Júl 2008 II. Pridajte sa

maculik
25. apr 2008

Druha cast je otvorena 🙂

montinka
11. jún 2008

ahojte

indy
11. jún 2008

jarka mas odo mna IP

marse
12. jún 2008

Dobre ranko, to tu dnes este nikto nie je??? babulky snad nerodite? 😅 Dnes sa citim zatial dobre, tak snad sa to neotoci, som odhodlana vyckat az do utorka, ved to je uz len par dni 😉 Sa mi zda ze tie dni idu opat nejako rychlo, asi lebo uz viem co a ako sa bude diat 🙂

Mame nejake novinky??? maminy sa nikomu neozvali??? 😕 ked hej hodte info , som zvedava 😀

zabkatt
12. jún 2008

ahojky babule, tak ako ste sa vybuvali? Ja v poslednej dobe nespím vôbec a od včera ma bolí bruško, tak dúfam že to čím skôr prejde. DNes mám ísť tomu zubárovi ale moc sa mi nechce, tak uvidíme. 😝

marianella
12. jún 2008

ahojte. ja som bola včera pokecať s lekárkou, tak mi povedala že určite ešte počkáme do 19.6. to bude ukoncený 38tt a potom uvidíme, malý by mohol isť von 😵 , ak sa neprihlási dovtedy sám... mame 2800 az 3000g, a sme o 6 dni popredu 🙂
a krásne som mu videla tváričku 😀 😀 , ale iba pár sekund lebo tam hned vopchal ruku 😀 , asi sa nechce moc predvádzať 😀

sloniiicek
12. jún 2008

ahojte babulky. tak vcera sme boli na kontrole v nemocke. kontrola dopadla dobre. malinka sa este nechysta na svet. este mame casu dost. a napojila ma na nejaky monitor a pocula som malinku. 😀 ako jej bilo srdiecko a ako sa vrtkala v brusku. 😀

sloniiicek
12. jún 2008

inak ja som pisala o ELENITE spravy tusim vcera na 77. strane. uplne na spodu. len neviem, ci to niekto cital. 😀

marse
12. jún 2008

zabka ja teraz spavam ako zabita, okrem tych vychadzok na wecko teda je to v pohode, ale som skoro rano hore, uz od 6,00 koli Vikinke, ale aspon mam trening ked pride mala 🙂

marianella maly ma peknu vahu, aj ja som zvedava co mi povedia na uzv v utorok a ked mi to nepovie tak o dva dni budem vediet uz urcite aj vahu aj dlzku 😀

inak ty ides cisarskym???

marianella
12. jún 2008

ano idem cisarskym, teda doktorka sa vyjadrila tak, že keby sa zrazu malý vypýtal na svet a bola by som ukážková rodička že by všetko islo strašne rýchlo, tak ma nechaju, ale inak nie....
marse a preco o dva dni po utorku??? mas to už naplanovane???

marse
12. jún 2008

marianella ano, buduci tyzden v utorok mam poradnu a tam sa uz dohodneme na vyvolani porodu, teda doktor sa tak vyjadril ze ak dovtedy vydrzim 😅 tak mi uz potom vyvola porod. ze tych 10 zostavajucich dni nehra uz velku rolu a kedze teraz nemam nejake komplikacie tak nechce cakat zbytocne kym sa daco stane.
Ale ja si myslim ze je to aj koli tomu ze ja ho mam zamluveneho a ked nechce dojst o peniaze tak mi to vyvola aby bol pri tom 😀

sloniiicek
12. jún 2008

mne minuly tyzden v piatok (koniec 36 tt a zac. 37tt) napisal doktor, ze ma mala okolo 2.800g. tak nasa je asi riadni drobec. ked pocuvam tie vahy.

sveva
12. jún 2008

Ahojte kinderká.
Tak ja sa nemám veľmi dobre, od utorka ma dosť pobolieva bruško, ale kontrakcie to nie sú. Tie sú iné, to viem. 😕 Aj som sama na Elišku, lebo manžel behá a pomáha rodine, lebo mu zomrel dedo. Viem, že treba pomôct, ale nechápem, prečo ho nepošlu domov, keď vedia ako som na tom ja a že mám rizikové, nech mi s malou pomôže. Včera som mu povedala, že nech mi pomôže s Elčou a nakoniec som ja tá zlá. 😔

marse
12. jún 2008

slonicek a ked vydrzis do terminu este nejake 3/4kg moze pribrat, no co aspon bude pekna, zdrava vyvinuta, ja hovorim ze kazdy gram je k dobru 😉

sveva to mi je luto, viem ako ti je ☹ aspon keby sibolesti nemala, tak by sa to dalo zvladnut, ale behat okolo malej dcerky s bolestami je na dve veci 😒 ako chapem ze umrtie nie je prijemna vec, ale dedko bol zrejme starsi clovek, a je tu predsa zbytok rodiny co moze sa do tych veci angazovat a on by mal byt pri tebe, asi to vyzdnie odo mna hnusne, ale dedkovi uz nic nepomoze a teraz si najdolezitejsia ty a vase malicke 😒

sveva
12. jún 2008

Marse veď to, asi nie som až taká dôležitá. 😢 Myslím, že je tam dosť ľudí aby pomáhali. Veď svokra má ešte 7 súrodencov (2 sú z moravy) ale aj tak ich je dosť. ☹ Je mi hrozne, chce sa mi z toho všetkého plakať, ale musím myslieť na to malé. Aj ono cíti čo ja, tak sa musím kontrolovať, ale najradšej by som vybuchla. Aspoň by som to dostala zo seba. Dnes síce povedal, že ju vezme so sebou, ale na čo, aby ju dal niekomu inému na starost? To už s ňou možem byť aj ja doma. 😝

sloniiicek
12. jún 2008

sveva - tiez si myslim, to co napisala marse. a je mi to luto. ☹

marse - aspon dlhsie budeme nosit tie najmensie vecicky. 😀 ja som bola tiez drobec. 😉 ked som sa narodila som mala tusim 2950 g. 😀

sveva
12. jún 2008

Baby díky, nejako to už vydržím. Cez víkend idem k našim tak mi s malou pomôžu. Dúfam, že tie bolesti mi prejdú.
Slonicek Eliška sa narodila koncom 37 tt a mala 3090 g. 😉

sveva
12. jún 2008

Idem pobaliť veci k našim, lebo už dnes tam ideme. Zajtra má mamka voľno tak budeme gazdovať spolu.
ďakujem za pochopenie a držte sa. V pondelok sa ozvem. papa

marse
12. jún 2008

sveva drz sa moja, zelam pevne nervy aj ked je to niekedy tazke, ozvi sa coskoro 😉

slonicek pekne, si bola take male kuriatko 😀 to ja som bola obor 4,3kg chudak moja mama 😅

gogos
12. jún 2008

Čaute krásky. Ja som bola včera na prietokoch, všetko je super a moja malá už nie je vôbec malá. Má 3600gr a 47 cm. Tak sa jej ani nečudujem že sa jej chce ísť na svet skôr. Ale poctivo oddychujem aby som ešte tie 2 týždne do ukončeného 38 tt vydržala. 😉

effie
12. jún 2008

ahojte,
no ked citam tie vahy tak zase len stresujem..ked som bola v poradni v 35tt+3 maly mal len 1840g. Kazdy vravi nech som kludna ze to nie je presne a tak, ale aj tak nejake obavy mam...no som zvedava co mi povie ina doktorka v nemocnici kde budem rodit, chystam sa k nej zajtra

marse
12. jún 2008

effie tak zajtra ides k tej bertholdovej??? super ze ta hned objednala. ona ti povie mozno uplne nieco ine, predsa len su na Antolskej lepsie vybaveny co sa tyka tych uzv, su kvalitnejsie ako tie u obv. gyndosov 😉

marse
12. jún 2008

gogos tvoja slecna je naozaj riadna baba, tak super aspon toto ta moze tesit, ze keby sa aj predcasne teraz narodila tak by bola v pohodke 😉

sloniiicek
12. jún 2008

gogos tak to mas riadneho obra. 😀

effie - aspon budes mat mensieho drobceka. ono to istotne nie je vzdy presne a mozno ma v skutocnosti viac. 😀 uvidis.

gogos
12. jún 2008

ja som tiez mala 4,2 kg ked som prisla na svet, takze ma byt po kom. Sranda je ze moj drahy ked sa narodil tak mal necele3 kg. Som naozaj velmi zvedava ako ta nasa princezna bude vyzerat. Nastastie som zdedila dost veci po brachovom synovi, ktory ked sa narodil mal 3950 takze by jej mohli byt dobre. Dufam 😖

sloniiicek
12. jún 2008

gogos - tak mojho draheho musela svokra rodit v 8. mesiaci, lebo by bol moc velky. 😀 a ja som nasla svoj preukaz a mam tam napisane 2900g a 49 cm. 😀

monatko
12. jún 2008

ahojte, tak ja som ani vcera ani dnes nepochodila u mojej dr, lebo je stale chora... nastastie problemy nemame, takze to tak nesuri, len by ma zaujimalo, ci je maly este stale tak vysoko ak minuly tyzden.........

gogos, tak to su ine miery 😅 tak za ten mesiac este moze dobre nabrat......... inak, uz od 37tt nejde o predcasny, ci ako jeto?

sloniiicek
12. jún 2008

gogos - a ako vyzeralo to vysetrenie prietokov? co ti presne robili?

montinka
12. jún 2008

ahojte gajana no dnes som bola na tej poradni a nastastie vsetko je ok som zatvorena len mi doki povedal ze pojdem asi cisarskym

effie
12. jún 2008

marse, no idem k nej, ale neobjednavala som sa dopredu, myslela som ze to netreba...iba som tam volala ci tam naozaj bude zajtra v tych ordinacnych hodinach a vraj bude tak mozem prist. Tak dufam ze ma zoberie aj tak.

sloniiicek
12. jún 2008

monatko - hej od konca 37 tt uz nejde o predcasny porod.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre