Júl 2008 II. Pridajte sa

maculik
25. apr 2008

Druha cast je otvorena 🙂

lienka7
8. júl 2008

no predsa si pustis klimu nie 😀
ale problem asi bude v tom, ze jedna bude chciet otvorit okno, druha nie aby jej netahalo na malicke - to este len budes mat zabavu gogos,
som zvedava ake bude pocasie ked to chyti mna

sveva
8. júl 2008

Baby aj ja sa budím mokrá ako myš. 😅 Už som z toho strašne nervózna, je mi príšerne horúco.

Blahoželáme ďalším maminkám k bábätkám. 😀 😀 😀 😀 😀

sveva
8. júl 2008

Panebože až teraz som si všimla, že mi tam svieti 39 tt. TAk to je rekord. Eliška už bola dávno na svete. 😅 Už to chcem mať za sebou. Včera som si dala kúpeľ, poskákala na fitlopte a žiadne príznaky. Ozaj aj ma včera manžel oholil už som nachystaná a bábo nie a nie aby išlo vonku. Už mi dnes aj moja mamka hovorila, nech už idem, lebo tie nervy jej nerobia dobre. 😅 Tak asi dnes vyskúšame trochu sexíku. 😀

vejinka
8. júl 2008

waw ja by som sa muzovi holit nedala...co ak by mi xcel nechat bokombrady? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sveva
8. júl 2008

Veji 😀 😀 😀

montinka
8. júl 2008

baby aj mne byva pocas noci nehorazne teplo a to spavam odokryta pri otvorenom okne. joj ani ja by som sa nedala polovicke oholit este by ma porezal,sice si neviem predstavit ako to oholim sama ale tak vyskusam.😀

sveva
8. júl 2008

Monti on sa viac bál ako ja. 😀 😉 A neporezal ma, išlo mu to skvele. 😀 😅

montinka
8. júl 2008

vsak aj ten moj mi uz minule vravel ked bol doma ze ma oholi ale ja ani za pana. este by som mu tam hystercila ako sa poznam.😀

montinka
8. júl 2008

no idem ja umyt podlahy za chvilu som tu hadam tu toho vela nepopisete.😀

lenockaaa
8. júl 2008

ani ja by som sa svojmu asi nedala oholit 😀 ja to robim tak po pamati, potom kuknem v zrkadle 😀 😀 😀 a je to celkom v pohode, no neni to mozno uplne ako predtym ale da sa 🙂

stresmenka
8. júl 2008

Ahojte babulky gratulujeme novym maminam aj babetkam 🙂 aby Vam rastli do krasy a robili len a len radost 🙂

dracik1
8. júl 2008

ahojte babulky, vidim, ze vsetky uz finisujete...nam sa 26.6. - o mesiac skor narodili Jakubko 2600g a Jurko 2450g - dala som si ich do albumu.....

drzim palce na porod vsetkym, aby ste to mali uz za sebou

zabkatt
8. júl 2008

babule a ja mám zase opačný problém. Minule som mu povedala nech ma oholil a by ste sa nasmiali ako sa mu triasli ruky. Len tak trošku to z predu ošvácal, ale potom to vzdal, lebo sa bál, tak aspoň držal zrkadlo, ale ruky sa mu aj tak triasli ako keby išiel prvý krát sexovať 😀
sveva, ja som ho horko ťažko na sexík včera prehovorila, bola to len taká bleskovka aby sa nepovedalo, ale ževraj posledná, lebo že chúďatko malé 😀
Už som dnes aj poupratovala, umyla suterén a chystám sa na teplú vaňu ako mi doktorko poradil, tak uvidíme. Žáha ma páli jak hovado, stále mi je na vracanie, čo ste si babule dávali vy? 😲

lenockaaa
8. júl 2008

zabkatt ja som si na zahu davala mlieko i ked ho moc nemusim ale pol pohara som pomaly vypila a preslo ma to...ze vraj su dobre aj dake mineralky ale uz si nepamatam ake 😅

montinka
8. júl 2008

dracik no zlaty si tvoji dvaja gratulujem drzte sa apekne papajte.🙂 no ja sa idem asi dnes nejako oholit len dufam ze si neodrezem zase polku nechtu ako naposledy. 😅

macicka
8. júl 2008

blahoželám všetkým mamičkám. teraz sa už môžeme tešiť zo svojích pokladíkov....

macicka
8. júl 2008

pridala som fotku simonky do albumu...

montinka
8. júl 2008

jej macicka aj ta je chutnucka a vobec vsetky babatka su na spapanie.🙂

sveva
8. júl 2008

Monti presne tak, všetky bábatká sú na spapanie. Už aby sme tu mali aj my svoje.

montinka
8. júl 2008

vsak joj kebyze na to netreba dvoch tak uz mam aspon tri.🙂 hm lenze to nie je az take lahke.🙂 ale zatial mi uplne postaci aj toto. len nech uz je vonku.🙂

karamelinka
8. júl 2008

ahojte babulky....macicka krasna je mala ozaj na spapanie...gratulujem

karamelinka
8. júl 2008

ja som akasi zrazu kludna cio co..nechapem tomu az sa mi to nezda... 😉

monatko
8. júl 2008

Ahojte vsetky. Pisem namiesto Monatka. Ta prave luzi v TN v porodnici a s najvecsou pravdepodobnostou ju zajtra rano caka operacia a potom tu uz bude hadam aj nas Simonko. Tak jej drzte palce, nech to zvladne. Ked bude daco nove, zas napisem, lebo Monatko asi tak skoro k netu nedostane ☹ Ale urcite, hned ked sa na net dostane, tak jej prva otvorena stranka bude tato 😀 AHOJTE

karamelinka
8. júl 2008

inak tieporody sa fakt pohli ono mam v tom normalne chaos ze ktora uz ma po a ktora este nie 😀

karamelinka
8. júl 2008

monatko drzime palceeeeee nech to mate rychlo za sebou a nech ste zdravucki 😵 😵 😵

karamelinka
8. júl 2008

idem sa vyvalit este a oddychovat 😉

montinka
8. júl 2008

hm no uz sa mi podarilo oholit aj bez zrkadla.😀 hihi nebolo to az take strasne teeeda tie porody veru idu uz nas tu vela neostalo ci ano?

zabkatt
8. júl 2008

No mňa asi porazí. Pred dvoma týždňami sme museli kúpiť práčku, lebo sa odtrhol bubon a teraz som išla vybrať prádlo čo mi dopralo a mám plnú kúpelku vody. To je snáď sen. Takže miesto oddychovania idem umývať. Paráda, dúfam že to aspoň k niečomu bude 😠

montinka
8. júl 2008

joj zabka hruza no aspon ze je este v zaruke.

zmrzka333
8. júl 2008

zeny ja ked kukam ze sa tu rodi o 106 tak uz nevladzem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre