Júl 2008 II. Pridajte sa

maculik
25. apr 2008

Druha cast je otvorena 🙂

sloniiicek
29. máj 2008

maculik - ak mam byt uprimna hento neviem co znamena. a mne tie prietoky este nerobil. asi mi to budu robit az ked budem chodit do nemocnice.

leni - kedze som robila v malej firme, tak neviem ti v tomto poradit. skusim napisat jednej znamej.

marianella - aj ja na nu cely cas myslim. dufam, ze to vsetko dobre dopadne.

inak vcera som pisala elenite. tak zatial su stale 3v1. a tusim buduci tyzden pojde tiez mozno rodit. len nemam teraz pri sebe mobil. tak si to presne nepamatam. 😉

sloniiicek
29. máj 2008

este mi napadlo leni. skus sa pozriet na www.porada.sk ci sa tam niekde o tom nepise. je to stranka venovana uctovnikom, mzdarom atd. popripade tam napisat. urcite ti niekto odpovie.

marianella
29. máj 2008

sloniiicek ano to je dobrá stranka, aj mne tam perfektne poradili, čo sa týka materskej 😉 , bez nich by som ju mala o polovicu nižšiu 😕

sloniiicek
29. máj 2008

ja som tam tiez, ked som este robila zvykla chodit. skrz ekonomicke veci.

lenusha
29. máj 2008

diky sloniii, ale prave ma napadlo, ze to asi budem musiet zistovat interne asi. Kedze je to zamestnanecky benefit, nemusia to mat vsetci rovnako.
Asi budem musiet preluskat tu kolektivnu zmluvu, alebo zasa volat tej personalistke, ktora sa vecne tvari, ze ju nenormalne otravujes svojimi otazkami 😠 😝 😀

veru, aj ja myslim na lenit a prve julovciatko 🙂 verme,ze to dobre dopadne 😉

zabkatt
29. máj 2008

No už som tu. Musela som letieť do chovoproduktu, lebo malej zdochol škrečok a ešte o tom nevie (myslí si že je chorý a preto nevyliza z búdky ☹ Tento je síce o ničo menší, ale najviac sa podobá na toho predtým ale určite jej nenahovoria že je to tan istý 😉 V noci chudiatko spala len s klietkou, tak mi jej bolo tak ľúto malinké moje 😢 Je veľmi citlivá, tak som zvedavá ako to všetko dopadne. A dnes nemali lenitku zobrať len do nemocnice a zajtra jej robiť cisársky? Ja som to tak pochopila 😕

sloniiicek
29. máj 2008

zabkatt - do nemocnice mala ist vcera a dnes jej robit cisarsky. inak neviete, kto nam ma podat info?

maculik
autor
29. máj 2008

slonicek, zabka nam ma podat info - lenit jej ma napisat potom sms 🙂

marianella
29. máj 2008

toto napisala lenit pred troma dnami:

ahojte babulky...tak ja som sa uz vratila z tej bratislavy nic moc...
neviem ako je na tom elenita, ale idem na terminovany porod. babo sa narodi vo stvrtok rano 29.5.2008 nemame inu moznost. narodi sa cisarskym rezom. do nemocnice idem zajtra rano. no a ked uz bude babo na svete, tak budu moc zistit, co mi vlastne je. zastavia mi aj laktaciu, teda nebudem moct kojit no a do tej bratislavy asi znova pojdem buduci tyzden na tie rozne odbery ... cele si to akosik neviem predstavit. dufam len, ze babo je dost velke aby nemalo problemy...plucka by uz malo mat, ale este mi asi daju nejaku inekciu. budem len v ciastocnej anestezii...no a babo pojde rovno na intenzivku. je mi z toho nanic a chce sa mi plakat, ale manzel ma povzbudzuje a on sa uz velmi tesi, ze babo sa narodi aj ked skor. verime, ze vsetko bude v poriadku. aj s babom aj so mnou...
takze ked budem schopna, napisem zabke sms a dam nejake info. no a zmenili sme mena. bude to bud Matej alebo Tatiana. prajem vam vsetkym pekny den

zmrzka333
29. máj 2008

cauko bruska, joj chuda lenit, ale ja si myslim ze babo bude v pohodicke, ved uz bola v peknom tyzdni.

macicka
29. máj 2008

ahojte,
ja som som bola dnes ráno narýchlo u doktorka, lebo sme mali hnedokrvavý výtok, ale všetko je v poriadku, robil mi aj tie prietoky a všetko drží. Vraj stačila malá námaha a telo zareagovalo (to bolo asi tým, že som včera oberala jahody všelijako pokrčená a potom som ich troška polievala, aby bolo väčšie 😝 ). Keď sa to zopakuje tak ideme do nemocky ležať - teda teraz musím trošku poslúchať a ležkať na postielke.... 😖.

matinka
29. máj 2008

lenusha, ja to mam podobne s DDP a je to takto: Kezde sa to plati ako % z platu a kedze nemas pocas MD ziadny plat, tak sa to jednoducho prestane platit a v momente, kedy zase nastupis, tak sa to obnovi. Netreba sa kontaktovat na DDP, iba ak by si si sama chcela pocas MD platit minimalnu vysku 100 Sk (alebo viac podla uvazenia).

zabkatt
29. máj 2008

babule písala mi lenit: Takže majú malú Táničku, má 2640g a 46cm 😀 Zatial sú obe v poriadku, no bližšie napíše keď sa nato bude cítiť, tak nech oddychuje som jej napísala, že ju pozdravujete a že sa tešíme kedy sa nám ozve a pridá fotky do albumu.

lenusha
29. máj 2008

jeeeej 🙂 🙂 🙂
tak vitame malu Tanicku na svete!!!!

nech su obidve zdrave, aj maminka, aj Tanicka, tfuj tfuj 😵

lenusha
29. máj 2008

matinka, diky za info, asi to bude tak aj u nas, ale este preverim 😎
ja si tiez platim len tych 200 skk, tie % z platu urobia viac, ale co uz
😒

sloniiicek
29. máj 2008

jeeej, zabkatt, vdaka za info a napisala si jej to dobre. vsetky ju srdecne pozdravujemeeeeeeeeee. 😀 gratulujeme a drzime palce, aby boli ok.

maculik
autor
29. máj 2008

jeeej, pozdravujeme obe - tak dalsie dievcatko k pomeru ku chlapcekom 😀
nech sa drzkaju obe, to uz je velka slecna, no super 🙂

maculik
autor
29. máj 2008

kocky, ja mam z toho uplne zimomriavky 😵

macicka
29. máj 2008

super, blahoželáme - veď to je už veľká baba!!!§

mywiel
29. máj 2008

Jeej tak je to majovciatko, blahozelam. 😵 😵 😵

marse
29. máj 2008

To je skvela sprava Lenit velmi gratulujem k Tanicke, ma krasne rozmery. 😵 😵 drzte sa a prajem vela zdravicka obom, nech sa rychlo zotavis a pridas fotecky a info 🙂

baby je to uzasne, ale tu vidime aky je zivot zaujimavy. clovek by povedal ze prva bude elenitka, ze ja s hrozbou predcasneho porodu ju budem nasledovat a pod. a pritom ako sa to zvrtlo, chvalabohu vsetko je ok. 😉

zmrzka333
29. máj 2008

jej gratulujem lenit nech su obe zdrave
zabka a mala sa nevola nahodou tatiana? Sa mi zda ze tak pisala lenit, ci to este raz zmenila?

zabkatt
29. máj 2008

napísala máme malú táničku, ale myslím že je to tatiana v kalendári, ale budú jej hovoriť tánička 😀 Aspoň si tak myslím

effie
29. máj 2008

ahojte julovky!
jej, lenit gratulujem k Tanicke!! a prajem vela zdravicka!!! ved to je uz velka baba! 😉
tiez mam z toho zimomriavky, prve julovcatko je uz na svete!

pipinka82
29. máj 2008

ahojte tak u mna sa objavily prvé strie včera ráno 🙂 fnuuuk a pritom sa aj krémykujem 😎

marse
29. máj 2008

pipinka ked to mas raz dane tak ti ani kremiky nepomozu, bohuzial 😒 poznam to aj ja mam strie, na prsiach a na zadku trochu na bruchu len jednu jedinu ale to este od prvej dcerky

maculik
autor
29. máj 2008

pipinka, aj ja mam strie, a to som bola vzdy stihla az chuda, no narobili sa mi, ked som tak zrazu vyrastla. Takze geneticky to asi mam dane, no uvidim, ci aj na brusku sa nieco objavi. Ale ved chlapi ani nevedia, co tie strie su 😀

effie
29. máj 2008

aj ja mam strie na zadku aj ked som sa stale natierala 😒 s tym asi nic neurobime...

marse, uz si si vybrala doktora u ktoreho budes rodit na Antolskej? ja sa stale neviem rozhodnut

marse
29. máj 2008

ja som rada ze tie strie mam len na prsiach a na zadku v plavkach to vidiet nie je a mojmu muzikovi to nejako extremne neprekaza 🙂

effie ano ja budem rodit u Dr. Paldiu, ten mi pomohol odrodit aj Viki a bola som max. spokojna, uz aj koli tomu ze jeho zena je moja obv. gynekologicka 😉

effie
29. máj 2008

aha, a on ma aj normalne tie poradne? je tam tych doktorov hrozne vela a neviem ku ktoremu ist..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre