Júl 2008 II. Pridajte sa

maculik
25. apr 2008

Druha cast je otvorena 🙂

maculik
autor
20. jún 2008

mne asi len taky kratky budu znovu o 2t, teraz v stredu tiez povedal len priblizne, ze vazi nieco cez 2200g, ale ze to nie je smerodajne.
kocky, nasli vam niektorej toho streptokoka, kvoli kt.potom treba dat injekciu pri porode? lebo mne hej, a sice ma lekar ukludnil, ze je to v pohode s tymi antibiotikami, no aj tak....

monatko
20. jún 2008

maculik, mne to este nerobila, budem jej to musiet zas pripomenut buduci tyzden, ale ked mam planovany cisarsk, to je asi jedno, ze?

mywiel
20. jún 2008

Ja budem mat vysledky za dva tyzdne az... 😕

maculik
autor
20. jún 2008

monatko, asi hej, lebo to je v posve.
kocky, ja sa lucim, idem k manzelovi, sice on je na SLov., ale musim sa starat o vtaciky. tak pa a pekny vikend, ozvem sa v utorok, kedze v pond.nerobime. pa pa

mywiel
20. jún 2008

Monatko myslim, ze pri cisarskom je to jedno, babo nepojde cez porodne cesty takze sa neifikuje.

mywiel
20. jún 2008

Ja si idem trosku lahnut tak pekny vikend. 😉 🙂

jeana
20. jún 2008

ahojte 😉
juuj a neviete v akom rozmedzi sa robi ten test na toho streptokoka?
Lebo mne to tiez este nerobili.. 😕

zabkatt
20. jún 2008

Ahojky babule, muž odišiel susedovcom postrážiť detúrence lebo išli do Billy a keďže ja nie som schopná, tak vyrazil on. Aspoň si to oskúša 😀 Do nemocnice som nakoniec nešla, skúsim počkať do zajtra, lebo ja sa hrozne bojím nemocníc a keď ležím, tak ma to až tak nebolí a teraz som si dala teplý kúpel, uvidíme čo to spraví. Manžel ma poumýval, no to bolo jediné milé na tom všetkom keď si bolesť odmyslím a keby ste videli ako ma vyťahoval z tej vane 😀 😀 😀 Žeriav by som potrebovala 😀 😀 😀
S lenitkou som si dnes písala a má sa celkom fajn aj s maličkou už chodia na prechádzky a výsledky, že stále nič nevedia, ale ja verím že všetko dobre dopadne 😀 TaK PA PA PRCHáM LEBO KEBY MA TU MANžEL NAšIEL TAK MA PREHNE CEZ KOLENO žE Až 😀

pipinka82
20. jún 2008

ahojte ja som mala pôvodne termín na 7 augusta a teraz sa to zmenilo na júl 24 🙂 tak som sem trocha medzi vás zavítala 🙂

vejinka
20. jún 2008

pipinka..kedy ti ho zmenili..?

pipinka82
20. jún 2008

na poradni pred 2 týždnami že to vyzerá na skorší pôrod tak sa necháme prekvapit 🙂

fazuliatko
20. jún 2008

ahojcek nova tvar... 😀
ja som mala prvy termin na 24.7. no a potom 13.7. a na 3D mi povedali14.7.ale ten 13.7. sa so mnou taha uz od zaciatku.... 😀

fazuliatko
20. jún 2008

babky,je uz tabulka julovych babatiek na svete?neviem ju najst.ak hej,napiste mi kde asi sa nachadza...dakujem 😀

pipinka82
20. jún 2008

hmm tak tebe sa to kráti ....ved to neva že 13 ja na ten dátum neverím 🙂

však ano menia nám termíny ani sami nevedia že ako to dojde to sa nedá presne určit mimino si čas na pôrod samo určí 😀

fazuliatko
20. jún 2008

no ved hej...ja uz sa neviem dockat.a 13.mame aj vyrocie s muzom...13.9. sme sa dali dokopy...tak sme sa smiali,ze ako si to maly vymyslel... 😀

vejinka
20. jún 2008

no aj mne by ho mohli posunut..aspom koli tym pohybom..ked uz pre nic ine 😀

pipinka82
20. jún 2008

tak to by bolo super kebyže sa narodí toho 13steho to by ste všetko naraz oslavovat mohli to je super 😉 no však miminá určia ten dátum narodenia sami xixi 🙂 ale ani ja by som sa nenahnevala kebyže sa poponáhla na čas a nepredlžuje to ako chlapčekovia to majú zvykom 🙂

fazuliatko
20. jún 2008

no a hlavne ako prve babatka chlapcekovia si to vedia predlzit... 😅 ...fuuu,no ale uz by mohol ist vonku,ved uz ledva funim... 😠

pipinka82
20. jún 2008

tak to ti verím lebo som natom asi tak ako ty 🙂 a ty si ešte ktomu aj o pár týždnou predomnou 🙂 dúfam že nebude predlžovat už mu dohovárame z mužíčkom nech už ide von čo najskôr xixix 😀

fazuliatko
20. jún 2008

no tak to mi mu hovorime stale,ale akosi este nechce.asi sa este neciti na to narodit sa...no ale ved oni to vedia najlepsie,kedy je ten spravny cas...len nam ho nechcu povedat dopredu... 😵 este nas trosku potrapia... 😀

pipinka82
20. jún 2008

heh veru občas trápia 😀 ale snad sa čoskoro dočkáme aj my 😀 už by som ho chcela mojkat a maznat 😀 už sa neviem dočkat drobca juuj spapám ho 😀

karamelinka
20. jún 2008

ahojte babulky...boze ja sa dnes citim hrozne akosi ma boli strasne chrbat a mam pocit ze mi brucho zasa narastlo ved uz ani nie je mozne ake je obrovske... 🙂 akurat som si urobila malinikovy cajik a idem za chvilu kukat panelak...

pipinka82
20. jún 2008

aj ja už čakám na panelák 🙂 ten čaj si kupujete v lekárni????

fazuliatko
20. jún 2008

hej ale ja som si kupila v obchode s bio vyrobkami sypany.no a pijem taky... 😀

karamelinka
20. jún 2008

uhmm ja som ho kupila v lekarni..pytala som si ostruzinu malinovu...zevraj sa ma pit od 36tt

pipinka82
20. jún 2008

jaaaj ja som dnes čerstvé jedla zo záhradky mnam a dala by som si ešte ale nebolo ich vela ešte 😝

karamelinka
20. jún 2008

este chcem zacat s lanovym semienkom ale neviem ci ho mam pit a ako ho pripravit ci len zaliat horucou vodou alebo povarit

karamelinka
20. jún 2008

mnam aj ja by som si dala.. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre