Júl 2008 II. Pridajte sa

maculik
25. apr 2008

Druha cast je otvorena 🙂

indy
18. jún 2008

Monatko zrovna na toto je satka idealna ked chces ist s malym babatkom niekam na vylet alebo hocikam tak ho mozes mat stale pri sebe, aj si ho v satke nakojis a vlastne ani nepociti ze je v cudzom prostredi A ono sa citi v satke pri tebe v bezpeci aj v takych situaciach ked je viac ludi a v situaciach ktore by ho mohli stresovat.
My sa chystame tiez do Tatier v auguste ale nie na turu ale sme pozvani kamaratom na svadbu Tak ja dufam ze to v satke v pohode zvladneme 🙂

fazuliatko
18. jún 2008

ahojte babulky...gratulujeme novej mamine a novemu babatku. 😵
my od rana mame take bolesti v podbrusku,no ale to su asi ti poslickovia...ale aby nam toho malo nebolo tak mi trpnu bedrove klby...joj,uz aby bol ten nas malicky vrestiacik na svete... 😵 som sa smiala muzovi,ked odchadzal na nocnu,ze mozno mu aj zavolame do robotky,ze uz si ideme pre malickeho... 😅
vidim,ze sa tu zacala vo velkom debata o nosicoch...my mame nosic,kupili sme od segry a je super.aj ona bola velmi spokojna... 😵 ale to je asi vec nazoru,no ved kazdemu vyhovuje nieco ine... 😀

karamelinka
18. jún 2008

ahojte babulky....ooo gratulujem marse k malinkej 😵 😵 😵 😵 😵 nech su zdravucke.... 😵 😵 😵 😵

ja som dnesnu noc skoro vobec nespala mala som bolesti v krizoch a aj v brusku...maly kopal ako divy a mala som pocit ze su to tiez ti poslickovia a mala som to v urcitych intervaloch normalne som sa bala ze co to...

zmrzka333
18. jún 2008

ahojte tiez mame nosic, ale taky ze babo sa tam da dat aj na lezato

monatko
18. jún 2008

indy, tak to je dobre vediet, my urcite tiez neplanujeme tury, to len tak vramci vychadzok na cerstvom vzduchu 🙂 len som nevedela, ci aj s takym malym babom sa moze... popozeram si tie stranky o satkach..

zmrzka333
18. jún 2008

Marse gratulujem k uspesnemu porodu a k malej

karamelinka
18. jún 2008

ste sa bavili o dekach vsak?no co budete davat do kocika naspod?daku decku alebo uteracik?

monatko
18. jún 2008

karamel, v lete bude asi uteracik prijemnejsi...

zmrzka333
18. jún 2008

ja mam taku flanelovu plienku s obrazkom tak budem davat tu, lebo spodok kocika nemam tvrdy

avanka
18. jún 2008

Kar. ja na spodok kocika polozim klasicku perinku, ale bez tych snurok na zavazovanie a zalozim ju pod matrac...
My sme si kupili babyvak, bol mi odporucany od kamosky, ktora v nom nosila dceru od narodenia...

vejinka
18. jún 2008

odporucam uteracik...taka deka ..to je tak na spotenie..a v tychto horucavach co budu...bude treba vetrat 😉

karamelinka
18. jún 2008

uhmmm aj som si myslela ze asi radsej uteracik....som este rozmyslala videla som v obchode take deky ale su bavlnene a tenke su to ako keby tzv letne prikryvky...mozzno aj to kupim este uvidim...

vejinka
18. jún 2008

zienky ja vam tak zavidim.... 😉 my mame este dlhu cestu...

karamelinka
18. jún 2008

veji ubehne neboj nic....aj ked mne to uz teraz ide akosi pomaly ci co...

zmrzka333
18. jún 2008

karamelinka aj mne a nic ma neboli ziadne priznaky

monatko
18. jún 2008

zmrzka, ani ja nemam ziadne z priznakov, ktore sa tu casto spominaju...... az mi je to divnô 😨

zmrzka333
18. jún 2008

no ved to ale v poradni mi Dr. povedal ze krcok mam z 2,5 na 1,5 ze maternica je zrela a ja nemam bolesti ani nic

karamelinka
18. jún 2008

zmrzka no ved prave to sa uz ozaj vlecie...no ale mna praveze tuto noc prekvapili bolesti boleli ma krize a a j brusko a sa mi zdalo ze v takych intervaloch ale nic viac no tak neviem co..v pondelok idem do poradne tak som zvedava co mi povie doki len ja som len 36tt aj ked v piatok mi uz zacina 37 juchu kazdy dnik je dobŕy 😀

karamelinka
18. jún 2008

ozaj kolko ma byt krcok ked je skrateny?teda a kolko je normalny?

zmrzka333
18. jún 2008

karamelinka to su tie cvicne kontrakcie asi ked si to mala aj v intervaloch. Ja take vobec nemam 😒

zmrzka333
18. jún 2008

neviem kolko ma ked je skrateny ale u mna to uz povazujem za pripravu na porod lebo nepovedal ze je to zle lebo je uzatvoreny. Krcok sa ma pred porodom spotrebovat teda stratit sa ale neviem co v 36tt

karamelinka
18. jún 2008

zmrzka no tiez som si myslela ale ja uz chcem ozajstne... 😖 😵

karamelinka
18. jún 2008

no lebo mne sa skratil aspon to mi doki hovoril ze mam lezat stale doma so zadkom hore lebo ze ho mam skrateny tak neviem ale nepytala som sa ze kolko ma

zmrzka333
18. jún 2008

mozno v tvojom tyzdni by to nemalo tak byt

karamelinka
18. jún 2008

och zmrzka no ale ty to mas uz za dverami...ak ja budem cakat do terminu tak ma porazi

monatko
18. jún 2008

karamel, aj ja mam skrateny - 2,5 cm, ale ze to este nie je vela, tak nevim

karamelinka
18. jún 2008

no ved uvidim co...uz sa neviem dockat pondelka...ostruzinu malinovu pijem keby mi tak chcela dopomoct

karamelinka
18. jún 2008

monatko aha no ja ani neviem kolko ma...keby som tak mala 1cm 😀

zmrzka333
18. jún 2008

ja som mala 2,5 cele tehu ale Dr. mi nepovedal ze je skrateny a ze je to zle a teraz mam 1,5

karamelinka
18. jún 2008

idem si na chvilu odbehnut varim si polievocku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre