Júl 2008 II. Pridajte sa

maculik
25. apr 2008

Druha cast je otvorena 🙂

avanka
5. jún 2008

Marse, vravi sa, ze spermie zmakcuju krcok maternice, takze vraj sa mozes zacat otvarat...
Ale ak chlap ejakuluje mimo, nemalo by sa nic stat...

marse
5. jún 2008

aha dakujem velmi pekne avanka 🙂

mywiel
5. jún 2008

Marse uz chces rodit? 😉 🙂 😀

macicka
5. jún 2008

lenit blahoželám k malinkej, je super, že je taká dobručká. aj ja by som chcela mať také dobré bábo....
bola som dnes na kontraktoch v agrokomplexe a niečo som pokúpila - fotos v albume, tak kuken.
marse, viem, že samotný sex a orgazmus by nemali vyvolávať pôrod. skôr masáž bradaviek a prs môže vyvolať kontrakcie - bolo to napísané v múdrej knižke - tak neviem.

karamelinka
5. jún 2008

marse asi ano lebo co viem tak aj ked zeny prenasaju tak doktori hovoria aby zena s muzom doma vyvolavali porod sexikom takze asi na to nieco bude...

marse
5. jún 2008

mywiel vobec by mi to uz neprekazalo, keby som porodila 😀 😀 baby ale nemyslite si o mne nic zle 😅 😀 to ja len tak zistujem

buduci tyzden v utorok 10.6 idem na prvu poradnu do porodnice tak dufam ze budu len dobre spravy lebo mame s muzikom 5 rocne vyrocie a budeme mat tak co oslavovat 🙂

mywiel
5. jún 2008

No v 38t sa to uz berie ako donosene tehotenstvo. 🙂 Ja uz tiez mozno za 3 tyzdne pojdem uvidime ako sa babo rozhodne. 😵

jeana
5. jún 2008

Baby nestraste tu porodami ! 😀 😀
Ved ja musim este stihnut tie statnice 30.6. 😀 Dakujem za porozumenie 😀 😀
inak viete si predstavit nejake elegantne oblecenie na statnice v 9 mesiaci tehotenstva? 😀

mywiel
5. jún 2008

Jedna baba pisala ze sa ide vydavat tehulka v satach na anticky styl s maslou pod prsia, to moze byt mile... 😉 🙂

jeana
5. jún 2008

to teda moze byt mile.. ale to su dlhe saty.. videla som take a vyzera to uzasne.. jednoducho a kraaaaaasne..
ale ja si dam este v takom teple asi vrecko od zemiakov.. 😀 😀 take to sietkovane 😀

mywiel
5. jún 2008

😀 😀 😀

jeana
5. jún 2008

mywiel sa mi smejes!? 😠 😀 😀 😀 😀

mywiel
5. jún 2008

Nie si dobra srsis humorom, tak to treba brat ved tehulky su pekne vo vsetkom. 😉 😀

jeana
5. jún 2008

no ved toho sa drzim...
inak v tej rychlosti som asi ani nestihla pozelat elenitke a Tanicke vseeetucko len to najlepsie a hlavne vela zdravicka 😔 drzim palceky... 😉

prave obedujem, nakolko som vstavala o 10, konecne sa mozem aspon na chvilku vyspat 😀
ty ako mywiel, vtedy ste to vlastne ako doriesili s tou sefkou atd, co sa tyka materskej?

marse
5. jún 2008

mywiel ked ma uz veeeeelmi omrzi byt tehu tak to risknem 😀 😀 spojim prijemne s uzitocnym 😀

jeana ja nestrasim porodom, ono nas to neminie skor ci neskor 🙂 statnice stihas, teda ak ta mala necha 😅

marse
5. jún 2008

jeana elenitka uz porodila??? nieco mi uslo??? 😕

mywiel
5. jún 2008

Ja uz sa o to nestaram, riesi tu moj pravnik. Zda sa ze stacilo aby jej napisal jeden list a zlakla sa... 😠 Lebo majovu vyplatu som dostala normalne tak uvidime ako to pojde dalej, ale uz sa nebojim ten moj pravnik je vymakany. 😉 So sefkou sa uz nemienim stretnut, uz si len odychujem a vychutnavam cas doma... 🙂 😵

jeana
5. jún 2008

booooze ja som blondyna... prepaaaacte ja som myslela Lenitku 😀

marse
5. jún 2008

v pohodke len som ymslela ze som stratila komplet prehlad 😀

jeana
5. jún 2008

baby teraz som skoro odpadla..
julovky z 2007 si usporiadali v bojniciach stretko, asi tam aj spali ako som pochopila, normalne ich tam bolo okolo 15 tusim a s manzelmi a deturencami varili gulas atd..
no geniaaalne... to sa mi paci... 😉

zabkatt
5. jún 2008

Ahojky babulky tak len na skok. Akurát som prišla s našími zo zberu jahôd, za 45min, nejakých 27kg, celkom dobré na to aké brušisko mám pred sebou nie? 😀

mywiel
5. jún 2008

Najlepsia je ta posledna fotka... 😀

jeana
5. jún 2008

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
ja som videla najskor toto ... ale je to fakt super.. 😉 😀

gajana1
5. jún 2008

ahooojte babenky to su fakt super fotky 😀

sarica
5. jún 2008

Ahojte
som tu aj ja.
Ako sa máte?Dnes som bola prvý krát v poradni v nem. a doktor vravel že asi to bude presne na termín-ale že ôrod by nemal byť nejaky zdlhavy,lebo že to tam mám všetko mäkké 😅
ja som sa tašila že to bude aj skôr 😒

fazuliatko
5. jún 2008

ahojte babulky... 🙂 my dnes mame akysi blby den,sidielko ani za nic oddychovat a mne je od rana zle... 😝 no hroza...uz aby sme to mali za sebou.a navyse ma boli prava strana bruska,tak neviem ani ako si lahnut.cely den som nejaka ble....no hroza...ale aspon,ze dnes nie je nejako extra horko... 😅

fazuliatko
5. jún 2008

babulky,halooooooooo....oddychujete?...akesi ticho tu je... ☹

michaela3108
5. jún 2008

AHojte,
baby Matinku síce pustili z nemocky v Nitre, dnes mi ale okolo obeda písala z kramárov, že je na vzdychačke a čaká na svojho lekára. Písalal, že keď bude mať niečo nové, ozve sa, no doteraz sa neozavala. Tak som jej znova písala, ale nič. Tak uvidíme, čo je vo veci. No každopádne akonáhle niečo budem vedieť, hneĎ píšem.

monatko
5. jún 2008

miska, dik za spravy... no tu to nabralo nejak rychly spad 😨 kazdopadne matinke drzime silno palceky, aby vsetko prebiehalo ok, nech sa drzia aj s drobcom 😉

no a lenitka, gratulujem k malickej - inak moje oblubene dievcenske meno 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre