Júl 2008 II. Pridajte sa

maculik
25. apr 2008

Druha cast je otvorena 🙂

mywiel
3. júl 2008

Tak som sa vratila od dokiho, robil mi monitoring, kontrakcie ziadne az na tie dnes rano o druhej ale len chvilku, srdiecko baba je v poriadku, uz ma dole nepozeral, zas mam prist na buduce 14.7. cize po termine. Ked som sa ho spytala ze ci uz nemozem rodit skor, tak sa zasmial ze ved hadam ste podpisala zmulu na 40 tyzdnov nemozete vyhnat najomnika 10 dni pred. 😀

lienka7
3. júl 2008

Ahojte.
Dnes som mala poradnu a pridavam sa k tym z vas, kde ziadny porod zatial nehrozi.
Nemam ziadne priznaky, brusko nekleslo, krcok drzi, vsetko je tak ako ma byt, takze ak sa nic necakane nestane tak do terminu urcite vydrzime a mozno aj dlhsie.
Takze dalsia kontrola 10.7.
Malemu sa u mna dako paci, vcera si tiez robil diskoteku - gogos neboli tam spolu? 😉
Takze este 2 tyzdne vydrzat

fazuliatko
3. júl 2008

ahojte bruska... 😀
mas dobreho dokiho mywiel... 😀 😀 😀

sveva
3. júl 2008

Ahojte baby. Tak čo máme nové? Má to už Alexandra za sebou? Tak to je super, že jej to vyšlo presne na termín. 😉

Dnes sme išli pozrieť kočiar pre Elišku a aj sme ho kúpili. Tak sa mu vytešujem. 😀 😀 😀

fazuliatko
3. júl 2008

myslim,ze ti nasi najomnici to s tym terminom myslia smrtelne vazne... 😀 😀 😀

fazuliatko
3. júl 2008

babulky,robia sa aj vam take biele fliaciky po rukach?ako pigmentove skvrny.myslim,ze tu uz niekto o tom pisal...

fazuliatko
3. júl 2008

aj by som si pozrela historiu,ale akosi dlho nevydrzim za pocitacom sediet,malinkemu sa to nepaci a dava mi to dost najavo... 😝

fazuliatko
3. júl 2008

babulky,je tu niekto?a co alexandra?uz je drobcek na svete?
😀

fazuliatko
3. júl 2008

no tak zas samomluva...ach jaj,no co uz s vami... 😀 😀 😀

lenockaaa
3. júl 2008

ahojte babulky, tak citam ze alex je uz v nemocke, super to sa tesim, ze jej to presne vyslo na termin....my sme dnes absolvovali prednasku otecko pri porode 😀 😀 celkom dobre to bolo, myslim ze pre tych muzov je to na nieco dobre 🙂 ....konecne som si vybavila aj epiduralku...uz som sa bala ze mi to nedaju, kedze sa to ma najneskor tri tyzdne pred porodom 😅

ozaj uz ste to tu urcite spominali velakrat ale ako pocitujete tych poslickov?? ja ich asi este nemam ale zato ma riadne boli cely spodok, sem tam ma picha v podbrusku, a sem tam boli...neviem 😕

fazuliatko
3. júl 2008

to mas poslickov lenocka.to su oni...ako keby si mala mat menstruaciu.presne tak a este viac...proste cely podvozok ta boli... 😝 ja to mam uz tiez a asi uz dobre tri tyzdne... 😝 😝 😝

lenockaaa
3. júl 2008

fazu a ako casto mas tych poslickov?? ja to mam skoro cely den...s malymi prestavkami... 😅 najprv som myslela ze je to vcerajsou kontrolou v poradni ale z toho by ma asi vsetko tam dole nebolelo 😀 😀

fazuliatko
3. júl 2008

no ja to mavam ako kedy.ale tak 10x za den isto...ale moze to byt aj kontrolou

jeana
3. júl 2008

ahojte..\
lenocka vy ste boli na tom pokece pre oteckov na kramaroch?
mohla by si mi please nieco blizsie k tomu napisat.. lebo moj drahy si mysli ze je to zbytocne tak 1.5 hodiny sediet a my by sme to aj napriek tomu absolvovat v pondelok.
dakujem 😉

lenockaaa
3. júl 2008

ano dnes sme tam boli, a dr jandova je naozaj hrozne zlata...ja nemyslim ze je to zbytocne, lebo ona tam ten porod naozaj do detailov opisuje...nejde tak o ani o to co by mal ten otecko robit ale skor o to, aby ho tam nieco neprekvapilo, aby sa nezlakol ze nieco nie je v poriadku, alebo ze sa deje nieco co sa nema...bude vediet ako to prebieha...ja tiez nie som zaq nejake zbytocne prednasky ale tato sme obaja zhodnotili ze bola naozaj prospesna....a bez tej prednasky ho ani neopustia k porodu, to ti ona zapise do knizky 😉

lenockaaa
3. júl 2008

jeana a ty budes rodit na kramaroch?? lebo myslim ze na Antolskej tuto prednasku nemusite absolvovat ale na jramaroch hej 🙂

silvinka
3. júl 2008

ahojte posledne infosky od alex som mala po 18 bola na 5 cm otvorena, cakala na dr kym dorobi sekciu a mali ist na to ale zatial mi nedosla sms ze ci uz ma malinku ci nie 🙂

lenockaaa
3. júl 2008

silvinka kazdopadne pozdravujeme a drzime palce 🙂

jeana
3. júl 2008

jeeej ake aktualne infosky sa tu poskytuju.. to je lepsie nez TA3 😀 😀
lenocka ano idem na kramare a mam zazmluvneneho svojho lekara.. takze ideme aj na tu prednasku a
teraz som zreferovala drahemu co si napisala, tak len nadvihol obocie a sa usmial 😀
na kramare idem z 2 dovodov - moj lekar chodi rodit len sem (externe) a mam to najblizsie..takze je tam mozno aj pravdepodobnost ze sa stretneme 😉 ved sme par dni od seba 🙂

zuz11
3. júl 2008

vo vrazdach mame priamy prenos alexinho porodu 😉 este nic co mame posledne info 😉

karamelinka
3. júl 2008

fiha no alex drzim palce..bola som vo vrazdach je to teda ozaj napinave a ozaj v priamom prenose.... 🙂

karamelinka
3. júl 2008

monti aj moje uz len vytrca nozku alebo ritku 😀 😀 😀 😀

zuz11
3. júl 2008

uz je Danielka na svete 😉

kobyliacik
3. júl 2008

Heeee...aj my sa chystáme v júli, teda koncom júla 😎 a máme už všetko, teraz už len vyložiť nohy na stôl a čakať 😀

sveva
4. júl 2008

Dobré ránko. 😉
Tak blahoželáme Alexande k malej princezničke a prajeme veľa zdravia, mliečka a veeeeeeeeeeeeľa radosti z bába.

Už aby aj naše baby tu bolo. 😅

lienocka235
4. júl 2008

Danielka 3250 g 51 cm 3-7-2008 sprava prisla 23>06 🙂
Gratulujeme a prajeme vela mliecka.. 🙂

bubi7
4. júl 2008

Alexandre gratulujem k Danielke aj ku krasnemu menu vela štastia a radosti

karamelinka
4. júl 2008

pripajam sa ku gratulacii.... 😉 😵 😵 😵 😵

mywiel
4. júl 2008

Dufam, ze sa nik nenahneva trosku som poopravila album "Nase babatka", dala som vacsiu tabulku a pridala 1 obr. 😅 https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

michaela3108
4. júl 2008

Ahojte kočky.
Tak sme doma z pôrodnice. Máme sa dobr a vychutnávame si spoločné chvíle. Pôrod bol super, išli sme sekciou, malá bola KP, mala som spinalku, takže počas pôrodu sme s lekárom a personálom si rozprávali vtipy. Malinká je zdravučká, krásne papá a rastie.
Dnes sa pustím do tabulky večer, doteraz akosi nebol čas a možnosť sa dostať k PC.
Miuška sa narodila 26,06,2008 o 13,31...3380g/49cm.
Pridáme aj fotečku. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre