 🙂 a to nemame az take teplo v byte, neviem ci sa mi nieco sniva alebo to tie hormony??

mywiel a kto bol este 13teho a uz ma babatko? to som dako neposterhla?

lenockaaa
28. jún 2008

mywiel vies co je zaujimave ze mame rovnaky TP a ja mam napisany 39tt a ty aj fazuliatko 38tt...nerozumiem tomu 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre