Júl 2008 II. Pridajte sa

maculik
25. apr 2008

Druha cast je otvorena 🙂

meggi
5. jún 2008

ahojky, dnes som bola na poradni a je všetko OK, len musím brat tabletky na železo, lebo som chudokrvná... Ale to som brala aj pri prvej dcére... Vidím, že ste už skoro všetky pobalené a mate všetko nachystané... Ja som po pravde ešte ani nezačala, ale buduci týžden to už chcem skompletizovat - už mam vytlačený zoznam a zajtra si chcem pokupovat, čo potrebujem... Ešte stále nie sme zhodnutí z manželikom na mene, tak som zvedavá, aké meno rozhodne... Už je to trošku komplikovanejšie, lebo Karolinka je akási živá a musím dávat obzvlášt pozor, ab mi nekopkala do bruška, ked sa tuli či v noci keď ju uspavam.

sarica
5. jún 2008

Ahojte,
teraz začína pre mna čas na písanie 😀

michaela3108
5. jún 2008

Čaute baby, ste tu niekto?

sarica
5. jún 2008

Tu som

sveva
6. jún 2008

Dobré ránko.
Lenit ešte raz gratulujem k malej Táničke a prajem veľa zdravia. 😉 Ako si dopadla ui lekára?
Meggi to veľmi dobre poznám. Tiež dávam pozor aby ma malá nebuchla do bruška. So zaspávaním nemám taký veľký problém ona sa len pritúli a do piatich minút spíme. 😅
Dnes som veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeľmi nevyspatá. Ta horúčava ma asi zabije. 😅

michaela3108
6. jún 2008

Dobré ránko.
Písala MATINKA - Malý Martinko sa narodila včera o 18,15 s mierami 46 cm, 2220g. Je zdravučkú, len je ešte v inkubátore.

marse
6. jún 2008

dobre ranko, ja neverim vlastnym ociam, tak uz aj MATINKA????? 😕 gratulujeme, nech je vsetko v poriadku, a co tak nahle??? Bozinku baby ved vy ma vsetky predbehnete nakoniec 😀 hlavne ze su v poriadku a zdravucky, prajeme vsetunko naj Matinke aj Martinkovi.

to je uz nacase robit julovsku tabulku babatiek 🙂

michaela3108
6. jún 2008

Ahoij MArse. Už sa na nej pracuje. Dnes ju vyvesím do albumov.

marse
6. jún 2008

miska v pohodke 🙂 to ja len tak, lebo tie babatka sa naozaj ponahlaju, a je sranda ze prave tie co po cele tehu boli uplne vzorne, a my co nam stale hrozia predcasnakom, tak drzime ako lepidlo 😀
nevies co bolo s matinkou ze tak naraz??? odtiekla jej voda, alebo dosli kontrakcie???

michaela3108
6. jún 2008

ANo, to je ironia, my, čo už máme čo to odležané, nakoniec budeme prenášať 😉
Vieš čo, neviem, čo presne, teraz som jej písala, že čo bolo príčinou, že o toľko skôr. Tak čakám, kým sa ozve. Ak budem nniečo vedieť, napíšem.

karamelinka
6. jún 2008

dobre rano..no ja asi odpadnem...dalsi mincooo.... 😀 😀 😀 gratulujeme matinke a malemu drobcovi martinkoviiii 😵 😵 😵 😵 boze az sa mi nieco robi ked si pomyslim ze uz to moze prist....matinka bola v 36tt vsak?

michaela3108
6. jún 2008

Tak už viem. Včera jej vytekala priebežne plodová voda amalý už bol netrpezlivý. Cíti fajn, trošku ju bolí šitie. Ale to sa spraví. 😉

karamelinka
6. jún 2008

miska dakujeme za info...boze ja sa zacinam baaaaaaattttttt 😕 😨

karamelinka
6. jún 2008

uz mam sice zo dva tyzdne take stresiky mierne ale teraz ma to uz asi nacisto chyti...aj vy sa tak bojite?

marse
6. jún 2008

michaela aj mne sa doma smeju ze pochybuju ze porodim skor, lebo posledne dni sa naozaj citim super ako cele tehu nie 🙂

ja sa bojim ze ked mi bude unikat len tak po kusku plodova voda zeto nespoznam, ze je to ono alebo tak 😅 u mna bud bolesti alebo nic, no snad to spoznam ze je to uz tu.

marse
6. jún 2008

karamelinka samotneho porodu ani nie, skor toho ze to nespoznam 😀 😀 lebo pri Viki som bola v nemocke a vsetko mi vyvolavali, aj kontrakcie, aj mi pretrhli vodu takze ja neviem ake je to samovolne a spontanne 😅

jarkap
6. jún 2008

Dobré ráno. Keď čítam že už sú neaké tie júlové babence tak už aj ja by som chcela to naše, ja sa už z toho čakania zbláznim. Od 8t ležím a som rada že som to dotiahla takto ďaleko, ale včera ma manžel pristihol ako sedím a zasnene hľadím do postieľky. My sme sa snažili roky a tak nevie pochopiť že neviem počkať pár mesiacov. Ale keď mám všetko pripravené tak mi zostáva už len premýšľať o tej našej malej.

marianella
6. jún 2008

😲 😲 o bože... dobre rano, aj ja sa bojím... 😉 gratulujem matinke 😵 ja som sa až rozplakala 😅 , len nech su zdravučký

marse
6. jún 2008

jarka to je uplne normalne, ja mam pocit ze cim blizsie je TP tym to ide pomalsie 🙂

marse
6. jún 2008

marianella ty ma tu nesmies nechat, mame rovnaky TP takze spolu ideme do toho jasne??? 😀

marianella
6. jún 2008

tak mna moj malý od včera obeda priserne neposlucha 😠 , bolí ma celé brusko, tak strašne sa hmýri a tlačí ma hlavinou, že mam pocit ako keby mi vždy cvrklo ked buchne, vobec som naspala, dneska budem asi mrzutá 🙄

jarkap
6. jún 2008

Len keby ma už prešli tie hrôzostrašné scenáre, tak to by bolo fajn.

marianella
6. jún 2008

marse neboj ja som si povedala, že musime vydržať do 18.6. na den manželových narodiek 😀 , takže dovtedy ta neopustím... 😉

maculik
autor
6. jún 2008

dobre ranko, tak ja asi odpadnem - par dni tu nie som a tu porody sa rozbehli vo velkom 😀 Lenitka aj Matinka - gratulujem a drzte sa , hlavne, ze babatka su zdravucke. Fakt to nabralo rychly spad 🙂 Uplne mam zimomriavky, ked citam, ze Matinka je uz par hodin maminka 😵
Ked ste tu vcera ci predvcerom pisali, ze u Matinky maju podozrenie na odtek plod.vody, ze ma ciry vytok, tak som sa aj dost zlakla, lebo ja mam posledne dni vytoku akosi viac, vcera zo mna rano doslova vytiekol (sorry 😅 . a tiez sa bojim, ci rozpoznam, ked to bude podozrive.

Ale super, ze sa vsetky inak citite dobre, aj napriek tym horucavam, co tam mate. My tu mame prijemne, cez den vzdy poprsi a je okolo 22-24st, som teraz u manzela v Nem., pracujem od rana do vecera, vecer len odpadnem do postele.
Kocik uz mame, ostatne ideme dokupit bud.sobotu (tuto robime).
A dnes sa mi uz druhy krat snivalo, ze budeme mat dievcatko - som zvedava 😉

Tak pekny dnik prajem, idem pracovat a ozvem sa mozno este cez den, ak bude cas.

karamelinka
6. jún 2008

och marse aj ja sa bojim ze nebudem vediet kedy to pride a ze pojdem neskoro...ale aj porodu sas bojim proste vsetkeho..a ked vidim ako to tu uz ide no parada...dnes posledne nakupy a budem uz len lezkat doma

marse
6. jún 2008

marianella aspon daco 😀

jarka ved hej ale to mame tiez kazda, keby si vedela ake mavam obcas sny tak dovi, sme viac citlive, a bojime sa o tie pokladiky, lebo vieme ze su na nas zavisle, to uz nie je o nas ale o nich a ked pises ze ste sa dlhsie snazili tak uz duplom, hlavne klud a tes sa ze si uz v krasnom 36tt a uz ani mesiac nechyba aby tu ten maly batoztek bol 😵

sarica
6. jún 2008

Ahojte,takymto štylom ked pôjdeme tak nebudeme klikať na julovky,ale junovky

marse
6. jún 2008

ahoj maculik, ano rozbieha sa to tu celkom zaujimavo 😀 uvidime kto dalsi bude 😕 ja tipujem ze uz pride sprava od maminky elenitky 🙂

karamelinka ja sa utesujem tym ze ked nespozorujem ze unika trocha plodovej vody tak tie bolesti potom zrejme neprehliadnem 😀

jarkap
6. jún 2008

Pozerala som si vašu tabuľku a chcela som sa spýtať či by ste ma tam nedoplnili, priklonila by som pomer trochu k dievčatkám.

marse
6. jún 2008

jarka napis IP Alex so vsetkymi udajmi a budes tam 🙂

babulky na chvilu sa vzdialim, idem do sprchy a treba mi aj hlavu umyt lebo to co je na nej sa vlasmi nazvat neda 😀

neskor sa tu objavim urcite na kus klebietok 😀 😵 zatial papa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre