Júl 2008 II. Pridajte sa

maculik
25. apr 2008

Druha cast je otvorena 🙂

zabkatt
7. jún 2008

Jéj babulky maminky gratulujem !!!!! Ja mám od včera depresívnu náladu aj som sa pochytila s mužom kôly jeho rodičom ale to je nadlho, len tak v skratke. Od stredy som u našich aj s mojou čivavkou, boli sme na tie jahody (27kg) s tým mojim bruchom je dobré nie? No a 20kg ostalo mojej mame, že ona spraví dreň a kokteily aj mne a tie dva kýbliky mám odniesť svokre. Tak som jej to odniesla nech ona zas spraví dreň a ja zatiaľ operiem u mamy, roztriedim vecičky a vyžehlím. Na druhý deň prišiel manžel že on ide rodičom, tak som povedala nech zoberie aj psíka, (svokra ho má veľmi rada) a stále sa na neho pýta, prečo je u nás a pod. tak vyrazil. Za pol hod. mi volá že kašle aj mojho psa, že jeho mama musí zavárať a robiť džem a ešte aj pes do toho sa tam motá a že je na nervy, tak si mám prísť buď pre jahody, alebo psa 😠 Ona chudera nič nestíha. A moja mama prala malé vecičky, chystala jedlo (lebo mal prísť brat s frajerkou z Popradu), veľa ľudí v dome, pes, malá Klaudika, variť, zavárať a stíhala všetko a svokra je sama, nemá čo robiť a za pol hodinu bola zo všetkého na nervy ☹ Tak som zobrala brata nech ide so mnou a vyrazila pre psa. S mužom som sa pohádala že nevedia ustrážiť jednu čivavu (to som zabudla napísať), svokor telefonoval a nedával pozor, išiel na dvor a vlčiak zatiaľ vbehol do vnútra a zakusol mi čivavu a z toho sa svokra zložila že sa zblázni). No a vrátila som sa k našim aj so psom a muž sa od vtedy ani neozval a dnes je tu otvorenie letnej sezony, takže asi tak. No asi ostaneme pri tom podnájme a svokrovci nech si dom užívajú samy. 😠 Takže asi tak

karamelinka
7. jún 2008

jej elenitka...gratulujem.....krasne miery 😀 😀 😵 😵 prajem vela vela zdravicka... 😉 😉

karamelinka
7. jún 2008

zabka no mas to pestre...chudatko ved teraz uz by si mala oddychovat a nie sa vytacat... 🙄 drzim palceky nech sa to rychlo vyriesi...neboj...

karamelinka
7. jún 2008

a ja som akurat zjedla asi kilo ceresni a zapila kavou takze to bude huste 😀 😀 😀 😝 oco oslavuje narodky tak sa kona mala oslava na zahrade fuha tak som radej uz zdrhla lebotoho jedla tam...a moje crievka to uz asi neznesu...idem si trocha polezat nech ulahne v zaludku 😉

lenit
7. jún 2008

ahojte baby. dovolila som si zalozit album v julovkach "nase babatka". uz som tam aj vlozila fotku nasej Tatianky a dufam, ze dalsie babenka budu pribudat. Este skusim vlozit nejake dalsie fotky do mojho albumu.

lenit
7. jún 2008

no a este nejake novinky o mne...nieje to nic slavne...prave naopak. v bratislave sme pochodili asi tak, ze stale nevedia co mi je. vo stvrtok mi brali nejake vzorky z prsnika a vysledky budu o dva tyzdne. no ale nechcu si dovolit cakat tak dlho, lebo ze mi to narastlo velmi rychlo a dva tyzdne je dlha doba. nasadili mi chemoterapiu. zevraj ak to neni nic vazne, tak ju vysadime, ale ak to je nieco vaznejsie, tak dva tyzdne by mohli byt vela. vcera som sa dala ostrihat nakratko no a do dvoch tyzdnov mi vlasy vypadaju uplne. no ale co uz. berieme to tak ako to je. dufame len, ze sa nepotvrdi ta najhorsia verzia. mam teraz dva velke dovody na to, aby som bola zdrava.
vsetkym vam prajem, aby ste boli zdrave, aby aj vase babenka boli zdrave a uzivajte si to, co mate. 🙂

karamelinka
7. jún 2008

lenit mala tatianka je krasna...take male slniecko 😵 😵 😵

lenit drzkam vam palceky aby ste boli zdravi a vsetko sa vyriesilo. lenit prajem vela sil a pozitivnej energie.

lenit
7. jún 2008

diky karamelinka. je uzasna 🙂 🙂 🙂
ja verim tomu, ze to bude dobre. mam uzasneho manzela, ktory ma povzbudzuje ako vie a mam krasnu dceru...takze to musi byt ok.

karamelinka
7. jún 2008

lenit aj uzasne vyzerate na fotocke 😀 porodiky sa nam rozbehli a babatka zacinaju vykukat 😵 😵 😵 aj my sa velmi tesime ale zaroven sa aj bojim ale to je normalne. ano lenit vsetko bude ok mas uzasnu a krasnu rodinku 😵 😵 😵 😵

lenit
7. jún 2008

karamelinka, uz som ostrihana. ta fotka je este z nemocnice. teraz mam asi take 6 cm vlasy 🙂 no a manzelovi sa to strasne moc paci...ze preco som sa tak nedala ostrihat skor...

karamelinka
7. jún 2008

lenit xixi...no tak si taky jezko so 6 cm vlasmi...mne sa kratke vlasy pacia no ale mne by sa urcite nehodili od mala mam dlhe vlasy, ale mam kamosku a ona mala aj dlhe aj kratke aj blond aj cierne no proste jej ide vsetko to je sranda... 😀

monatko
7. jún 2008

lenitka, gratulujem este raz k malinkej princeznej, musi byt rozkosna podla foto 😉 tebe prajem vela vela sil, myslime na teba, aby si bola cim skor fit 😵

lenit
7. jún 2008

dakujem. ste moc zlate... 😉

jeana
7. jún 2008

lenitka,
veeelmi na Teba myslime a pevne verim ze vsetko bude v poriadku...
drzim palceky a este raz gratulujem ku krasnej princeznej 😉

zabkatt
8. jún 2008

lenitka moja držím palčeky, opatruj sa s maličkou idem pozrieť ten albumček 😀

katmi
8. jún 2008

caute kocky..
nechcete niektora kolisku s komplet supravivou do kolisky pre babatko? mam na predaj.. ak ano, napiste mi IP prosim..

num7976
8. jún 2008

jeeej babulky tu sa to nejako rozbehlo!!!!!styri babatka su uz vonku,paaani to uz aby som si nachystala tasku 😕
lenitka babatko je krasnucke,drzkajte sa,isto bude vsetko v poriadku! 😉

macicka
8. jún 2008

lenitka,

držte sa obe a hlavne veľa zdravíčka, všetko sa vyrieši a dopadne dobre... veľa pozitívnej energie...

zabka, tak to máš pestré!!! A to sa máte sťahovať ku svokrovcom??? si sa pobláznila, aj keď mám obe maminy rada, ale nikdy by som nešla bývať ku svokrovcom a manžela by som nenútila ísť bývať k mojim rodičom. To sú potom len samé nedorozumenia a hádky aj keď sa to mnohokrát nemyslí tak ako povie alebo urobí. Predsa si myslím, že zakladáte samostatnú rodinku a mali by ste byť sami. aj keď viem, že niekedy to nie je ľahké!! 😖
Pevné nervy...

zmrzka333
8. jún 2008

ahojte babule ako sa mate?

anita78
8. jún 2008

Ahojte, ja som tu tiež dlho nebola, pretože som bola nútená až do stredy chodiť do práce 😠 a keď som sem nakukla, musela som poriadne predýchať, že niektoré júlovky to už majú úspešne za sebou 😉 . Blahoželám 🙂 .

michaela3108
8. jún 2008

Lenitka. malá je krásnučká. 😉 Všetko sa dá doporiadku. Ste krásna rodinka!!! Veľmi veľmi Ti držíme palce.

sveva
8. jún 2008

Ahojte baby.
Lenit, malá je zlatučká. 😀 Držím palce nech sú výsledky ok.
Elenitke blahoželáme k malému fešákovi a princeznej. Majú krásne miery. 😉 😀

sveva
9. jún 2008

Dobré ránko.
Ako sa máte po víkende. My sme boli celý víkend u našich, lebo manžel mal služobku a nechceli ma nechať samú s malou a s psíkom. 😅

ajciatko
9. jún 2008

Ahojte, kym som vsetko docitala co ste popisali pokial som tu nebola, no dali ste mi zabrat 🙂
Maminkam, ktore to uz maju zasebou gratulujem a tie co to maju pred sebou, tak sa drzte, lebo ako vidim, moze to prist hocikedy na hociktoru z nas....

ajciatko
9. jún 2008

Dracik je este stale v nemocnici, pomaly to uz bude 2 tyzden, ale hadam ju este do porodu pustia domov.
Inak Vam poviem v nemocnici v tomto pocasi nic moc, takze sup sup porodit a rychlo do domaceho prostredia 😀

effie
9. jún 2008

ahojte julovky,
elenitke gratulujem k detickam a prajem vela zdravicka, nech rastu a su silne.... a tesim sa na fotky

lenitka, Tanicka je nadherna...drzte sa, spolu to zvladnete a vsetko bude v poriadku!!!

zmrzka333
9. jún 2008

ahojte bruska ako sa citite? Mna posledne dni tak pali zaha ze neviem co mam robit. Doteraz ma nepalila a teraz to zacalo.
effie mas pekne fotky, tiez sa s muzom chcem nechat pofotit

jamik
9. jún 2008

Blahozelam vsetkym trom maminam aj nasim styrom julovcatkam. Nech Su vsetci v tom najlepsom poriadku. 🙂

jamik
9. jún 2008

Babulky, tiez mate pocit, ze babo skoro necitite. Uz si to vobec nepamatam, ako to bolo pri chlapcoch, ale za cely den citim len par vystreti sa, alebo ckani. Az mam niekedy strach. Tiez mate take pocity, akoby babo skoro stale spalo?

zmrzka333
9. jún 2008

no on aj ma spat vraj 90% dna ale moj to teda nedodrziava, to co posledne dni vystraja a hlavne o 10 vecer. Ale okolo 35-36tt som ho tiez malo citila.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre