Júl 2008 II. Pridajte sa

maculik
25. apr 2008

Druha cast je otvorena 🙂

monatko
25. jún 2008

zmrzka, no ona si asi nebola ista, ma uz asi 100 rokov a aj ten zrak uz nie je bohvieco 🤐

matinka
26. jún 2008

ahojte babule, este nerodite? Ved ja si poriadne nemam s kym pokecat o babatku ☹ 😉 , tak sup sup

sveva
26. jún 2008

ahojte baby. Ešte spíte?

sveva
26. jún 2008

Matinka kľudne môžeš písať, rada si prečťítam čo máte nové a ako malý rastie. 😉 😀

Ja som už pobalené už len čakať, kedy to príde. Momentálne je Eliška zase choručká tak sa spolu trápime. 😖

miminka
26. jún 2008

ahojte este sa gulame ale uz mu dohovaram,ale zatial nepocuva. 😀

matinka
26. jún 2008

sveva, ja som mala vcera prve mamickovske problemy - mastitida, teplota 39,5 C, ale uz mi je lepsie

zabkatt
26. jún 2008

Ajoj ajoj, rýchlo utekám na trh kúpiť nejaké ovocíčko, zeleninku a potom do Billy a potom na daňové bratovi vybaviť papiere. MŃa hrocha veľkého posielajú vybavovať takéto veci. Pomóc už teraz zo mňa tečie a nikto nemá so mnou zľutovanie. 😒 Dnes mi sused dovezie môj výkvet, malú 7ročnú sestru, lebo že ide na prázdniny, do toho učenie, no mám čo robiť. Ozvem sa keď sa dogúľam späť. 😀

karamelinka
26. jún 2008

ahojte babulky....ja sa uz zo tri dni zobudzam na bolesti ako pred ms 😀 ale to mam sem tam aj v noci teda mala som teraz uz 3 den nic tak aspon rano

karamelinka
26. jún 2008

matinka a ko velmi rada by som sa k tebe uz pridala... 😀

maculik
autor
26. jún 2008

dobre ranko, som sa dobre zasmiala, co ste tu vcera popisali, ako ste kazda nervozna a ako su tiez nervozni vsetci, ked sa neozyvate alebo naopak ozyvate 😀
ja som trochu nervozna v praci, ale to z kolegu, ktoreho zaucam, to ma byt ten pekny francuz, ale ako som ho spoznala, tak uz sa mi nezda pekny a este je k tomu s prepacenim aj hlupy a hrooozne mu smrdi z ust - on je fajciar a uz ma ten taky stiplavy, zatuch.dych, bleeee 😒 😖 Ale zajtra uz som posledny den, hura hura 😵

karamelinka, to mas dobre, ze sa zobudzas, ja keby v noci aj bolesti mam, tak sa ani zobudzat nemusim, lebo nespim 🙂 Mavam ich tiez, ale cez den, nic prijemne teda...

karamelinka
26. jún 2008

maculik no teraz trri noci spim celkom fajn predtym som sa budeila hadam kazdych 5 minut...ale teraz len ked idem na wcko...takze nie je to take hrozne...uzivas magnezko?

sveva
26. jún 2008

Matinka a nedávaš si mastičku? Ja som používala Cicadermu. Nemusíš ju ani zmývať.

maculik
autor
26. jún 2008

uzivala som, ale len na mesiac som mala predpisane, prestala som asi pred 10dnami. Ale stale mam tehu vitaminy a zelezo.
vcera bolo mimi smiesne, na pravej strane mi stale vystrkovalo nozku alebo rucku a sa mi tam robil uplne viditelny tvrdy hrbol, super to bolo, ked som ho posteklila, tak uhlo, no o chvilu vystrcilo znovu 😀

sveva
26. jún 2008

No tak mne statočne tvrdne bruško aj v noci aj cez deň. Takže predpokladám, že nabudúci týždeň pudu. Už som si aj dnes zbalila tašku, takže som pripravená. Len dúfam, že ešte trošku vydržím, aspoň nech sa Eliška vylieči.

maculik
autor
26. jún 2008

no, spomen bolesti a je to tu... znovu ma zacali boliet krize, brucho aj nevolno mi je... ale uz to nejako pretrpim...
monatko, tak to si musela byt dobre naplasena, ci ani nie? Vlastne uz si 39t, takze keby aj porodis, tak by Ti to asi nevadilo, ze?

karamelinka
26. jún 2008

maculik ja som tiez vysadila ale ked sa zlaknem ked mi je zle tak si dam...

sveva ty ako skusena myslis ze si mam davat to magnezko ked mi rpide zle myslim ked mam tu bolest ako pred ms?aleo uz nato kaslat?

sveva
26. jún 2008

Kara ja ešte vždy užívam magnezko aj doky mi v pondelok povedal, že ho mám pekne papať ďalej. Tak ho beriem, ale nie pravidelne.

maculik
autor
26. jún 2008

ja idem tasku komplet zbalit cez vikend. vcera som kupila v akcii tie vlhke utierky Pampers sensitiv, mali trojbalenie za cenu 2 a v sobotu rano ideme na posledny velky nakup, este nemame vanicku, pultik a tie vsetky drobnosti. A aj plienky kupim, asi tie Pampers baby born, co ste tu spominali.
karamelinka, ja ked vidim tvoju alebo zmrzkinu prezyvku, tak si stale spomeniem na tu zmzlinu s karamel.polevou z Mc Donalda 😵 Vcera som planovala na nu ist, ale nebolo mi dobre, tak som si doma uvarila puding, no a kedze tu manzel nie je, tak som ho musela zjest uplne cely, tak si viete predstavit, ako som fucala 😀

sveva
26. jún 2008

Tak ja povečeroch tiež papám zmrzlinku. 😀 😅

karamelinka
26. jún 2008

maculik xixi...no ja by som si tiez dala zmrzku alebo nejaky melon alebo daco...ja idem vpiatok robit rebarborovy kolac mnaaaaaaammmmmmmmm 😉

sveva no lebo ja som vysadila ale tiez si niekedy dam ked sa mi zda ze je zle...

karamelinka
26. jún 2008

idem si ja do sprchy a lahnut troska pred telku paaaaaaa

sveva
26. jún 2008

kara pa.
Aj ja si idem ľahnúť a pozerať na Elišku ako sa hraje. 😅

maculik
autor
26. jún 2008

jej kocky, tak prijemne lezanie 🙂 Ja si lahnem po praci, budem citat, zacala som druhykrat poslednu cast Harryho Pottera 😉 Dnes sa chystam spravit si rybaciu pomazanku so syrom, cibulkou a k tomu redkovku a na cerstvu bagetu, uz sa tesim, mnam mnam 😵

zmrzka333
26. jún 2008

ahojte som rada ze ma tu tak casto spominate 😀
Dnes vecer idem do poradne tak som strasne zvedava ci sa nieco zmenilo

maculik
autor
26. jún 2008

zmrzka, tak sa tesime na spravy 🙂

bessy21
26. jún 2008

ahojte. Nepribudla žiadna mamina? 😉 Konečne aj u nás v noci zapršalo aj ked sa sice nedalo moc spať vzduch je oveľa lepší a už nie som taká nervozna 😀 Ale kedže idem vyprážať karfiol aj chlieb vo vajci tak sa zas uvarim v kuchyni 🙄 Dnes si idem rozdeliť tašku do pôrodnice na dve menšie,lebo vraj pri nástupe hned pýtajú určité veci a nebudem to v bolestiach prechadzovať pred nimi.Maculik také hry aj ja hrám s malým je to veľmi zlaté vždy ked ho pošteklim na nožičke tak ju schová 😀 sranda.

maculik
autor
26. jún 2008

bessy, chlieb vo vajci som nemala sto rokov, dobry napad na rychlu veceru! 🙂
avanka mala mat sekciu v utorok ci kedy, no neozvala sa. hadam je vsetko ok.
hej, je to sranda, ako vedia reagovat. som zvedava, ci to bude robit aj od zajtra, ked uz budem s manzelom - nech to aj on vidi. alebo bude zase tichucko a potom manzel hovori, ze sa ho mimi boji... ale ja mu vzdy na to, ze praveze to tak nie je, ze mimi ukludnuje, ked da manzel ruku na brusko a takze bude uspavat 😀

ajciatko
26. jún 2008

Ahojte, tak my sme tiez boli vcera u lekara s tym, ze ak vsetko bude OK, dnes nastupujem do nemocky a porodime konecne krpca. Uz osm bola aj psychycky pripravena ze dnes o 8:00 nastupujem, ale doky vcera vyhlasil, ze mam prist do poradne o tyzden a krpce pride na sve presne podla terminu 3.7. Takze este tyzden si budem uzivat brusko a potom konecne budeme dvaja, lebo slubil ze prenasat nas nenecha....

maculik
autor
26. jún 2008

jej ajciatko, tak to je super. celkom ti zavidim 🙂 Potom urcite sa ozvi.
a to ti vyvolaju porod?

alexandra
26. jún 2008

No ja som velmi zvedava, co mi povedia zajtra na poradni, ale snad sa uz tiez nieco pohlo...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre