Júl 2008 II. Pridajte sa

maculik
25. apr 2008

Druha cast je otvorena 🙂

maculik
autor
10. júl 2008

sveva 😀
u nas manzel ani nechce, akysi je opatrny. aj ked som mu hovorila, ze mozeme v pohode, aj tak ma obavy. mozno ho prehovorim, ak budem prenasat, ze to tym urychlime 😀

bessy21
10. júl 2008

maculik tá zátka by mala odisť s krvou a ten výtok je v pohode pred pôrodom aj ja som tak mala a doktor mi ani nič nedal. Včera som čítala že infuzku na toho streptokoka určite v 40tt nie neskôr..A ako písala mywiel tak po 40tt deti už nemaju to mazivo na sebe tak že sa horšie rodí a bude trošku viac pokrčené 😀 tak som malemu včera dohovarala nech už ide von. Ja ešte počkám či bolesti a to krvácanie ustane,ak nie pôjdem ešte raz večer. Tak sa zatial majte idem si ľahnuť lebo už to ani pri PC nevydržím čo ma bolí tak brucho a kríže. Len som si chcela prečítať mudre rady na konikovi a možno preto nepanikarim,vďaka baby za podporu.papa a držkajte sa ozaj gogos a karamelinka už porodili?

sveva
10. júl 2008

Bessy ak máš bolesti, tak si skús odsledovať interval. Ono to už naozaj vyzerá na pôrod. 😉

maculik
autor
10. júl 2008

bessy, tak sa drz. a daj vediet, keby nieco 🙂 ja tiez uz idem za manzelom do roboty napapat sa, potom mozno do tej nemocky pozriet.
aj ja som zvedava, ci uz porodili. ved sa hadam ozvu.
tak ak je ta infuzka len do 40tt, tak hadam ma nenechaju prenasat. vidis, overim si aj toto zajtra u Dr.
pa pa

bessy21
10. júl 2008

Veru idem si odsledovať bolesti ale najprv si musim ist pospať lebo nebudem ani vládať tlačiť..teda ak sa mi bude dať zaspať skôr ani nie len vystrieť nohy..Inak s tým sexikom pred porodom píšu že by mal byť s ochranou lebo že sa rýchlo zanesie infekcia, aj ked to vraj pomáha 😀 ale radšej vydržím ako mať problémy 😝 Určite dá vedieť moja segra ak by sa to pohlo a náhodou by som dnes porodila 😉 Papa

mywiel
10. júl 2008

Maculik na toho streptokoka treba podat antibiotika najneskor 4 hodiny pred porodom. 😉 Ja ho nastastie nemam.

sloniiicek
10. júl 2008

baby, aj mne zistili toho streptokoka. v 20tt. potom mi dal nieco na preliecenie a v 36 tt som bola negat. ale do knizky mi to napisal. babule vy ma len strasite. 😀 a ked budem rodit v 41tt a mam toho streptokoka, tak mi tie anibiotika nemozu pichnut?

zabkatt
10. júl 2008

No my s tým sexíkom nemáme problém 😀 Teda z mojej strany 😀 Akurát sme skončili hi hi robím chúťky? 😀 Môj manžel tiež najskôr nechcel, celý sa klepal a pod. a od nedele keď povedal doki že na pol prsta otvorená tak nechcel ani počuť, ale doktorko mu to vysvetlil, takže taký jemný sexík, ešte stále je ako doktorko povedal, tak dúfam že to pomôže do toho budúceho týždňa kým doktorko odíde. Akurát som mu volala či si to nerozmyslel s tou dovolenkou a že ešte to nemá isté tak sa nemám báť, tak ma celkom ukludnil 😀

lenusha
10. júl 2008

caute babule, ako pozeram, este nas je tu celkom dost 😀

my ideme zajtra na poradnu, ale zatial to nevyzera na rodenie 😅

num7976
10. júl 2008

ahojte babenky
tak pribudlo dalsie babatko-karamelinke sa narodil vcera o cca 22:20 hod maly Ericek s mierami 50 cm a 3200 g 😵 😵 😵 😵 😵
ja uz chcem tiez ist 😒 mam toho dost,my sme sexik mavali teraz tiez tak po menej,ale po vsetkych moznych otazkach teraz sexikujeme dost slusne,tak snad sa to nejako rozbehne a bude to na nieco 🙂 my mame kontrolu v pondelok,tak tiez cakam,ze by mi uz mohla dr.povedat,ze sa uz aspon otvaram..

montinka
10. júl 2008

jej to je super gratulujem karamelinke joj aj ja uz chcem

num7976
10. júl 2008

montinka a ako si dopadla na kontrole? 😕

montinka
10. júl 2008

no vsetko ok a asi pojdem tym cisarskym lebo som sa ho pytala ze ci s tymi rozmermi panvy co mi nameral by to slo aj normalne povedal ze ano pri normalnom(ako keby vacsie babo nebolo normalne!) hej ale ze to nase ma vacsiu hlavicku( v 38tt mala rozmery ktore maju byt v 40tt) a ze ta mi neprejde cez panvu. tak som zvedava co a ako

effie
10. júl 2008

ahojte, my sme tiez este 2v1, cakame...v noci som mala aj bolesti a tvrdlo brucho ale zase nic z toho..tak uz dufam ze to bude kazdu chvilu..
zajtra ideme do poradne tak som zvedava co a ako. dufam ze to pride spontanne a nebudu musiet vyvolavat

gratulujem Karamelinke, vela zdravicka!

num7976
10. júl 2008

montika tak to budes mat baculate babatko,ze?no vsak doktori vedia najlepsie aky porod by bol najvhodnejsi..a na kedy ti tak povedali,hm?
effie zajtra budeme drzat palce,nech povedia len dobre spravicky,ja by som uz tiez chcela nejake naznaky,ze sa otvaram,ale tiez stale nic..

montinka
10. júl 2008

noooo vyzera to tak. no 16.7. mam ist do nemocnice ale zatial iba lezat lebo doktor co mi ma byt pri porode chce cakat ci to nepojde normalne a preto mi kazal prist skor ze vsetko pomera a uvidi. nooo tak som fakt zvedava. effie drzim palceky zajtra

zabkatt
10. júl 2008

Babule akurát som minule nato pozerala, že ako je kolonka rozmery panvy, tak ja tam nič nemám, mne ju nemerali ani na začiatku ani teraz ☹

num7976
10. júl 2008

zabkatt ani mne nic nemerali musim sa v pondelok opytat,ze na co este cakaju 😠

montinka
10. júl 2008

mne to merali asi az v 38tt mozno vam to pomeraju este

effie
10. júl 2008

montinka, tak aj ja drzim palceky nech sa podari normalny porod..vidis ten moj bol vraj moc maly ale minulu stredu mal 2900g a odvtedy uz urcite zase pribral a uz mam pocit ze bude z neho nakoniec valibuk tak dufam ze aj ja porodim normalne 🙂

montinka
10. júl 2008

no ja radsej chcem ten cisarsky ak ma doktor pravdu a ta hlavka neprejde

montinka
10. júl 2008

idem vyvencit psicka ahojte zatial este pridem.🙂

fazuliatko
10. júl 2008

caute kocky,tak uz sem dali fotky do albumiku,tak pozrite.malinky uz zacal pekne hajkat,tak mame viac casu. 😀

mywiel
10. júl 2008

Co sa tyka toho sexu tak pomoze len bez ochrany ak chcete porodit, lebo spermie maju v sebe latku ktora vyvolava kontrakcie... 😉

lenockaaa
10. júl 2008

fazu malinky je kraaaaaasny 🙂

montinka
10. júl 2008

fazu malinky je peknucky.🙂

zabkatt
10. júl 2008

jéj nádherné bábätko, aj už cem ☹

montinka
10. júl 2008

neboj zabka aj mi sa coskoro dockame

sveva
10. júl 2008

fazu blahoželáme a malý je fakt krásnučký. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre