Júl 2008 II. Pridajte sa

maculik
25. apr 2008

Druha cast je otvorena 🙂

zmrzka333
8. júl 2008

caute bruska
gratulujem jeane aj ajciatku vela mliecka, zdravia a trpezlivosti

Ja stale nic, skusam sa na to nemysliet a nejak sa zabavit ale nejde to

mywiel
8. júl 2008

Ja vkuse upratujem uz neviem co od radosti...ale citala som ze upratovaci reflex byva casto pre porodom. 😀

zmrzka333
8. júl 2008

hej vsak aj ja, je to reflex hniezdenia

jeana
8. júl 2008

ahojte este raz teda 😀
informacie co a tyka kramarov, prisli sme teda na prijem asi o pol 9.
Sestricky vsetky uuuuzasne, naozaj... troska neprijemna mi pripadala pani primarka.. ale nemala som s nou skusenost priamo.. skor zo vztahov k zamestnancom to beriem..
ranajsia zmena bola dokonca este lepsia, uzasna pani anesteziologicka, rodil nakoniec Doc. Rusnak....

tatino nakoniec prisiel o pol 9 rano asi za nami, prezliekol sa a bol s nami az do 4 poobede tusim. Maju tam aj fitloptu a ta mi velmi pomohla tiez.. 😉

jeana
8. júl 2008

inak dakujeme vsetkym za blahozelania a ospravedlnujem sa ze pisem ako madar.. 😀 to su tie emocie este asi 😅

zmrzka333
8. júl 2008

jeana daj fotky malej

gogos
8. júl 2008

Ahojte babulky.Tak som sa vratila z prijimacej ambulacie, kde ma objednali na stvrtok rano na cisarsky. Bola som este na anesteziologickom predoperacnom vysetreni kvoli spinalke a teraz uz len cakat ci sa mi nepusti voda. Ak nie,tak vo stvrtok rano idem na cisarsky.Moja mala viki ma uz 4150 gr, ma dost vody,ozvy su super, srdiecko tlcie takze pohodicka. Cakame do stvrtka 😀

zmrzka333
8. júl 2008

inak babule ako mam skakat na fit lopte ked uz chcem rodit?

zmrzka333
8. júl 2008

gogos a nevadi ze ti vcera 2x odtiekla voda?

karamelinka
8. júl 2008

zmrzka nam sestricka na cviceni hovorila ze sa to ma robit tak ze si sadnes na fit loptu a kruzis akokeby bokmi na tej lopte...ja som to praktikovala si hodinu a pol v nedelu vecer a mne tomozno pomohlo neviem no skus...

karamelinka
8. júl 2008

to nam vravela ze to budeme robit v nemocke ked sa nebudeme otvarat a tak som to skusala doma 😀

gogos
8. júl 2008

vysetril ma pan doktor a povedal,ze jej ta ma mala stale ste dost a vak este drzi dost dobre, takze nevadi.No co uz, lekar pocedal, tak poslucham 😉

montinka
8. júl 2008

teda gogos aj vy budete mat peknu "drobciacku" doma.🙂 ne tiez minule na sone doktorka zahlasila: to teda ziaden "drobec" nebude. 🙂 tak som zvedava

jeana
8. júl 2008

zmrzka fotecky by som dala ale nemam tu vsetko technicke prislusenstvo 😠
inak co sa tyka toho odtoku vody, lekar mi skoro vynadal, ze to som mala prist hned aspon spravit vysetrenia, lebo ze moze prepadnut pupocnik a neviem co este.. tak ma vystrasil!
a fitlopta, ja som na nej skakala normalne som si na nu sadla a poskakovala a vymyslala meno s manzelom keby to bol naozaj nahodou chlapec 😀 😀
a pomohlo to ze som sa rychlejsie otvorila 😉

gogos
8. júl 2008

monti to bude po mne. Ja som sa narodila a mala som 4200, takze ma byt po kom. Moj drahy mal iba 2800 gr takze bol deobuliatko. Ale aspon sa nam s nimi bude lepsie manipulovat. Teda aspon dufam. 😎

montinka
8. júl 2008

hm mne povedala doktorka zevraj nase bude preto vacsie lebo drahy meria 180 cm a ja iba 158cm bohvie co je na tom pravdy

sloniiicek
8. júl 2008

ja som bola tiez drobna, mala som 2.900,- a manzel sa musel narodit v 8. mesiaci. lebo by bol moooc velky. 😀

mywiel
8. júl 2008

Holky aj vam sa babo vypuca cely den? 😀 To moje v poslednom case vkuse asi uz ma fakt malo miesta... 🙂

montinka
8. júl 2008

mywiel no mne vcera teda poriadne hlavne ked som lezala na lehatku na kardiologii tak v strede brucha taka hrca.😀 😀

zmrzka333
8. júl 2008

nic babule pjdem si ja trochu lahnut, nejaka som unavena a potom si poskacem na lopte
majte sa

sloniiicek
8. júl 2008

mne sa tiez riadne vrti v brusku. hlavne vcera mala taky den. a dost mi uz tvrdne cez den brusko. ale dnes je zase hrozne ticha. uz som mala o nu strach.

fazuliatko
8. júl 2008

ahojte babulky,tak mi uz sme na svete...narodili sme sa v nedelu, 06.07.08... 😀 mame super datum.malinky adamko je nadherny,narodil sa presne o tyzden skor.porod bol rychly a super,nesili ani nestrihli,drobcek ma 2860g,presne ako ja.kojime,tak dufam,ze to bude vsetko ok.po 12 hodinach nas aj pustili domov.akurat stale este placeme,lebo sa bojime,tak len na rukach a u maminy a tatina v posteli.vecer dame fotky do albumiku. 😵 😵 😵 😵

jeana
8. júl 2008

jeeej fazuliatko tak si mozeme ruky podat.. 😀
gratulujeeeem!
mame rovnaky datum aj vahu skoro 😀 j
co by som ja dala za to keby sme mohli ist uz domkov ☹

montinka
8. júl 2008

fazuliatko gratulujem k drobcekovi. drzkajte sa a pekne papajte.🙂

sloniiicek
8. júl 2008

jeeej fazuliatko - to co citame. tak gratulujemeeeeeeeeeeee. to vas tak skoro pustili domov???

mywiel
8. júl 2008

Fazuliatko tak super gratulujem. 🙂 😵

karamelinka
8. júl 2008

fazu krasne gratulujem parada ze ta ani nenastrihli ani nic..super porod...a to vas preco tak rychlo pustili?to by som aj ja chcela...u nas su vzdy maminky v porodnici asi tak 4-5 dni...

lenusha
8. júl 2008

ahojte babulky,

gratulujeme novym maminkam a vitame nove babatka 😉

gogos, keby to nahodou na mna do stvrtka prislo (co zatial asi nehrozi), tak sa stretneme v TN 😀

v zahranici pustaju domov skor ako u nas, ze fazuliatko?

gogos
8. júl 2008

lenush ty tu mas toho znameho doktora s tym exotickym priezviskom, vsak???

karamelinka
8. júl 2008

aha no tak to je lepsie ze pustaju skor..no co uz budeme si to musiet odlezat 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre