Júl 2008 II. Pridajte sa

maculik
25. apr 2008

Druha cast je otvorena 🙂

ajciatko
13. jún 2008

no moj dktor ked videl na ultrazvuku velkost maleho radsej zmeral panvu. Doteraz to neurobil lebo si myslela ze t bude normalny prod, ale asi tym ze je velky mozno uvazuje nad cisarskym, no uvidime....

mywiel
13. jún 2008

Ja idem k osteopatovi pred porodom aby mi napravil zas panvu a lepsie sa rodilo... 😉

ajciatko
13. jún 2008

babatka ale po porode maju nizsiu hmotnost ako urci lekar z ultrazvuku, ale zo 4 kil to velmi menej podla mna nebude... A tym padom najmensie vecicky nemusim ani zehlit 😀

karamelinka
13. jún 2008

ajciatko no uvidis...moznonakoniec naozaj pojdes cisarskym...teda chlapina to bude riadna 😀 😀 😵 😵

bessy21
13. jún 2008

Ja som tomu svojmu doktorovi povedala že EPI nechcem a on sa zasmial že však počkajte či si to nerozmyslite... 😠 No vraj aj ja mám vačšie bábo tak sa ´tešim´ 😝 karamelinka: ja mam dost vysoky prah bolesti,zubar v pohode aj laserova operacia oči..ale toto bude ine,lebo som dosť často mavala rezaka a bolesti obličiek tak už len to som ledva predýchavala a vždy mi antibiotika pomohli inak by som si to snad od bolesti aj hodila..a teraz si nemôže človek ani nič dať ☹

karamelinka
13. jún 2008

no ved prave ze to asi o moc menej nebude a ak este vydrzis tyzden este mozno priberie tak mozno to zostane na tych 4kg

bessy21
13. jún 2008

ajciatko ale aj mne povedal že tá vaha neni presna + - 500g takže sa utešujem 😀

mywiel
13. jún 2008

Bessy mne sa tiez smial ze stavime sa o flasu ze nebudete rodit do vody ale budete chciet epi? Tak dik za podporu som si pomyslela.
Inac ja uz vobec nepriberam zatial mame +12kg a uz sa to nehybe z tyzdna na tyzden.

ajciatko
13. jún 2008

no chcela by som urcite tyzden vydrzat na kontrolu idem az 19.6. a rada by som si dohodla uz aj pevny termin ak sa bude dat nech sa nenarodi chuda s piatimi kilami 🙂

sloniiicek
13. jún 2008

ajciatko - tak to mas riadneho valibuka. 😉

karamelinka
13. jún 2008

no bessy tak to ta teda povzbudil doki 😀 no ja som citlivka aspon sa mi zda..ved vydrzim ale toto bude ine a tak jednoznacne radsej epi...raz v noci som teiz mala akysi zachvat a ze to bol asi piesok v mocovych cestach no a mala som tiez dost...jednak som bola vystrasena ze co sa mi to robi a jednak ta bolest takze ten porod nebude asi len tak

ajciatko
13. jún 2008

ja som mala 3 800 g ked som sa narodila a moj manzel 3 400 g takze maly bude mat uz tera urcite viac ako 3 500 g ked sa narodi....

sloniiicek
13. jún 2008

ja si tiez myslim, ked je taky velky, ze pojdes mozno cisarskym. ale ty si od zaciatku mala vacsie brusko. 😀

karamelinka
13. jún 2008

mywiel to mas super ja mam +15kg ale vazim sa len v poradni tak neviem ci je to este aktualna vaha..

ajciatko
13. jún 2008

a teraz uz vyzerame ako maly hrosik 😀

mywiel
13. jún 2008

Holky nebojte sa to bude ina bolest s radostou na babo aj adrenalin zohra rolu, a ked uvidis ten uzlicek maly nakoniec vsetko vydrzis lebo vies ze na konci tej bolesti ta caka krasne vonave babulo. 😵

bessy21
13. jún 2008

Vieš čo mywiel oni si dosť nahanaju peniaze,EPI ,doktor k porodu,manžel k porodu, a ešte aj nadštandart izbu nukal...tak asi aj preto.. Ja som povodne chcela rodiť do vody ale som si to teda rozmyslela naši s tým nemaju take skusenosti ako vonku ani take vane..tak len preto, nerada by som ublížila drobcovi.. ☹

ajciatko
13. jún 2008

ja mam + 11

miminka
13. jún 2008

ahojte baby,uz som tu asi 2mesiace nebola,tak neviem ci si na mna este pamatate. ajciatko a ides rodit normalne ci cisarom?
bessy neboj z mojej skusenosti ti mozem povedat,ze samotny porod neboli.mna najviac bolelo zasivanie a to nebola chyba mojho porodnika,ale doktora ktoremu asistovala pri zasivani a ten mi to neumrtvil.

bessy21
13. jún 2008

aj ja +11 teda dokonca mi vaha klesa posledne týždne a už vari aj bruško ide dole 😉

mywiel
13. jún 2008

Tak tu to s peniazmi nic nema, vana je uzasna, ale vraj aj tak 90% zien rodi normalne s epi tak neviem... ☹

ajciatko
13. jún 2008

miminka no ja by som chcela normalne rodit, ale otazne je ci budem moct, o tom zevraj rozhodne prednotla kliniky pri porode tak som zvedava... ale pre istotu si epi zaplatim dopredu...

ajciatko
13. jún 2008

moje brusko je uz tiez poriadne dole....

karamelinka
13. jún 2008

oki babule idem ja troska poupratovat a potom este pooddychovat 😀 tak sa majte....papa a pekny den

mywiel
13. jún 2008

Prave som dojedla pol dyne a riadne ma prehnalo... 😒 😝 🙂

bessy21
13. jún 2008

miminka : v to dúfam ved preto som si vybrala doktora nech sa viac stara..už som počula že to na to umrtvenie streknu niekde uplne mimo a nie tam kde maju 😀 ved uvidime.

mywiel
13. jún 2008

Ja idem povesat pradlo, tak dobru chut a zatial drzte sa. pa pa

mywiel
13. jún 2008

A fakt videli ste moje nove rodinne faro? 😀 😵

miminka
13. jún 2008

ja som zatial pribrala len 9kg ale brusko mam riadne. pri malom som pribrala 25kg 12 som nechala v porodnici a 10 mi zostalo,tak si malo babo teraz z cono brat.
uz sa aj niektora otvarate? ja som zatial "len" na stvrt prsta,ale to sa moze zmenit zo dna na den.
ale tvrdne mi brusko riadne a posledne dva dni mavam aj take krcovite bolesti v brusku,ale hadam to este niesu varovne signeli?
tasku uz mam zbalenu bo ja mam termin vyratany len zo sona bo ja som mala menstruaciu naposledy 25.6.2006

bessy21
13. jún 2008

Idem už aj ja ,čosi uvariť, a nakrmiť segre kocurika lebo mravči ako divý býva nad nami, včera som robila jahodove kndeliky v tvarohovom ceste obaľovane v piškotach, a samozrejme ako ja ked varím tak som nešla podla receptu ale dala dvojitu davku takže knedliky som nukala každemu na okoli a ešte som musela dať aj zamraziť 😀 Tak sa držkajte a dobrú chuť .papa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre