Júl 2008 II. Pridajte sa

maculik
25. apr 2008

Druha cast je otvorena 🙂

gogos
22. máj 2008

ja uz chodím každé 3 týždne a postupne sa intervaly budú skracovať. 😎

monatko
22. máj 2008

avanka, aj ja som doteraz chodila tak poriedko, ale vcera mi dr povedala, ze mam prist o 2 tyzdne, no a potom uz budem chodit kazdy tyzden..
jo a na prietoky idem 3.6 🙂

maculik
autor
22. máj 2008

ja uz chodim kazde dva tyzdne, uvidim, ci mi to zmeni neskor na tyzdnove intervaly. Neviem, ako je tu zvykom.

macicka
22. máj 2008

ahojte,
tak naše mimčo je otočené dobre. Hlavička dolu aj keď by sa nemuselo ešte tak strašne tlačiť von 😖 .
Na poradňu som chodila tiež každé 4 týždne. Naposledy som bola teraz v utorok a najbližšie už idem o 2 týždne a potom každý týždeň. Zase mi brali krvičku na protilátky ale nechápem prečo až 3 ampulky a o 2 týždne mi budú zase brať krv na všetky predpôrodné vyšetrenia - lebo to už budeme mať 36 t. Normálne budem vycicaná!!!

maculik
autor
22. máj 2008

macicka, tak nasad cviklu 😀

monatko
22. máj 2008

macicka, aj mne brali 3 ampulky, som tak vytrestila oci, ked to vytiahla 😕 😀

macicka
22. máj 2008

maculik, čo cviklu a také fajné červené vínko 😀 . ale veď hádam to nejako vydržím... doteraz keď som mala ísť na krv tak som sa vždy psychicky pripravovala asi 3 dni vopred a odkedy som tehotná tak som si zvykla a normálne sa na to môžem aj dívať a nič mi to nerobí..... 😎

avanka
22. máj 2008

Tak snad aj ja uz budem potom chodit castejsie aj kvoli tomu planovanemu cisaraku...mam potom lepsi pocit, ze je vsetko v pohode....

monatko
22. máj 2008

macicka, presne, aj ja som si zvykla, je to uz taka rutina, no ale pozerat sa - to stale nemusim 😀

macicka
22. máj 2008

ja sa radšej dívam, lebo keď neviem, čo sa robí tak som viac nervozna ako keď viem...

monatko
22. máj 2008

macicka, foto!!! 😵

macicka
22. máj 2008

no hej - to je fotos zo soboty ocino mal 50. tak nás sestra fotila. ešte jednu vložím do albumu....

lenusha
22. máj 2008

babulky, a este chodite ku svojmu dokimu, ci uz do porodnice, ci ako to je? 😅 😕

maculik
autor
22. máj 2008

ja sa tiez nemusim pozerat - prislo by mi zle 🙂
ja stale k svojmu, myslim, ze az do konca budem k nemu chodit.
idem papat, dobru chut aj vam 😉

macicka
22. máj 2008

lenusha - ja som sa v utorok pýtala, že či budem chodiť do poradne k normálnemu gynošovi alebo do nemocky, a sestrička hovorila, že do poradne sa chodí k normálnemu.
maculík dobrú chuť... ja som na raňajky spucovala konzervu tuniaka tak sa mi teraz ešte nechce papať. počkám chvíľku.

sveva
22. máj 2008

Tak vidím že rozoberáte branie krvi. Mne to nikdy nič nerobilo, asi pre to, že som zvyknutá mamina robí na biochémii a tak mi sem tam brala krv pre istotu skontrolovať. Tak som si zvyklo. Horšie to je keď mi majú pichnúť nejakú injekciu. To u ž nemusím. 😝 😝 😅
K svojmu lekárovi sa mi zdá, že chodíš až do konca. A keď preťahuješ týždeň tak ťa pošle do nemocnice na vyvolanie pôrodu. Aspoň tak to tu funguje.

sveva
22. máj 2008

Ozaj prajem dobrú chuť.

monatko
22. máj 2008

ja chodim svojej, ale na prietoky ide do porodky.. aj na velkom utz som tam bola..

maculik
autor
22. máj 2008

som si akurat objednala nove veci na oblecenie, lebo chodim stale v tom istom a kedze budem v praci este vyse mesiaca, musim byt pekna 😀 Tak dufam, ze mi to bude dobre...
Obedik bol dobry, bola som doma dojest polievku, nech sa cez vikend nepokazi, ked idem k manzelovi. dezert nebol, ale do vlaku sa chystam kupit si tu dobru karamel.zmrzku z Mc Donaldu 😵

indy
22. máj 2008

Ahojky
tak uz sme sa vratili z prietokov Vsetko je v poriadku aj plodovej vody mame dost. Bola to rychlovka nastastie tam nebolo vela ludi Akurat je drobec koncom panvovym, tak sa mu snazim dohovarat... 😢

indy
22. máj 2008

Ja som sa zastavila v nemocke v textile a konecne som si kupila matersku podprsenkuJe to umenie kupit, aspon u nas Dufam ze mi bude dobra aj po porode 🙂 Chcela som hned 2 ale mali poslednu...Tak mozno skusim objednat z quele

maculik
autor
22. máj 2008

indy, tak super. ale neboj, on sa mozno este otoci 🙂

indy
22. máj 2008

Diky maculik Aj ja mu verim ze bude vediet co je prenho najlepsie 😉

matinka
22. máj 2008

ahojte buduce maminky, tak my sme boli dnes na tej kontrole: prietoky su v poriadku, maly sa otocil, huraaa, tak sa velmi tesime 😵 , vyzera to tak, ze sme o tyzdne a 3 dni dopredu, to znamena, ze by sa mi mal termin posunut na 3.7., ale zatial si necham ten povodny a mame, si predtavte 2100 - 2200 g 😅 , som normalne neverila, ze je uz taky velky 😅
najblizsie idem teraz v 36 tt a potom uz kazdy tyzden 😉

karamelinka
22. máj 2008

cauky som tu sama?

jeana
22. máj 2008

nie, aj ja som tu... ☹ len som zufala.. lebo potrebujem dokoncit baklalarku a neviem sproste formatovanie vo Worde, aby som urcite veci nemusela robit manualne ☹
ty ako? resp. vy? 😉

karamelinka
22. máj 2008

jeana...no chudatko ja uz mam po bakalarke..a co tam nevies?ja sice nie som priebornik ale mozno budem vediet.. 😉

my celkom fajn mali sme teraz hrozne dva dni hnacka a zaludok nas velmi bolel ale uz je lepsie

karamelinka
22. máj 2008

akosi mi mrzne konik alebo net?hmm....

inak mas skvelu foto...ako modelka 😉 😵

jeana
22. máj 2008

juujha nejaky virus? 😕

potrebujem zistit ako a kde sa meni formatovanie textu, resp. nadpisov, aby mi to automaticky vytvorilo obsah 😅

karamelinka
22. máj 2008

aha no tak to ti nepomozem ja som si to tiez robila manualne ale mala som to krivo ale nevadi 😨

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre