Júl 2008 II. Pridajte sa

maculik
25. apr 2008

Druha cast je otvorena 🙂

zabkatt
5. júl 2008

No ahojky babulky. Tak ja mám v pondelok eštelen 38tt a bolesti už od včera. Dnes v noci boli horšie, ale dalo sa to vydržať, až na tie výlety na wc. Zajtra idem do tých TO tak uvidíme čo dokinko povie. 😀

karamelinka
5. júl 2008

ahojteeeee.....tak ja zasa len jem a lezim 😀

zabka tak to mas dobre....pojdes aspon skor 😉

jeana
5. júl 2008

nikto tu nie je ? 😕 😅

monatko
5. júl 2008

karamel, ja mam presne taky isty program 😀

jeana, ty tu co este robis?????? 😕 😎 😀

jeana
5. júl 2008

no co tu robim.. pisem ... 😀 mam az velmi zvlastny pocit ze som v pohode.. bolesti cca kazdych 25 - 30 min.
Ale teraz ked sa drahy vrati tak uz asi pojdem 😎 aj v mudrej knihe pisu ze : pokial necitite vyrazne nepohodlie, je lepsie zostat doma v znamom prostredi, kde mate vela moznosti rozptylenia.. takze uz asi 4 krat si davam sprchu a cakaaaaam... 😅

monatko
5. júl 2008

aha, tak sa pekne rozptyluj, no ale zajtra to uz asi bude, ze? 😉 ake mas pocity?

jeana
5. júl 2008

no pocity su velmi zvlastne, lebo ak je vsetko tak ako ma byt, tak naozaj to zajtra moze byt. Je to take neuveritelne, len sa modlim aby boli vsetky nase babuliatka zdravucke. 😉

karamelinka
5. júl 2008

monatko no ja som uz hrozna s tym jedenim... 😀

jeana ja ziram ty si akasi kludna 😅 ja som taky stesak ze neviem co budem robit 😀

karamelinka
5. júl 2008

jeana no budeme na teba mysliet.... 😉

jeana
5. júl 2008

karamelinka ved to je to ze ja ani neviem co od dobroty robit, drahy bol kupit kameru (trdlo jedno 😀 ) a ze ci mu mozem dat este par minut aby ju nabil. No nie je zlaty ? 😀
naozaj sa cudujem ze stres zatial nie je.. alebo je a neviem ho dat von 😀 aj susedka sa inak cudovala ked mi volala ci nejdeme do mesta na kavicku a ja som jej oznamila ze od rana sa pripravujeme 😀

karamelinka
5. júl 2008

jeana si hrdinka 😵 😵 😵 😵

a manzel je fakt vtipalek 😀 😀 😀 😀

no ja budem asi behat hore dole ked ma to chyti...a to mas bolesti ako pri ms?a tvrdne ti do toho brusko?

karamelinka
5. júl 2008

urcite ste podareny parik 😀 😎

jeana
5. júl 2008

bolesti mam ale len ked to pride, a ano take ako pri MS a do toho stvrdne cele brusko, niekedy zostane take krive chudatko 😅

karamelinka
5. júl 2008

aha no tak to budem aspon vediet keby nieco...ja sa budievam na bolesti ako pri ms...uz asi 3 den

karamelinka
5. júl 2008

to no to by aj man uz mohlo zacat chytat ked som uz tiez v tom 39tt 😵 😵 😵 😵 😀 😀 😀 😀 tak by som chcelaaaa

karamelinka
5. júl 2008

a ked si bola naposledy v poradni tak si bola uz otvorena?

karamelinka
5. júl 2008

jeeeeeeeej ake krasne a spokojne babatko.....gratulujeeeeemmm 😵 😵 😵 😵 😵

monatko
5. júl 2008

jeeeej tonicka, dakujeme za foto, mala Danielka je anjelik 😵

jeana, tvoj manzel je iny pohodak....... ale to mas dobre, aspon nenervaci a nestresuje, co by ani tebe nepridavalo...

majula009
5. júl 2008

zmrzka333, prenášame, nie si z toho už na nervy? ja sa bojím vyvolania porodu, nemám zatial žiadne problémy a bolesti, sem tam pichne a strvrdne bruško ale inak nič...bojím sa že malá bude obrovská a že ju neporodím, tak pojdem sekciou....z toho čakania som už desne unavená...

dandy05
5. júl 2008

Jeana, co mi to robis, ja som myslela, ze budeme na tych Kramaroch spolu ☹ a ty takto dopredu 🙂 tak drzime palceky teda

mywiel
5. júl 2008

Veru Jeana ty si kludas... 😀 😉

tonicka
5. júl 2008

Jeana drzim palce...vlastne vsetkym vam a zelam taky porod ako som mala ja 😉

zmrzka333
6. júl 2008

majula to vies ze som nervozna, mne nic nie je a ked to bola hlienova zatka vcera tak som cakala ze to uz na mna pride, ale zatial nic. Rodina mi vola 100 krat do dna ze ci nic. znervoznuju ma. Dr. mi na poradni povedal ze v piatok mam prist aj s taskou tak neviem ci mi to potom nechce vyvolat. Ja len dufam ze dovtedy porodim

zmrzka333
6. júl 2008

Jeana este si cela?

marianella
6. júl 2008

ahojte je tu niekto???? 🙂
hlasime sa po týždni už dvaja 😀

danciacik
6. júl 2008

ahojte,
Jeana držím palce.
Marianella gratulujem, ako sa držíte?

marianella
6. júl 2008

takže minulu nedelu sa o 12:50 narodil Peťulko - 3300g, 49cm, mali sme rodiť normálne, ale kedže zlatku zrazu slabli odozvy srdiečka tak mi museli strašne rýchlo urobiť sekciu, bolo to strašné ako som sa bála, že sa mu niečo stane 😔 , ale našťastie všetko dobre dopadlo a je zdravunký, krásnunky a aj velmi poslušný 😵 😵 😵

marianella
6. júl 2008

dakujem danciacik 🙂

montinka
6. júl 2008

marianella gratulujem k Petkovi.🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre