Júl 2008 II. Pridajte sa

maculik
25. apr 2008

Druha cast je otvorena 🙂

macicka
3. jún 2008

michaela - a matinka je nitrančanka???

michaela3108
3. jún 2008

macicka- neviem, pravdepodobne ano, ale to ti bude vedieť povedať najlepšie ona.

num7976
3. jún 2008

ahojte kocky neviete nieco o karamelinke?lebo sa mi neozyva,..

karamelinka
3. jún 2008

ooo num ahojky si tu este?

karamelinka
3. jún 2008

oooo dalsie babo na ceste no to idem rychlo citat...chcel asom si lahnut ale toto si musim este precitat...

karamelinka
3. jún 2008

no nic som sa nedozvedela 😖 neva...

lencinni
3. jún 2008

ved este sa dozvieme... snad!

michaela3108
3. jún 2008

Ahojte,
tak mám správy od Matinky. Ešte stále je v nemocke, kde ju monitorujú,a le kontrakcie nemá. Na pôrod to nevyzerá. Čaká na výsledky z kultivácie a ke´d bude všetko ok, pustia ju domov. 😉

marse
3. jún 2008

fuha tak taketo zmeny sa tu deju, tak snad este matinka vydrzi chvilu 2v1 drzim palceky a pozdravujem 🙂

ajciatko
3. jún 2008

ahojte je tu niekto?
mna dnes konecne pustili z nemcnice, ale dracik este musi ostat 1-2 dni a tiez pojde este domov,t eda aspon tak dnes hovorili lekari.....

monatko
3. jún 2008

ahojte, ajciatko, teraz som dosla, vitaaaaaaaaaaaj 😉 ako sa citis?

monatko
3. jún 2008

teeeda, co to citam o matinke, normalne sa mi rozbuchalo srdco 😕 😝 🙂

monatko
3. jún 2008

no nikoho tu asi niet, tak len hodim do eteru, ze sme boli na prietokoch a vserko je ok, akurat ma vytocili ludia, co sa tam stale predbiehali - poldruhahodinove cakanie a ja som bola vnutri asi 5 moin 😠 😠 😠

monatko
3. jún 2008

jo a este som si zajednala detsku lekarku, tak sa vytesujem 😵

ajciatko
3. jún 2008

ja v podstate tak isto ale uz som tam nechcela byt takze doma mi bude lepsie

monatko
3. jún 2008

no to uricte, uz len to nemocnicne prostredie cloveku nepridava 😒 takze mas kludovy rezim?

zabkatt
3. jún 2008

O bože takže nemocnice sú už odskúšané 😀 No babule tak sa držkajte. Ja počkám kým všetky odrodíte (budem na vás dávať pozor) a potom sa nato vrhnem aj ja. klop klop 😀 😀 😀

sloniiicek
3. jún 2008

ahojte babule. ja som sa sem dnes akosi nedostala. 😉 ale co to citam, ze matinka je v nemocke. tak dufam, ze jej to dobre vsetko dopadne. pokial viem, tak nemala ziadne komplikacie a problemy. 😒 ale ved to uz teraz asi moze prist na hociktoru z nas nahle. 😀

s tymi jahodami, ceresnami a hrahoch moc dobre poznam. manzel mi pred hodkou doniesol jahodky a akurat som ich dopapala. mnaaaaaaam.

a s tym mechurom. to sa tiez na mne rehoce, ale uz si aj zvykol, ze ked niekam ideme, tak musim ist tesne predtym na wc. a po pol hodke znova. 😀

mna dnes mala tak strasne kopala. mam pocit, ze zo dna na den ma stale viac a viac sily. dnes som mala pocit, ze chce vyjst z ineho otvoru ako ma. 😀

sarica
3. jún 2008

Akože tu nie ste?Vy tak dobre spávate?

lencinni
4. jún 2008

Dobre ranko vsetkym!
sarica, mne sa vecer da zaspat v pohode, ale rano som uz od stvrtej hore a len sa tak prehadzujem... 😒

jamik
4. jún 2008

Lencinni, ja som na tom so vstavanim rovnako. Zacne vychadzat slnko a uz nemozem spat. Akurat, ze aj vecer mam niekedy problem. Pali ma zaha a nemozem dychat. ☹

marianella
4. jún 2008

ahojte. jamik na tu zahu si daj za malu lyžičku sody bikarbony a zapi mineralkou,mne zaručene už niekolko mesiacov pomaha 😀 mam kysliny skoro každy den 😝

marianella
4. jún 2008

včera mi ups donieslo ohradku, čo som objednavala cez net, tak sa vytesujem 😀 a taka náhoda... má presne taký istý slonikový potah ako mame na stolicke, tak babatinko bude mat sadu 😀

sarica
4. jún 2008

Ak vám na záhu už nič nepomáha-treba vyskúšať Fatru,lebo mna tak záha palila že ma až napínalo,tak som sa posťažovala u dr.a on mi ju poradil.Ako som tu min.nemala rada,tak som si ju oblubila,že nepijem nič iné.Tehotné môžu iba tú s tým červenym vrchnákom

jamik
4. jún 2008

marianella, dakujem. To dom este neskusala. mam od doktorky Malox. Ten je super, ale niekedy nezaberie. A este mam pit sumienku Bystrinku. Vcera vecer som si dala psenovu kasu s jahodami /syn nechcel na veceru, tak som dojedla po nom 🙂 /, tak asi to bolo z tych jahod.

jamik
4. jún 2008

a mne zase doktorka Fatru nedoporucila, lebo je slana a potom sa si telo este viac drzi vodu v tele a vznikaju opuchy. Hovorila o perlivej Budiske, lebo je zasadita. Asi kolko doktorov, tolko rad a nazorov.

monatko
4. jún 2008

ahojte 🙂 jamik, ty si 1.krat rodila v TN?

zabkatt
4. jún 2008

Ahojky babulky, tak ja dnes iba na skok, lebo cestujem k našim vybaviť zubára,obvodného lekára, stavebný úrad (kôly tomu debilnému úveru) a pod. ale aj naši majú net, tak nebude problém s odpisovaním. Idem hodiť fotky do albumčeka tak potom nakuknite 😀

monatko
4. jún 2008

baby, kde ste vsetky?????? hadam len nerodite 😕 😀

sveva
4. jún 2008

ahojte kinderka. 😀
Mne na pálenie záhy pomáha šumienka Mineral. Pila som ju aj keď som čakala Elišku, veľmi mi pomáhala.
čo sa týka spánku, ja toho veľa nenaspím, lebo sa aj Eliška dosť často budí. Neviem, či to nebude tým teplom. 🙄 Ja to mám tak na striedačku, raz sa zobudí Eliška, potom zaspí a zobudí sa bábo. 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre