Júl 2008 II. Pridajte sa

maculik
25. apr 2008

Druha cast je otvorena 🙂

danciacik
11. jún 2008

Ahojte.
Ahoj Zdenocka. Pozerám, že aj ty si Popradčanka. Nechceš sa pridať aj do témy: Poprad a okolie prihláste sa?
Ja teraz ani neviem, koľko náš drobec váži, za doktorom pôjdem až koncom júna. Budeš rodiť v PP?

zdenocka
11. jún 2008

Ahoj danciacik. Ano som Popradcanka. Jasne, mozes sa pridat aj do tej temy, ale neviem, kde ju mam hladat. Skusim pozriet. Ano budem rodit v PP. A ty?

danciacik
11. jún 2008

Hladaj ju v sekcii regiony a na druhej strane hore sa momentálne nachádza. Ano aj ja sa tentokrát chystám rodiť do PP a som zvedavá, či mi vyjde termín, lebo tá malá nezbedníčka, ktorú už mám ma dnes tak uháňa, že mám pocit, že budem rodiť už tento týždeň 😀 😀 😀 . a všimla som si, že obidve čakáme chlapčeka 😅

sveva
11. jún 2008

Ahoj zdenočka. Skús regióny.

montinka
11. jún 2008

ahojte. gajana jasne ze dam vediet zajtra sa ozvem. 😉 dnes som bola na kontrole na stitnu a viem ze som pribrala dalsie dve kila takze do kopy uz 13. no nevadi hlavne ze drobec sa ma dobre.🙂

barbiek
11. jún 2008

ahoj montinka, boze ale ten cas leti zachvilocku uz rodis 😉 , ako sa mas

montinka
11. jún 2008

no veru za chvilu bude drobec asi na svete a asi pride skor uvidime. nooo mam sa celkom fajn len ma uz pichava dole v bruchu a trochu mi kleslo brucho aj dnes suseda sa ma pytala ze ci mi nespadlo brucho no tak trochu hej no co uz. tak to asi ma byt. a ty ako sa mas? a ako znasas to teplo? JOj hrozne mi lezie na nervy.🙂

barbiek
11. jún 2008

som rada, ze az na niake veci sa mate dobre s babenkom, drzim palceky,no ja sa mam v pohodke celkom, tieto tepla ma ubijaju dost, stale som unavena ale moj maly je za to plny energie 😝 ,takze mam co robit

montinka
11. jún 2008

no veru aj ja by som najradsej kazdy den poobede na taku hodku zalomila. a aj to moje je sem tam cule ale uz pomenej ako ked bolo mensie asi ma uz malo miesta. tak to je super ze aj vy sa mate fajn az na to teplo

jarkap
11. jún 2008

Ahoj Indy. Ja sa zajtra idem do Štiavnice "zabývať" tak sa tam možno stretneme. Na poradňu chodím na druhé, v utorok mi nebrali krv tak budem musieť isť aj tam. Ku komu ideš na poradňu?

barbiek
11. jún 2008

monti myslela som maleho mojho syna lucaska 😀

macicka
11. jún 2008

gogos - od 37 tt nejde o predčasný pôrod, to sa už pokladá babo za vyvinuté tak isto ako v 40 tt len má menšiu pôrodnú hmotnosť. neviem, prečo ťa doktor straší s predčasným pôrodom... 😖 . môj je celkom rád, že sme to dotiahli až takto ďaleko, keďže koncom 6 mesiaca sa mi krčok skrátil na 1 cm.

montinka
11. jún 2008

barbiek aha 😅 no tak aj na toho som sa ta chystala spytat tak uz viem ze sa ma fajn.🙂

barbiek
11. jún 2008

hihi 😀

montinka
11. jún 2008

no dobre babule idem sa prejst do obchodu. tak ahojte a pekny den a drzte sa

sarica
11. jún 2008

Dnes som bola v poradni,všetko je ok.
Malá má 3200gr-dievčatá-veľa?málo?

marse
11. jún 2008

sarica podla mna ma krasnu vahu 🙂 moja prvorodena mala pri narodeni 3460, a tato druha v 33tt mala 2kg takze som zvedava co sa z nej tiez vykluje 😅

juj baby dnes mavam pocas celeho dna take bolesti, uz odrana ma boli dole brusko, potom dostanem krc, ten povoli, bolest sa strati a za hodinku zase, nieco ako pri menzese su to bolesti, nic prijemne a do toho este aj bolest krizov 😒 aj teraz som koli tomu ostala domka a muzik isiel z malou a dedkovcami na nakup. ja sa vyvalujem a snazim sa vydrzat poctivo do buduceho utorka, este sa mi nechce rodit 😅

u nas sa schyluje k poriadnemu lejaku, burka uz je tak idem pozatvarat okna na aute na zahradu pre istotu. majte sa krasne. papa 🙂

monatko
11. jún 2008

ahojte, tak mne este ani jeden dr. nepovedal vahu babatka, tak som velmi zvedava, lebo odhadnut to naozaj neviem 😨

citam, ze vam to v blizkej dobe viecerym "hrozi", no uvidim, co mi zajtra povie na poradni, v poslednom case mam pocit, ze ma dost tlaci na mechur, aj na konecnik - hlavne vecer, ale to neviem, ci ma nejaku vahu sa tym zaoberat, asi to mate tiez......

monatko
11. jún 2008

joj a tesim sa, dnes ideme na kulturu, pride sem lasica, toho lubim 😅

jeana
11. jún 2008

ahojte..
aj my sme dnes boli u dokiho.. vsetko zatial ok.. nespominal ziadny skrateny krcok ani nic podobne..
pri otazke ci si myslim ze v pohode stihame statnice, sa velmi chichotal, ze ano mozne to je 😀

juuj na kulturu by som sla aj ja, keby bolo s kym a mangel sa neflakal dlho v praci 😀 😀

monatko
11. jún 2008

jeana, ale zas tie melony... 😀 😀 😀

jeana
11. jún 2008

sak to.. 😉 ale zase nie na ukor rodiny..
sak na veceru moze ist aj s nami, alebo domov a nie tam kvakat s nejakymi sakovanymi nemcurmi... 😠 😠

monatko
11. jún 2008

no jo, hadam, ked budete doma dve kocky, uz sa za vami bude rychlejsie ponahlat 😉

jeana
11. jún 2008

nooo ani nebude musiet hadam.. lebo si planuje zobrat mesiac dovolenky.. fesacisko nas.. tak dufam ze to tam bez neho vydrzia 😀

monatko
11. jún 2008

jooooooj tak super 🙂 aj u nas bude v lete tatik na materskej, my mame take trochu vymenene ulohy hehe 😝

jeana
11. jún 2008

jeeeej to je super a on ma aj prsia ? 😕 😀 😀 😀
ako si to myslela, ty musis pracovat alebo ako...?

monatko
11. jún 2008

som moc zvedava, kedy sa ozvu matinka a elenitka........ a este zvedavsia, ktora bude dalsia 😎

monatko
11. jún 2008

ma aj prsia 😀 no ja to pracou ani nenazyvam, robim lektorku a do toho nejake preklady, takze skor taky relax....... v lete si nechcem nic brat, az od sept.

jeana
11. jún 2008

fiiiha ale aj tak to vyzera ze si scela fajn pracovne naladena 😀
inak to aj ja tu checkujem kedy sa nase maminky ozvu.. veeelmi by ma zaujimali blizsie infosky...
dufam len ze su vsetci v poriadku... 😉

monatko
11. jún 2008

no jasne, ked mna to bavi 😀

veru, uz by sa mohli nase maminky ozvat a podat spravy 😉 ja sa pojdem asi pomalicky "zrichtovat", idem si nahodit nieco gala tehotenske 😀 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre