Júl 2008 II. Pridajte sa

maculik
25. apr 2008

Druha cast je otvorena 🙂

zmrzka333
28. jún 2008

caute bruka tak co nic? nikoho tu niet?
Vo stvrtok som bola v poradni, tak hlavicka je dole ale na porod to nekuka. vsetko je ok. Inak ajvas poriadne bolia tieto vysetrenia zo spodu?

mywiel
28. jún 2008

Ja zacinam 39t zajtra. 😉

mywiel
28. jún 2008

Zmrzka ma nic neboli a tiez to na porod nevyzera zatial... 😉

lenockaaa
28. jún 2008

zmrzka aj mna to dost bolieva po tych vysetreniach niekedy aj na druhy den, a to mozem povedat ze tato dr co k nej teraz chodim je celkom "jemna" 😀

lenockaaa
28. jún 2008

ani u mna to na porod nevyzera..neviete co znamena CS 3 v tehu knizke?? najprv som mala CS 2 teraz mi napisla 3 😅

mywiel
28. jún 2008

CS = cervikalne skore krcku boduje sa do 10 myslim podla toho ako sa krcok skracuje.

fazuliatko
28. jún 2008

ahojte

fazuliatko
28. jún 2008

je tu niekto?mne akosi blbol konik,mi nechcelo odoslat text... 😠

fazuliatko
28. jún 2008

co mate noveho?my akurat cakame na midwife ( sestricka,ktora sa tu stara o tehotne),pride nas pozriet na kontrolu domkov,tak som zvedava,co nam noveho povie.uz by mala prist kazdu chvilu,som zvedava,co mi povie,aky je malinky a ci sa jej este nepozdava,ze uz by mohol co chvila aj prist na svet... 😀 😵

fazuliatko
28. jún 2008

no asi sme tu len my... 😀 ako vzdy... 😀

fazuliatko
28. jún 2008

to rodite,ci dospavate noc?... 😀 😀 😀

sveva
28. jún 2008

Ahoj fazuliatko.

sveva
28. jún 2008

No tak ja toho veľa nenaspím, ale musím sa venovať malej. 😉

fazuliatko
28. jún 2008

no tak mi uz smeaj po kontrole,vsetko je ok,malicky je vraj dost dlhy,ale ved ma byt po kom.tato ma skoro 2 metre... 😀 ale ja 153 😅 no a uz je dost dole,tak mozme co chvila vraj cakat,no ved uz by bolo aj na case 😀 😀 😀

sveva
28. jún 2008

Fazuliatko tak to je super správa. 😀

fazuliatko
28. jún 2008

no tak to hej,ja uz by som bola najradsej,keby bol vonku.akurat sa ma pytala,ze ci chcem,aby malinkemu podali hned po narodeni vit.K.a ci chcem inekciu alebo sirupik.tak som povedala,ze jasne,len este uvazujem,co je lepsie.ale asi injekcia,ved inak mi to moze vygrckat,ci nie?tu ani nic ine neockuju v nemocnici. 😕

lenockaaa
28. jún 2008

fazuliatko to mas super ze vam tam chodia sestricky rovno domov.. 🙂 a ako ho odmerala ze je dost dlhy??

sveva
28. jún 2008

Fazuliatko myslím, že je lepšie dať injekciu. Tu sa očkuje pri odchode z nemocnice.

fazuliatko
28. jún 2008

hej aj ja som za injekciu. tu to ockuju do troch hodin od narodenia,no a ak si ok ty aj male tak po 6 hodinach mozete ist domov,ale mozes zostat aj 10dni,zalezi ako sa citis a co ti pripada lepsie.lenze ja tu mam na prazdninach maminu,no a moj milovany ma uz dve vacsie deticky z prveho manzelstva,takze tiez ma skusenosti no a ja mam maleho brata.takze tiez co to uz viem... 😀 ale dame tu injekciu,ved sirupik moze podla mna vygrckat a co ma potom z toho?veed to je jedna vcelicka... 😅

fazuliatko
28. jún 2008

no oni ho meraju hmatom a ja nemam moc velke brucho takze drobec sa vie tak natiahnut,ze ho uplne citim aj ja,kde ma prdelku,nozicky,pliecka,no proste celeho si ho viem nahmatat. 😀 no a ja som aj dost krpec,takze je tam chudiatko take pokrutene... 😀

mywiel
28. jún 2008

Fazuliatko vitamin K sa nachadza prirodzene v prvom mliecku kolostre, takze sa nemusis bat ze by mu chybalo. 😉 Ja som nad tym uvazovala tiez ale ja si neda pichat do baba, takze ak tak tie kvapky, ale my ako deti sme ich nedostavali, iba z toho kolostra a sme v poriadku, takze to je dalsi vymysel dnesnej doby. 😉

fazuliatko
28. jún 2008

no neviem.ma nastrasili,tak uvidim... 😖

fazuliatko
28. jún 2008

idem ja buvat,akosi ma zmaha unava,dufam,ze zas sa zobudim o stvrtej a budem hore... 😠 to je hrozne...no ale dnes sa mi hadam bude dobre buvat,viem,ze malinky je ok a coskoro pojde uz von...huraaaaaaaaa...kiez by mala pravdu... 😵 😵 😵

fazuliatko
28. jún 2008

tak dobru nocku babulky a babatka... 🙂

jeana
28. jún 2008

tu uz asi pre dnes vsetci buvaju, vsak? ☹

zmrzka333
29. jún 2008

Dobre rano bruska, co robkate?

sveva
29. jún 2008

Dobré ránko. 😀 Tak my sa dnes chystáme na oslavu. Môj ocino a brat majú dnes meniny, a aj svokryn priateľ.

zmrzka333
29. jún 2008

tak to mas dobre, fajne sa napapas. My ideme oberat ceresne, teda manzel bude a ja ich budem jest 😀

lenockaaa
29. jún 2008

dore raaanko 🙂 aj my sa chystame na oslavu, moj muzik a svokor maju meniny 😀 😀

marianella
29. jún 2008

ahojček. no ja mam taky strašný stres... idem do tej nemocky aj s kufrom, som zvedava čo mi povie doktorka, ja by som asi chcela aby ma poslala domov ☹ , sa bojím 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre