Júl 2008 II. Pridajte sa

maculik
25. apr 2008

Druha cast je otvorena 🙂

maculik
autor
29. apr 2008

kocky, ja idem na obed, tak dobru chut aj vam 🙂

alexandra
29. apr 2008

effie jasne ze dorastie, mozno ste ho len splodili o nieco neskor ako v strede cyklu a hned to mas za tyzden 300 - 400g 🙂

My sme mali v 29+1 presne 1450g...

effie
29. apr 2008

ok, tak uz som kludnejsia 🙂
alex, prosim ta zmenis v tabulke aj dalsie udaje? poslem ti do IP

alexandra
29. apr 2008

effie sem s nimi 🙂

mywiel
29. apr 2008

Effie my sme nemali ani kilo vraj pred tyzdnom co sa mi nezda lebo pekne ide uz vaha hore, takze ti drobci to dozenu... 😉

monatko
29. apr 2008

alex, toto body nema chybu 😀 😀

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

sloniiicek
29. apr 2008

caute babule. co mame nove?

mywiel
29. apr 2008

Vcera som sa skoro prekecla pred manzelom, chcela som mu povedat, ze spicate bruska su chlapci a take viac rozliate su dievcatka, len som sa zasekla, ze rozliate bruska su... 😀

sloniiicek
29. apr 2008

baby, ako vam pocitaju vahu babatka. ja to vobec neviem, ked som sa na to pytala doktora. tak vravel, ze sa to zo vsetkych rozmerov zobrazi. ale ze teraz to nie je potrebne vediet, ked nejdem rodit. 😒

mywiel
29. apr 2008

Slonicek ja si tiez myslim, ze to je este jedno este to babo 2x svoju hmotnost kym sa narodi... 😵

monatko
29. apr 2008

mywiel, a manzel nepozna konika nahodou ?? 😉

mywiel
29. apr 2008

Nie a navyse nehovori slovensky len par slov... 😉

sloniiicek
29. apr 2008

inak mne povedal svagor, ze som hrozne malo pribrala. ☹ ze budeme mat male babatko. ja som mala zatial prirastok 5 kg od zaciatku. ale zase mam aj mensie brusko ako ostatne (hlavne svagrina, ta ho mala vacsie a aj viac pribrala ako ja. dokonca doktor jej uz pomaly nadaval, ze vela pribera). a ked mi sestricka merala v piatok velkost bruska, tak povedala, ze mi zodpoveda presne tabulkovo podla tyzdna. a pytala som sa aj na tu vahu a vravela, ze este priberiem, nech sa nebojim. a potom ma ten svagor prekvapil. ☹ ale je mi to jedno. ved malinka je ok. a stale je o tyzden mensia. a brusko tiez nemam take obrovske.

monatko
29. apr 2008

tak taaaaaak 😅 no sikovno si to vymyslela 🙂

monatko
29. apr 2008

sloni, aj mna si svagrina obzerala, ze ja som vlastne nikde nenabrala, iba brusko mi trci, no bola z toho cela mimo (ona mala asi 30kg navyse v tehotenstve, takze tak..)

alexandra
29. apr 2008

monatko Mothercare, neodolala som :D
Mam par takych, a aj pre Michaela, napriklad ze ´Som veľký braček´ a podobne 😀

alexandra
29. apr 2008

monatko, sloniiicek zaaavidia, ze sme krasne stihle a aj po porode budeme 😀 Ale ved to je jednoooo

lenit
29. apr 2008

na mne tie kila zevraj tiez nevidno...vidi ich len manzel a ten sa tesi, ze som konecne trochu mekucka 😀
no a brusko...mne sa zda uz dost velke, ale ked sa porovnam s nejakymi, co su na tom tak isto ako ja, tak sa mi zda ze maju vecsie...ale mne staci aj taketo 😅

sloniiicek
29. apr 2008

lenit - tak to mam podobny pocit ako ty. 😉 tiez sa mi zda dost velke. ale ked vidim ine. 😉 tak je take drobunke 😀

lenit
29. apr 2008

sloniiicek, mne uplne staci aj takto...uz aj tak som dost nemotorna, nemozem sa zohynat tak ako som zvykla, uz sa ani poriadne neviem obut...esteze mame taky polmetrovy obuvak 😀 no...ani si neviem predstavit, ze to bude este horsie... 😅

lenit
29. apr 2008

Alex, mam jednu prosbu este ohladom tabulky...aby sa rozsirili rady buducich mamiciek ktore sa chcu nechat prekvapit, tak tam este patri aj anita78 a jamik...tak ak sa ti bude chciet a budes mat cas, tak ich daj na fialovo. dik 😀

marse
29. apr 2008

Effie nemozes to brat uplne na 100% tu vahu. vsetko je to len orientacne a vacsinou doktori uvadzaju tu najnizsiu moznu vahu, kludne moze mat tvoj chlapcek viac lebo uplne presne babo v brusku nikto neodvazi ani nezmeria. Treba to brat z rezervou. mne pri Viki dr. hovoril ze nebude mat ani 2,5 kg ze je malicka na uzv a ked sa narodila mala krasnych 3460g...takze pohodka 🙂

babulky zavidim vam ze tie kila nieje na vas vidno mne to brucho trci ako dive 😀 ale ja mam pocit ze mne teraz trci vsetko aj to nad bruchom( z coho sa tesi muz, ja som z toho na nervy koli podprdam) a tiez ta pod chrbatom 😅 ale ja si hovorim ze klidek po narodeni budeme aj tak mat v domacnosti kolotoc takze to pojde rychle dolu 😉

sloniiicek
29. apr 2008

jej, tak to poznam. inak ja si vecer pripadam ako taky melooon. hrozne nemotorna. a hlavne vecer ma vzdy bolieva brucho. a neviem, ci to je to tvrdnutie - ale strasne ma taha a trpne, akoby sa chcelo rozdvojit. 😉

monatko
29. apr 2008

alex, hehe, veru tak 😎 no ale ja to fakt neovplyvnim, mozem zjest aj kona a nic.........

sloniiicek
29. apr 2008

inak kamaratke zase vypocitali, ze bude mat velke babatko a ze jej musia vyvolat porod a nakoniec mala idealne miery. takze nikdy to nie je presne.

sloniiicek
29. apr 2008

inak babule, pridala som nove fotky izbicky. uz mame hotove skrine, tak mozete mrknut. 😉

alexandra
29. apr 2008

lenit anitu ani v tabulke nemam 😅

marse
29. apr 2008

babulky nejako ma napadol hlad, idem obedikovat 😉

sloniiicek
29. apr 2008

aj ja si akurat zohrievam polievocku. 😉

mywiel
29. apr 2008

Slonicek no nadherna izbicka a riadne velka. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre