Júl 2008 II. Pridajte sa

maculik
25. apr 2008

Druha cast je otvorena 🙂

fialllka
18. júl 2008

lenusha: ako si na tom po dnesnej poradni? 😉

dandy05
18. júl 2008

Boze, a este som nahodou nakukla do augustoviek 2008 a tam sa rodi o sto sest 😠

zabkatt
18. júl 2008

No ja som bola pozrieť v práci a všetci že o jéje a ty ešte šoféruješ? Ako sa zmestíš za volant? 😠 No normálne posuniem si sedačku 😎

maculik
autor
18. júl 2008

zabka, ja by som tiez soferovala, ale mna uz manzel nepusti 🙂 Sme prave sa boli pozriet tu v nemocke, ze keby to na mna prislo, aby sme vedeli, kam ist, a su tam zlati. Tak som trosku napokoji. Aj ked presne ako hovorite, ani ja ziadne priznaky nemam, sice do terminu je este skoro tyzden, ale aj tak..... a mimi bolo aj o nieco mensie naposledy, sice dr povedal, ze je ukazkove, ale podla tabuliek je mensie, takze preto sa asi este neponahla. ja len dufam, ze do konca mesiaca porodim...
dandy, to fakt uz augustovky tiez rodia? idem nakuknut a tisko zavidiet 😅

dzanka3
18. júl 2008

lienka aj ja som uz aj upratala, stvornozky umyvala....a nic...ked nieco robim maly cuci ani sa nepohne a ked si sadnem uz aj zacne sa natahovat - ved miesta uz nema.....

zabkatt aj ja soferujem - ale ved len tu po meste...keby nieco zaveziem sa rychlo domov - ale ved aj tak sa nic nedeje ☹

a uz aj augustovky sa obehuju do kelu!!!!!!!!!!!! 😒

lenusha
18. júl 2008

caute babulky, poslusne hlasim, ze ja tu tiez este oxidujem 😀

dnes rano na poradni vsetko ok, vsetko drzi, nic sa nedeje. Doktor povedal, ze ak sa nic neudeje, mam zas prist v pondelok, ale ze on to vidi tak, ze sa vidime az v ten pondelok 😀 😝

inak sa citim ok, poslickovia sem-tam, vzdy sa uz namotam a potom nic
ale mam trochu zvyseny tlak 😔

maculik
autor
18. júl 2008

veru, aj teraz v augustovkach pisali, ze sa jednej narodili dvojicky, super 🙂
dzanka, u mna sa mimi dnes mrvi o 106, nad pupkom si vystiera neviem ci nozicku alebo co, ale od rana sa mrvi. vobec dnes nespinka. aj ja som sa chystala upratovat, ale dnes som hotova, uplne nanic, aj pocasie je nanic, aj moja nalada, pojdem ja domov a len film budem pozerat a spat.
lenusha, a v pondelok by si ta uz aj nechali>?

maculik
autor
18. júl 2008

inak, som si merala vcera obvod pasa a prave som dosiahla 100cm 🙂

lenusha
18. júl 2008

maculik, to este neviem 😅
ja som uz dnes bola tiez preventivne s taskou 😀

inak, aj nas krpcek je dnes veeeelmi aktivny v brusku, tiez neviem, co je vo vzduchu 😀

num7976
18. júl 2008

baby to zase ta moja je dnes nejaka kludna,asi si tam spravila nejakeho dobreho fleka a ide si ho vychutnavat do neviem kedy..mne sa dnes nic nechcelo,iba co som dozehlila par veci,ale upratovat som neupratovala..asi sa pojdem dakde prejst,co ju tiez trosku povytriasam,no nechce sa mi akosi.. 😒 ja mam obvod bruska 102 cm 😵

anula
18. júl 2008

Ahojte,
zas az tak sa u nas nerodi 😀 . Jedni dvojcata v 38 T, co je pochopitelne, a 2 drobciatka predcasne. Na buduci tyzden idu sekcie 😉 .
Drzim palce nech sa to uz u vas rozbehne a u nas tiez 😉
P.S Dnes o 22.00 je spln 😉

vejinka
18. júl 2008

maculik..gratulujem ze uz mate 100cm...ja som si tiez dnes a ze vraj 102 cm...tak teraz neviem kto z nas ma pokazeny meter 😅

zabkatt
18. júl 2008

ja hlásim 112 😲 , strie jak hovado, bruško na kompletku popraskané aj nohy a o tej pomarančovej kôre ani nehovorím. 😀

dzanka3
18. júl 2008

zabkatt ja sa radsej nemeram...nevazim....staci mi ten pomaranc nielen na stehnach ale aj lytkach...ja som strasne moc pribrala.... -po 25kg som sa prestala vazit a hotovo a u gynekologa je taka vaha co ukazuje kolko chcem - taka stara sunka.....😀
prave som dosla ale zo 4km prechadzky...maly sa natahuje,ale inak nic sa nedeje.... idem mu dat este horucu sprchu...a cakat dalej co sa bude diat 🙄

ajciatko
19. júl 2008

ahojte, gratulujem novym maminkam a prajem vela mliecka, nam sa uz mliecko konecne rozbehlo takte Tomasko papa o stosest 🙂

num7976
19. júl 2008

ahojte julovky,ako ste prezili tuto noc?nikoho to nechytilo?vam sa tiez stava v noci,ze vam casto tvrdne brusko a potom aj boli,ked sa chcete pretocit alebo posadit?no mne dnes v noci stvrdlo snad sto krat!!!!no o tej celulitide mi ani nehovorte,ja ju mam tiez aj na lytkach,hnus!strie zatial len na riti-jedna polka 😀

karamelinka
19. júl 2008

tak ja sa konecne hlasim prisli sme len vo stvrtok domov a to sme mali byt doma uz v pondelok..mali sme zltacku taks i nas tam nechali ale uz je hadam uplne vsetko v poriadku..

portod bol podla mna strasny no ale uz zabudam pomaly maly sa spriecil na poslednu chvilu tak sme isli von zvonom a troska sa nam nastiepila ajklucna kost ale uz je zrastena a vsetko je v poriadku asme zdravi...tak idem chytsat obed majte sa a blahozelam novym maminkam boze nemam ani prehlad ze kto co...som tu nebola 100 rokov...pridala som foto do albumu paaaaaaa

dzanka3
19. júl 2008

karamelinka blahozelam k syncekovi je peknucky na foto...aj ked urcite taky porod strachu nahnal vela 😒 ale hlavne ze ste v poriadku....
toho sa aj ja bojim - ja vydrzim co uz narobim , ale nech sa malemu nic nestane......
uz zaciname vybavovat na pondelok vyvolanie porodu - len neviem ci sa to bude dat - ale dlhsie cakat uz sa bojim.....

sloniiicek
20. júl 2008

ahojte babulky. iba som nachvilku nakukla. tak v piatok nas konecne pustili domov. a uz si zvykame na seba doma. ked budem mat cas, tak sa vam ozvem viac. 😀 a vdaka za gratulacie. 😀

inak neviem, ci aj niekto iny dostal sms od effie - vcera mi pisala - 19.7. o 10.45h sa jej narodil Jarko s mierami 3340g a 51 cm. tak jej srdecne gratulujemeeeeeeee. 😀

dzanka3
20. júl 2008

nide nikoho...baby uz vsetky rodite???
a ja uz upratene....okupana, oholena......a nic sa nedeje....

inak vcera mi odisla hlienova zatka - snad to bola ona - take skarede hnede ......
tak cakam co sa bude diat a nic... ☹

a novym babetkam blahozelam a a ticho zavidim aj ja uz chcem mat potom....

num7976
20. júl 2008

dzanka a nebojis sa?lebo ja som tak uvazovala,ze ja sa zlaknem ked uvidim na spodnom pradle krv!!no to spinanie, to budem mat v hlave tolko veci,ze ci je vsetko ok,joj!ale to ja uz panikarim,lebo viem,ze sa porod blizi.. 😲 aj ked nieze by som to uz nechcela mat za sebou.. 😝

meggi
20. júl 2008

No, ja stále tiež ešte nič - doktor ma v štvrtok potešil, že cez víkendik to bude, kedže som už otvorená na 2-3 prsty ale akosi sa nič nedeje... Teda hlienová tátka mi už odišla v piatok ale plodová voda neodtiekla a ani bolesti nemám... Som sa radila s porodnou asistentkou a tá mi povedala, že možem kludne rodit až za týžden-dva... Tak som zvedavá, kedy sa malinká vypýta... Idem si ešte požehlit a upratat... Držkajte sa 🙂

dzanka3
20. júl 2008

num ja sa bojim o to male....uz nech ide von!!!! ved dokedy sa to chlapcisko chce nechat nosit v brusku???

ved vsetky zeny porodili - tak porodime aj my....nad tym sa nejak netrapim - aj tak by to nepomohlo...
uz nech mam radsej zatym.... 😅

num7976
20. júl 2008

holky tak ja som na tom podla vsetkeho najdalej od porodu!vam uz zatka odisla,mne nie a som otvorena len na nieco vyse centimetra..do kelu preco si tie nase babatka nechaju tak na seba vyckavat?nieze by trosicku spolupracovali,ze? 😉

num7976
20. júl 2008

dzanka ved ja uz mam tiez take stavy,ze sa mi zda,ze sa mala malo hybe a ju len stucham,tak mozno preto sa jej nechce von potvorke! 😀

zabkatt
20. júl 2008

No niektoré si dávajú načas 😀 Mne zátka odišla už pred 5timi dňami, otvorená som na 1,5prsta a tiež nič. A to mám v utorok eštele 40tt. V stredu by sa mal maličký narodiť, tak uvidíme ako to pôjde, ale dúfam že čím skôr, lebo to bruško stále bolí a niesom schopná ani nič robiť

zmrzka333
20. júl 2008

Ahojte tak uz sme od piatku doma ale nestihala som tu pisat, tak v skratke vyvolali mi porod 13.7. o 9.30 a porodila som 23.15. normalne. Christián mal 3550g a 51 cm. Maly mal 2x omotanu pupocnu snuru okolo krku ale vsetko je ok. Dam nejake fotky tak kuk.

dan.ka
20. júl 2008

Ahoj ozývám se po delší odmlce 🙂 gratuluju k novým mimískům,my pořád a stále nic.Zítra mám kontrolu u dr.tak jsem zvědavá jak dopadnu.

zabkatt
21. júl 2008

Ahojky aj ja prchám dnes na kontrolu, tak potom napíšem čo je nové. V noci som mala hrozne bolesti dole v podbrušku, aj sme si poplakali, tak dúfam že nič sa nedeje. 😲 Pekný dník 😀

dandy05
21. júl 2008

no, baby, tak vidim ze tu fakt ostanem sama ☹ vsetci uz budete v druhej debate o babatkach a ja niiiiic 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre